Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 84

Temat: FX35-LPG-Milo222

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie FX35-LPG-Milo222

    ok jestem po - wszystko narazie balanga - choć mam pełne pory bo to mój pierwszy gaz

    Zbiornik 67 litrów więc podłoga trochę się podniosła i będę musiał zmodyfikować ją ale to nie problem ( info później) - jest to wartość bruuto zatem do zbiornika powinno wejść koło 55 litrów - na razie 2 tankowania i wchodzi 47 więc pływak do podgięcia aby weszło 55

    Co do jazdy to początkowo miałem wrażenie że samochód gorzej się zbiera jednak na chwilę obecną nie wyczuwam różnicy - tak samo nie czuć różnicy w przełączaniu na gaz i odwrotnie podczas jazdy. Prawda jest taka że nie oszczędzałem i system jest na 2 reduktorach każdy do 250 km co powoduje że nawet przy ostrym pałowaniu gazu nie zabraknie

    Fotki instalacji

    fxgaz3.jpgfxgay2.jpgfxgaz1.jpg

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Przy takiej obiętości podnioslo podłogę ?? w takim razie śrdnio dobrali zbiornik...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    mogłem brać 57 i było by ok ale chciałem jak najwięcej wiec to był świadomy wybór - niestety fx ma bardzo wysoko podłogę

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? milo222 Zobacz post
    mogłem brać 57 i było by ok ale chciałem jak najwięcej wiec to był świadomy wybór - niestety fx ma bardzo wysoko podłogę
    Ale z tego co gdzies czytałem to do około 90 litra wsadzają bez podnoszenia podłogi

    Mi osobiście proponował gośc około 80 litrów bez podnoszenia podłogi ...
    Jak znam życie to masz małą srednice zbiornika czyli , że do okoła jest jeszcze mnóstwo miejsca na gasnice jakies linki holownicze itd itp...
    Rzecz w tym , że oferują standardowe uniwersalne rozmiary ... ale jakby pogrzebał to i by doczytał , że można na zamóienie wsadzić coś innego i wtedy masz konkretny zbiornik taqk jak pisałes , że chciałeś jak najwiekszy bez podnoszenia podłogi ...

    Tutaj na forum też gdzieś są dyskusje na temat zbiorników do fx-a...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    fotki porobię bo moim zdaniem 90 litrów to chyba tylko walec wejdzie

    miejsca nie jest w cale tak dużo jak się wydaje

    ps. fotki fotki sam czekam bo jeszcze m&m miał przysłać

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Nie no są gdzieś posty z podniesioną podłoga w zapasie jest 90 L
    A mi osobiscie oferowali 80L bez podnoszenia podłogi ... i gościu twierdził , że robił już i FX-a i Murano i to jeden grzyb wiec te 57 L ( a mowisz , że chciales jak najwiekszy ) to wcale nie duzo...
    a co do fotek to ok sam mam 55 wrzucone i do okoła mozna ułożyć worek ziemniaków luzem jak tylko bedzie zbędna gotówka to mam zamiar powiększać butle ...

    I nie zrozum mnie zle nie przekomarzam sie ... tylko mówie jak jest bo temat był wałkowany ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  7. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Co do zbiorniczka Lpg - Irene 720x240 w koło to chyba coś największego - nie podnosi bagażnika i lekko ponad 80L netto wchodzi... jest to ponad standardzik... dopłata. Ze swoich obserwacji - im większa tym lepiej... bo jak mam co ok. 200 mil zjeżdżać na tankowanie np. na autostradzie to trochę wkurzające, po PL to spoko, bo tu i tam się stanie... Teraz np. w Sorento mam 72L... ale pod podłogą, więc nie ma problemu, ale przy montażu ustawili mi tak, że z 73L, które mam brutto wchodziło 55L netto - taki bufor bezpieczeństwa ... jednak po pół roku zmieniłem ten bufor na 65L netto i jest lepiej ... 8L wystarczy tego, tam, bufora ... nawet Bajzel, gdzieś pisałeś o tej butli Irene i ... zapamiętałem
    Pzdr. Lee
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    istotnie jest miejsce na szerszy zbiornik - tyra wiem czemu pytała się kobietka czy będę chciał brać zbiornik większy na zamówienie ... nie pomyślałem i dupa choć mogli mi powiedzieć że będzie taka dziura jak montowali

    s. BAJZEL nie masz za co przepraszać to forum i wiem że każdy post jest tylko żeby pomóc

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Wtrąciłem się tylko dlatego, że wspomniałeś , że chciałeś jak największą..(planuje jej wstawienie ) . a masz podobnie do mnie czyli standard

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  10. #10
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    @milo222 - zbiornik rzecz wymienna... zawsze można tego pogonić, a wstawić większy ... wiem, zawsze parę plnów w plecy, ale ...
    Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Szaraczek milo222 - szybko i dobrze
    By milo222 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 8th-June-2017, 23:45
  2. Zbiornik LPG Infiniti Fx35 2005
    By Grain in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 09:35
  3. Fx35 LPG JNRAS08W04X218511
    By krisp in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27th-October-2016, 13:37
  4. spalanie LPG w FX35
    By kawszyn in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22nd-February-2015, 03:42
  5. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 3rd-November-2014, 18:57

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •