Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Co lepsze FX35 czy FX45?

  1. #21
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Dokłądnie zawsze musi byc ktoś z boku z trzezwym mysleniem ... ja jadąc po swojego wziąłem kolege handlarza co z czujnikem oblatał całe autko i kolege pedanta który szczególowo przeleciał wizualnie autko wew. i zewn... po dlugim marudzeniu sporo jeszcze wytargowalismy pozniej rundka praca silnika przełączanie sie gaz benzyna benzyna gaz itd.. jezeli jedzisz po auto z junkersem koniecznie wołaj historie lpg

    Pozdrawiam i zyczę powodzenia
    Wiem wiem - zabieram kumpla mechanika
    Juz z nim dzisiaj rozmawiałem i powiedził nie ma sprawy
    Jest bardzo szczegółowy i bardzo go polecają tez inni - sądzę że lepiej nie mogłem wybrać osoby do pomocy i oceny (jaka sie okaże żeczywistość to się zobaczy )
    Jeżeli mowa o targowaniu to nie wiem czy dużo się utarguje bo cena jest dość niska (wręcz podejżliwa chyba) z tego co się orientuję ale będę targował to wiadomo
    O junkersie pamiętam rady - juz trochę się naczytałem na forum i to dość utkwiło mi w pamięci (no a co jak nie będzie miał historii junkersa? wiadomo zbiornik ma mieć homologacje ale reszta?)
    Tak czy inaczej dziękuje za rady

  2. #22
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    "lepsze jest wrogiem dobrego "

    Fak zapominam po polsku a nie umiem po angielsku chyba czas na google...

    Ale wtopa.........
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  3. #23
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    Wiem wiem - zabieram kumpla mechanika
    Juz z nim dzisiaj rozmawiałem i powiedził nie ma sprawy
    Jest bardzo szczegółowy i bardzo go polecają tez inni - sądzę że lepiej nie mogłem wybrać osoby do pomocy i oceny (jaka sie okaże żeczywistość to się zobaczy )
    Jeżeli mowa o targowaniu to nie wiem czy dużo się utarguje bo cena jest dość niska (wręcz podejżliwa chyba) z tego co się orientuję ale będę targował to wiadomo
    O junkersie pamiętam rady - juz trochę się naczytałem na forum i to dość utkwiło mi w pamięci (no a co jak nie będzie miał historii junkersa? wiadomo zbiornik ma mieć homologacje ale reszta?)
    Tak czy inaczej dziękuje za rady
    homolagcje powinien miec , ale gdyby sie sk stsało , że nie ma to są firmy co wystawiają duplikaty.. to kosztuje około 200 zł podpytaj wstepnie jaka jest instalacja w tym autku firma... jezeli nie bedzie historii danej instalacji to ogarniaj jakiś zakład LPG w okolicy co zrobi Ci przegląd i ewentualnie powie czy wymiany byly robione na bierząco i w jakim stanie są obecne filtry .. do tego regulacja to nie jest droga sprawa ja ostatnio to robiłem i zaplaciłem 180 zł jeżeli właściciel tak zachwala autko ze jest wszystko zadbane i instalacja jest super zawsze możesz zapytac czy zgadza się na wizyte w serwisie LPG jeżeli bedzie dalej zachwalał to mozesz dodać pół żartem jeżeli coś będzie daleko od pana opowieści na temat autka to pokrywa pan koszty tego serwisiu
    jeżeli gość jest pewny swych słó to sie zgodzi

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  4. #24
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Wielkie dzięki Bajzel za wytłumaczenie - to jest w sumie diler i może powiedzieć że nie wie co i jak wiadomo jak będzie zachwalał to będę go podkręcał
    Generalnie nie myślę na razie o tym bo jutro będę dzwonił jeszcze raz i się upewniał czy już nie sprzedany dopiero później wieczorkiem na spokojnie zapiszę sobie na kartce co i jak (nawet z zestawem instalacji jaka byla polecana na forum ) - może się pokryje i już
    Zobaczymy - nic na siłę - czekałem szukałem 2 miechy to i tydzień czy dwa mnie nie zbawi

  5. #25
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mlody Zobacz post
    Wielkie dzięki Bajzel za wytłumaczenie - to jest w sumie diler i może powiedzieć że nie wie co i jak wiadomo jak będzie zachwalał to będę go podkręcał
    Generalnie nie myślę na razie o tym bo jutro będę dzwonił jeszcze raz i się upewniał czy już nie sprzedany dopiero później wieczorkiem na spokojnie zapiszę sobie na kartce co i jak (nawet z zestawem instalacji jaka byla polecana na forum ) - może się pokryje i już
    Zobaczymy - nic na siłę - czekałem szukałem 2 miechy to i tydzień czy dwa mnie nie zbawi
    pewnie , że nic na siłe ... tyle ile marek samochodow tyle opini na tema wszystkiego ... ja np osobiście mam założoną instalacje Prinsa... i byłem ostatnio na przeglądzie sprawdzali całe autko ... a ja zapytałem tylko konkretnie o instalacje gazową pobieważ reszte już kilku mechaników mi oglądało... i w sumie niczym mnie nie zaskoczył...(np: po zimie powoli bedzie pan musial myslec o hamulcach z przodu... ) a ja na to , że zestawik już leży w garażu na półeczce... czeka ... a co do gazu skomentował to tak : ma pan jedną z najlepszych instalacji jakie można wsadzić do tego autka... wymienił 2 filterki delikatnie podregulował i skasowal 180 zł więc krzywdy nie ma ... a co do handlarzy autek ( komisy) to nie lubie z nimi interesó robić ... uważają się za największych cwaniaków ... i niby wiedzą wszystko a jak coś im odkryjesz , że jest nietak to....oooo Przepraszam nie wiedziałęm ...

    Przykłądem jest moj Braciak co jakieś 5 lat temu czaił się CRV 2-letnią z komisu niby była do samego konca serwisowana książka i mnóstwo wpisów i pieczątek ostatni wpis miesiąc temu ... i gościu upierał się , że bezwypadkowy i daje gwarancje i wszystko.... co tylko mozna ...i prawie go wziął tylko nieswiadomie podczas jazdy próbnej przejezdzali koło serwisu hondy i zajechał ... facet powiedział wprost nie wiem co pan ma w tej książce ale jak pan mnie zapyta czy auto jest bezwypadkowe to ja niestety nie odpowiem , że tak gdyż była jakaś 4mm róznicy miedzy maską a nadkolem a do tego cała masa nieoryginalnych śrubek pod maską... niby nic ale dealer przestał sie usmiechac przeprosil i powiedział , ze zejdzie z ceny hehehe

    Pożegnali się ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  6. #26
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2012
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Jeździ
    Chevrolet trailblazer LTZ
    Postów
    106
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    O książkach serwisowych to słysząłem że podrabiają - to nie jest dla mnie wyrocznia
    Głownie będzie się dla mnie liczyło zdanie kumpla, jak cos powie że podejrzane na maxa no to cóż obiore inny kierunek
    Inne marki już mnie nie obchodzą - zaraziłem się infiniti nie mając tej marki (marzenie jeszcze z czasów pobytu w US)
    Jak dla mnie i tak jestem już wygrnaym mam pasję o nazwie FX i forum na którym sporo się dowiedziałem i dzięki któremu miło spędzam czas przed kompem - reszta (kupno autka) to tylko kwestia czasu.
    Tak jak pisłem wcześniej - każde auto używane skrywa jakieś tajemnice i tylko pytanie czy będę miał szczęście i ta tajemnica mi nie będzie mi przeszkadzać w cieszeniu się i użytkowaniu auta czy wyjdzie na jaw i utrudni mi życie
    Znam użytkowników od których nigdy bym nie kupił 2 latka - tak zajeżdżony i znam takich od których 10 latek jest jak z igły
    Poprostu loteria i już

  7. #27
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2011
    Mieszka w
    Piaski
    Jeździ
    przymierzam się do kupna
    Postów
    21
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    podepnę się do tematu gdyż jestem w podobnej sytuacji co autor i też zaczynam się rozglądać za fx-em tylko teraz z jakim silnikiem
    może ktoś napisać bolączki fx35 i fx45 głównie chodzi mi o silnik i skrzynie
    do tej pory jeżdżę V8( audi) i nadal chciał bym mieć pod maskąV8 tylko słyszałem że w fx45 można zatrzeć cylindry bo pompa olejowa licha-to prawda?

  8. #28
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    kolego nokia62 odkopałeś temat sprzed 2 lat

    na forum jest juz tyle informacji na temat 35 / 45 że ciezko to teraz przepisywać.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. FX35 - wymienię sworzeń wahacza, czy muszę cały wahacz?
    By tas23 in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16th-December-2019, 08:39
  2. Zmiana FX35 na FX45 czy warto ...
    By kotlet2009 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16th-April-2016, 13:37
  3. FX35 I gen. `06 czy można zainstalować hak
    By Darek33 in forum Zewnetrzna Modyfikacja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5th-April-2013, 18:05
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 6th-June-2012, 21:29
  5. FX35 czy FX45?
    By POZIOMA in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13th-November-2010, 11:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •