Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Moje hobby

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Rum Rumem.... ale generalnie kocham wodę i wszystko co z nią związane dlatego kilka lat z rzędu byłem ratownikiem na plaży... poza tym od kiedy pamiętam siłownia... nie ma się czym chwalić pozdrawiam

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    a ja lubię motoryzację...Drift, F1, WRC... niestety tylko oglądać...
    Bawiłem się kiedyś w krótkofalarstwo... mam potwierdzone łączności z 50 krajami... wszystkie kontynenty...
    Także lubię żeglarstwo... bardziej regatowe... i śródlądowe... nie nawidzę turystycznego...- to nuda....
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar gizmo
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2006 FX45 sport/technology
    Postów
    163
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    u mnie na pierwszym miejscu squash ( może ktoś chce pograć z Wawy?), na drugim snowboard. Poza tym zdjęcia (posiadanie lustrzanki nie czyni ze mnie fotografa a jedynie posiadacza lustrzanki , film. Sporty jako widz w tv również

  4. #14
    Forumowy wyjadacz Avatar solista
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    ^ g35 coupe
    Postów
    276
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    u mnie grzebanie przy aucie (zaczynałem od poziomu totalnego laika, teraz jestem po prostu laikiem :P, ale lubię pogrzebać sam),
    kiedyś mocno bawiłem się w muzykę (można powiedzieć że nawet zawodowo i z niezłymi efektami, ale nadmiar ciśnienia za dzieciństwa spowodował lekki odrzut w dorosłym życiu i odpuściłem).
    Uwielbiam podróże, sporo już widziałem ale sporo jeszcze zostało
    Sporty wszelakie (uprawianie), ze sporym naciskiem na piłkę nożną i piłkarzyki (kiedyś z chęcią Wam złoję tyłki na jakimś zlocie ), narty, snowboard, kiedyś judo i odrobinę taekwondo. Na siłkę powinienem pochodzić, wielokrotnie w życiu się za to zabierałem ale średnio po 10 wizytach mój zapał znikał :/
    Codziennie wieczorem jak już żona śpi - seriale o zabarwieniu psychologicznym (house, breaking bad, the Wire, in treatment i w planach: Luther) przy schłodzonym piwku (a i dobrą whisky nie pogardzę...)

    A większość z tego została ograniczona do minimum od pojawienia się syna, który przyćmił wszystkie hobby swoją - jakże barwną i energiczną - osobowością

    S.

    P.S. Mocno zakochany w przestrzeni miejskiej Szczecina i innym forum: skyscrapercity, jak zrobię jakieś spotkanko w Szczecinie to obiecuję jakąś ciekawą wycieczkę.

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar gizmo
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2006 FX45 sport/technology
    Postów
    163
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Breaking Bad - to jest najlepszy serial/show jaki kiedykolwiek widziałem (a też oglądam sporo) - czekam na kontynuacje 5 -tego sezonu. Żaden film mu nie dorównuje.

    Cytat Napisa? solista Zobacz post
    u mnie grzebanie przy aucie (zaczynałem od poziomu totalnego laika, teraz jestem po prostu laikiem :P, ale lubię pogrzebać sam),
    kiedyś mocno bawiłem się w muzykę (można powiedzieć że nawet zawodowo i z niezłymi efektami, ale nadmiar ciśnienia za dzieciństwa spowodował lekki odrzut w dorosłym życiu i odpuściłem).
    Uwielbiam podróże, sporo już widziałem ale sporo jeszcze zostało
    Sporty wszelakie (uprawianie), ze sporym naciskiem na piłkę nożną i piłkarzyki (kiedyś z chęcią Wam złoję tyłki na jakimś zlocie ), narty, snowboard, kiedyś judo i odrobinę taekwondo. Na siłkę powinienem pochodzić, wielokrotnie w życiu się za to zabierałem ale średnio po 10 wizytach mój zapał znikał :/
    Codziennie wieczorem jak już żona śpi - seriale o zabarwieniu psychologicznym (house, breaking bad, the Wire, in treatment i w planach: Luther) przy schłodzonym piwku (a i dobrą whisky nie pogardzę...)

    A większość z tego została ograniczona do minimum od pojawienia się syna, który przyćmił wszystkie hobby swoją - jakże barwną i energiczną - osobowością

    S.

    P.S. Mocno zakochany w przestrzeni miejskiej Szczecina i innym forum: skyscrapercity, jak zrobię jakieś spotkanko w Szczecinie to obiecuję jakąś ciekawą wycieczkę.

  6. #16
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? gizmo Zobacz post
    Breaking Bad - to jest najlepszy serial/show jaki kiedykolwiek widziałem (a też oglądam sporo) - czekam na kontynuacje 5 -tego seoznu. Żaden film mu nie doruwnóje.
    Moje Hobby no cóż o ile czas na to pozwala to wędkarstwo, grzybobranie spacerowanie z piesiem w każdej możliwej chwili (jeszcze w US piłka nożna halowa). Na chwile obecną z piłki pozostało tylko oglądanie meczy .
    Dodatkowo uwielbiam akwarystykę ale z uwagi na brak czasu teraz jest to w ramach reinkarnacji (ponowne zakładanie akwarium etc. - rzecz jasna ryby słodkowodne )
    Tak poza tym oglądanie seriali (niestety zakończyło się na Dr House - powód to brak czasu. Niestety praca pochłania większość mojego wolnego czasu - dodatkowo dłubanie przy Chevim - jakieś tam drobne wymiany typu rozrusznik, piasty , tarcze etc . Odnośnie podrózy to juz chyba wyczerpałem swoje pokłady energii w tym kierunku (jeszcze w US zwiedzałem i to wszystko w okolicy zamieszkania co tydzień tak w promieniu 500 km a w Polsce no cóż nie ma czasu .
    Ukochane miejsca w Polsce - Podlasie/Suwalszczyzna/Mazury - błoga cisza i spokój no i cała rodzinka
    Ze sportów kiedyś szczypiorniak;piłka nożna; taekwondo; koszykówka - teraz pewnie bym padł po 10 minutach - to tak w skrócie hobby a racze pozostałości hehe

  7. #17
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Jak Arek napisał
    sztuki walki - stójka
    fotografia - portret i troche moto
    motoryzacja - cos tam naprawić zeby potem zepsuć zeby było co naprawiać

    a tak poza tym praca

    i taki humorystyczny akcent

    zamiast Bomba można używać sir

    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. #18
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Moje hobby to zabijanie spamerskich muszek55

    77032329501843519376.gif
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #19
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Włocławek
    Jeździ
    G37 sedan 2010 ,Nissan 350 z 2006
    Postów
    103
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    A u mnie w moim hobby małe zmiany-zmieniłem silnik na m54b30 czyli 231km i 300 Nm,założyłem w BMW zawieszenie gwintowane,zrobiłem profesjonalny skręt ,założyłem sprzęgło spiekowe,chłodnice oleju sportową ,chłodnice wspomagania i w tym tygodniu auto ma byc skończone i już wyjechać.Mili Panowie i Panie będzięmy mieli śnieg i jazdę bokiem za darmo

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. A moje hobby to...
    By Marcus65 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 23rd-May-2023, 18:59
  2. Moje hobby
    By sirtrojan in forum Hobby
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19th-March-2018, 21:24
  3. Moje hobby MOTO
    By BORYS69 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31st-March-2015, 00:40
  4. Moje hobby
    By Black in forum Hobby
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 14th-January-2015, 12:53
  5. moje hobby i moja ulubiona zabawka :)
    By yakuza in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21st-April-2013, 20:55

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •