Poka? wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: G37c Bluetooth + IPhone

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar KeliV
    Do??czy?
    Apr 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G37 S 11" - LapisBlue
    Postów
    146
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 10 raz/y

    Domy?lnie G37c Bluetooth + IPhone

    "Rwwaaaa Mać" - Te słowa rozpoczynają mój dzień kiedy muszę skorzystać z zestawu głośnomówiącego w

    Wszytko fajnie jak korzystam z urządzeń Szajsunga czy HTC ale gdy tylko pojawi się Apple - zaczyna się wojna.

    Raz wszystko działa bez zarzutu, raz ja słyszę a podobno mnie ledwo. I tak jak fortuna kołem zakręci tak IPhone mnie, delikatnie mówiąc, denerwuje.

    Bawiłem się ustawianiami niebieskich zębów zarówno w aucie jak i tych w czarnym cholerstwie - bez rezultatów.

    Formowiczowie mają jakiś manual albo zaklęcia na tą chorą sytuacje?


    Dla sprecyzowania:
    Posiadam IPhone 4 i nie mogę go na razie zmienić - Aplikacje nie kompatybilne z Andoidem >(

    Proszę, błagam o pomoc....

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Ostatnio jak byłem w ASO w Warszawie, to był gość z "nowym" FX'em, któremu też BT z iPhone działał tak, jak Ty opisałeś. Problem ten zaczął myu występować w dwóch FX'ach, które ma w firmie. Podobno wcześniej nie miał tego problemu - pojawił się znikąd.

    U mnie w M37 też BT działa tak sobie. Gdy ktoś dzwoni do mnie, to działa super, gdy ja wybieram numer z samochodu, to mam błąd połączenia, gdy wybieram numer z telefonu, to czasami rozmowa jest w telefonie, a czasami jest przekierowywana do samochodu - nie wiem od czego to zależy.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? grabba Zobacz post
    gdy wybieram numer z telefonu, to czasami rozmowa jest w telefonie, a czasami jest przekierowywana do samochodu - nie wiem od czego to zależy.
    Mam podpięte: Nokię, Samsunga, HTC i Iphona4 - w zasadzie działają bez problemu (pod warunkiem "zrzucenia" książek telefonicznych).

    Jeżeli wybieram nie z systemu - tylko bezpośrednio z telefonu - jest jak u GRABBY

    Natomiast co do "słyszenia i bycia słuchanym" - wydaje mi się że to bardziej zależy od: miejsca, zasięgu, obciążenia sieci itp..., przykładowo przy wjeździe z Wisłostrady na Grota (od strony południowej) na ok. 200 m odcinku - prawie zawsze nic nie słyszę... kilka takich miejsc w Wawie mógłbym wymienić...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    sleby62, spróbuję z tym zrzuceniem książki do samochodu. Problemów z zasięgiem nie zauważyłem, ale mało używam telefonu.

  5. #5
    Trochę już ogarniam Avatar KeliV
    Do??czy?
    Apr 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G37 S 11" - LapisBlue
    Postów
    146
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 10 raz/y

    Domy?lnie

    odnowienie ustawień sieciowych niweluje problem słyszalności Iphona w Infiniti.

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Norek
    Do??czy?
    Oct 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    INFINITI FX 37 S, 2009, NAE
    Postów
    29
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    A czy spotkal sie ktos z taka sytuacja, ze jak dzwoni ktos do mnie to wyswietlacz w samochodzie pokazuje tylko nr (cyfry) bez nazwy osoby dzwoniacej, mimo, ze w ksiazce telefonu mam taki numer opisany ? Jak natomiast patrze w historie polaczen w samochodzie to normalnie widac nazwe przypisana do danego numeru. Jak wykrecam numer i jest on w ksiazce telefonu, to tez normalnie widac nazwe a nie tylko cyfry. Jest to troche meczace bo nie widze kto do mnie dzwoni..

    Dodam, ze ksiazki telefonicznej z urzadzenia nie przegralem do auta, bo jak probowalem to zrobic to po komunikacie, ze moze to potrwac chwile, nic sie nie dzieje. Czy przegranie ksiazki do auta pomoze ? Mam FX 37 prod. XI 2009 a telefon to Iphone 6.

    Pozdrawiam






    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Norek
    Do??czy?
    Oct 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    INFINITI FX 37 S, 2009, NAE
    Postów
    29
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Problem rozwiazany. Wykasowalem telefon z pamieci samochodu i sparowalem go na nowo na innej pozycji BT (byl urzadzeniem nr 2 teraz nr 1 ). Wszystko dziala ok.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #8
    Trochę już ogarniam Avatar MaciekGT
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2010EU-G37S, remap, 361kM, 391Nm
    Postów
    85
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Odświeżam temat bo teraz mnie to dopadło. Mam iPhone5 i wygląda to tak że mnie słychać z przerwami (jakby ktoś elektronicznie wyciszał co drugą sylabę ale i to nie zawsze tak samo) a ja słyszę bez zarzutu. Ponadto, jak ktoś do mnie dzwoni to nie mogę odebrać - ani z kierownicy, ani z ekranu ani z telefonu.... muszę się rozłączyć i oddzwonić.
    Parowałem go od nowa, wykasowałem itd.... nic. W serwisie podkręcali coś w systemie (chyba czułość albo głośność).... zaczynam się irytować, no i wstyd że z takiego auta nie mogę pogadać swobodnie...
    Może macie jakieś świeże pomysły?...

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Jeździ
    Abarth
    Postów
    117
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? MaciekGT Zobacz post
    Ponadto, jak ktoś do mnie dzwoni to nie mogę odebrać - ani z kierownicy, ani z ekranu ani z telefonu.... muszę się rozłączyć i oddzwonić.
    W swoim iPhone5 wchodzisz w Ustawienia - Telefon - Ogłaszaj połączenia - Słuchawki i samochód

  10. Dzięki ranGo za powyższy Post:

    MaciekGT (28th-April-2017)

  11. #10
    Trochę już ogarniam Avatar MaciekGT
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2010EU-G37S, remap, 361kM, 391Nm
    Postów
    85
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ranGo Zobacz post
    W swoim iPhone5 wchodzisz w Ustawienia - Telefon - Ogłaszaj połączenia - Słuchawki i samochód

    Dzięki kolego!!
    Zadziałało choć wymagało jeszcze restartu telefonu. Dla pewności dołożyłem jeszcze w Ustawieniach - Ogólne - Dostępność - Odb Audio Połączeń - Zestaw Słuchawkowy Blue....

Podobne w?tki

  1. Infiniti iPhone Accessories
    By badyl in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31st-December-2012, 10:30
  2. Bluetooth
    By 123mielony in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24th-July-2012, 21:44
  3. Parowanie telefonu z autem - Bluetooth
    By Darek33 in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19th-July-2012, 21:20
  4. Problem z Bluetooth
    By Darek33 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12th-March-2012, 00:49
  5. bluetooth fx I gen.
    By ZYZIO in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17th-February-2011, 19:48

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •