Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 28

Temat: Co lepsze FX35 czy FX45?

  1. #11
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Hehe no i wszystko jasne - najpierw CARFAX sprawne oko mechanika i "nadzieja" że reszta jest w porządku hehe. Wiem że (Japonce) się nie psują bo sam miałem stycznośc z TOYOTĄ (kumpla) co miał najechane 500k mil i nic poza standardowymi wymianami ja z kolei miałem 4Runner miała najechane 300k mil i nic - rozrusznik, aku i zawieszenie wymieniłem (amorki, końcówki etc.) tak poza tym nic lać i jechać.
    Generalnie zawsze wolę się zapytać ludzi doświadczonych bo wiecie jak jest u nas - każdemu pali 5l bajury na 100km ale jak trzeba gdzieś jechać to ma przepały minimum drugie tyle lub też moje się nie psuje a ciągle coś tam dłubią
    Dodatkowo jak kupowałem Cheviego to mi wszyscy mówili że za rok padnie skrzynia etc. - odpukać w niemalowane ale do dziś dnia nie mam problemów
    Jeżeli mowa o przebiegu to się liczę że może być małe przekłamanie ale każdy tak ma - jak nie kupujesz nowego to se można gdybać hehe.
    No w tym starszym fx nie moge się na ta konsole napatrzeć - oj niesamowicie to wkomponowali w to auto (ale to wiadomo rzecz gustu )

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    -jeżeli masz dostęp-potrafisz i się nie boisz ciągnąć części z USA - nie ma znaczenia który wybierzesz bo tam części są bez problemu dostępne...
    Każdy ma dostęp kto ma neta - ebay rules dodatkowo juz mam tak z urzędem celnym że przysyłaja mi od razu do domu paczkę z kwota do zapłaty i koniec - wystarczył email i zgoda
    Ostatnio jak brałem z US to mnie skasowali sporo za wysyłke ale wysłali coś było taniej i różnice zwrocili na konto - to się dopiero nazywa uczciwość
    NIe ma co się bać jak to się mówi zuchwały ma dwa kawały
    Ostatnio edytowane przez sirtrojan ; 19th-November-2012 o 21:37 Powód: połaczenie postów

  2. #12
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    Dlaczego?
    Dlatego, że gdzieś na forum był poruszany temat 45 i gazu i poszukiwań silników na wymianę. Wcześniej po rozmowach w AC gaz w Białymstoku byłem przekonany, że lepsze do gazu 45 bo sam się takim interesowałem. Ale, że mało modeli ma ten silnik to jakby co to ciężko znaleźć. Ja uważałem,że jak kupować/szaleć Infi to szaleć i kupić 45 :-)

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar gizmo
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    2006 FX45 sport/technology
    Postów
    163
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    jeżeli nie zależy Ci na 0,9 sekundy do setki - jako że planujesz zakup auta 6~8 letniego - myślę że ważniejsze jest to w jakim stanie kupisz auto (silnik) a nie który to będzie, więc zanim podejmiesz decyzję sprawdź bardzo dokładnie silnik - zwłaszcza kupując auto kilka lat jeżdżone w Polsce, bo przebiegi w tym wypadku są z reguły "piękną bajką..."[/QUOTE]

    myślę, że to jest najlepsze kryterium wyboru...

  4. #14
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ArtPol74 Zobacz post
    Dlatego, że gdzieś na forum był poruszany temat 45 i gazu i poszukiwań silników na wymianę. Wcześniej po rozmowach w AC gaz w Białymstoku byłem przekonany, że lepsze do gazu 45 bo sam się takim interesowałem. Ale, że mało modeli ma ten silnik to jakby co to ciężko znaleźć. Ja uważałem,że jak kupować/szaleć Infi to szaleć i kupić 45 :-)
    I wszystko w temacie - teraz trafić coś wartego uwagi i tylko brać hehe - oj jeszcze żeby to było takie łatwe :P
    No tak czy inaczej sporo opinii także bez względu jaki się trafi (45 czy 35) to brać i juz (oczywiście po uprzednim sprawdzeniu ale sądzę że do środka nie wejdę i wiele rzeczy nie da się przewidzieć

  5. #15
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    "lepsze jest wrogiem dobrego "

    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. Dzięki sirtrojan za powyższy Post:

    slepy62 (21st-November-2012)

  7. #16
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    "lepsze jest wrogiem dobrego "

    Oj żebym wiedział co jest lepsze
    No tak czy inaczej kolega actchris podał mi carfax no i powiem że jest czysty .
    Podjadę z kumplem on sprawdzi autko swoim okiem i doświadczeniem i kto wie może w tym ewentualnie na początku przyszłego tygodnia dołączę do grona szczęśliwców posiadających FX-a
    Hehe ale się nakręciłem a to dopiero wtorek gdzie tu do soboty

  8. #17
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Fajnie być w takim stanie, tylko żebyś się nie rozczarował. Życzę powodzenia.

  9. #18
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ArtPol74 Zobacz post
    Fajnie być w takim stanie, tylko żebyś się nie rozczarował. Życzę powodzenia.
    Każdy przechodzi jakieś rozczarowania no tak czy inaczej obejrzę ponakręcam się i jak to będzie nie to to wrócę wściekły na los "na zasadzie dlaczego to znów mi się przytrafiło" hehe.
    NIe dziękuję i już dzwoniłem do gościa umówiliśmy się na sobotę no chyba że ktoś mnie uprzedzi

  10. #19
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    weź kogos ze sobą z tzw zimną głową . zobaczy na spokojnie co i jak.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  11. #20
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Dokłądnie zawsze musi byc ktoś z boku z trzezwym mysleniem ... ja jadąc po swojego wziąłem kolege handlarza co z czujnikem oblatał całe autko i kolege pedanta który szczególowo przeleciał wizualnie autko wew. i zewn... po dlugim marudzeniu sporo jeszcze wytargowalismy pozniej rundka praca silnika przełączanie sie gaz benzyna benzyna gaz itd.. jezeli jedzisz po auto z junkersem koniecznie wołaj historie lpg

    Pozdrawiam i zyczę powodzenia

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  12. Dzięki BAJZEL za powyższy Post:

    robertoyoo (27th-July-2020)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. FX35 - wymienię sworzeń wahacza, czy muszę cały wahacz?
    By tas23 in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16th-December-2019, 07:39
  2. Zmiana FX35 na FX45 czy warto ...
    By kotlet2009 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16th-April-2016, 12:37
  3. FX35 I gen. `06 czy można zainstalować hak
    By Darek33 in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5th-April-2013, 17:05
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 6th-June-2012, 20:29
  5. FX35 czy FX45?
    By POZIOMA in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13th-November-2010, 10:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •