Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: VCD OFF i SLIP - i nie można ich wyłączyć! Co zrobić?

  1. #11
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Jestem kolejną osobą, która ujrzała obydwie ikonki jednocześnie Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

    W ostatnim czasie miałem zdejmowaną kierownicę, ponieważ zlecałem jej nowe obszycie.
    Po zamontowaniu po 1 słyszę co jakiś czas pryskniecie (przy skrętach), a po 2 j pojawiły mi się dwie ikonki VDC+SLIP. Czytałem wyżej w tym poście, że to mogą to być klocki+płyn, , jednak u MARCUSA oznaczało źle wykalibrowany czujnik skrętu.
    Ktoś wie na czym polega kalibrowanie czujnika skrętu w INFINITI. Nie wiem czy po zdjęciu i montażu kierownicy takie coś musi być zrobione.

    Oczywiście dla pewności sprawdzę również klocki. W poście na forum dot. klocków każdy praktycznie poleca co innego . Może ktoś przetestował na FX ostatnio jakiś dobry zestaw i może coś śmiało polecić (przód i tył oraz płyn).
    Tarcze wymieniałem kiedyś na lepsze, natomiast teraz chciałbym zainwestować w płyn i dobre klocki.

    dziękuje za szybką pomoc


    Możesz polecić jakieś klocki przód, tył, płyn. Na forum jest sporo informacji, każdy poleca prawie co innego, można zwariować. Wiadomo, hamulce z FX lipa ale może coś ostatnio przetestowanego polecisz.

  2. #12
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Aug 2013
    Mieszka w
    Polska
    Jeździ
    Infiniti fx45
    Postów
    196
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 10 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? panpierog Zobacz post
    Jestem kolejną osobą, która ujrzała obydwie ikonki jednocześnie Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

    W ostatnim czasie miałem zdejmowaną kierownicę, ponieważ zlecałem jej nowe obszycie.
    Po zamontowaniu po 1 słyszę co jakiś czas pryskniecie (przy skrętach), a po 2 j pojawiły mi się dwie ikonki VDC+SLIP. Czytałem wyżej w tym poście, że to mogą to być klocki+płyn, , jednak u MARCUSA oznaczało źle wykalibrowany czujnik skrętu.
    Ktoś wie na czym polega kalibrowanie czujnika skrętu w INFINITI. Nie wiem czy po zdjęciu i montażu kierownicy takie coś musi być zrobione.
    Witam, kolego musisz zrobić kalibracje promienia skrętu, możesz to zrobić w każdym zakładzie który posiada oprogramowanie boscha. Mi zrobili kalibracje, i dalej się paliło "vdc i slip" dopiero gdy po kalibracji wyjechałem na małą przejażdżkę wszystko pogasło
    Pozdrawiam
    Mariusz

  3. #13
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Dzięki za odp.
    kilka dni temu podłączyłem go do PC i pokazało dokładnie to o czym piszesz. W poniedziałek jestem umówiony w Nissanie.

    obawiam się tylko tego pstrykania przy skręcaniu .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 2nd-July-2018, 12:24
  2. Jak wyłączyć odsuwanie się siedzenia kierowcy?
    By Luckystar81 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 2nd-June-2017, 00:38
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16th-May-2016, 22:23
  4. Jak wyłączyć trakcje w q50 hybrid EU?
    By piotrekts in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 6th-October-2015, 18:47
  5. Kolory INFINITI/NISSAN i ich nazwy 2003-2006
    By sirtrojan in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13th-May-2010, 23:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •