Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 84

Temat: FX35-LPG-Milo222

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    no wiem ale suma summarum nie wiem czy jest sens - na trasie i tak wystarczy na około 300 km w mieście koło 200 więc starczy mi zupełnie na chwilę obecną tym bardziej że lubię kawy na stacjach ( niestety na orlenie najbardziej a gaz mają podobno najgorszy) . Jedyne co mnie wkurza że zamiast założyć zbiornik prosto to dali blisko jednej strony - niby dzięki temu jest dodatkowa przestrzeń ino na co mi ona ? no i będzie mi się szybciej zużywała jedna strona tylnej opony

    Najlepsze jest że na pierwszym zbiorniku zrobiłem 196 km ( jazda mieszana miasto /trasa) i trochę dużo mi się wydawało do dziś ... kolejny raz zapomniałem że wsio jest w milach

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    No i najważniejsze , że Tobie pasuje....
    Oby wiernie służyło

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  3. #13
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Montowałeś w Pitec?,jak ich oceniasz?.

    Na forum coraz więcej aut z LPG lub planujących założyć podtlenek więc każda opinia się przyda.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  4. #14
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Ja bym próbował dogadać się z zakładem, może przyjmą z powrotem. Dopłacisz i weźmiesz taki jaki Tobie pasuje. Mnie by drażniło, gdybym wiedział, że można mieć lepiej a jest... podłoga nieoryginalnie wyżej.

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Dokładnie, dopytaj o wymianę. W sumie dostaną nowy zbiornik z powrotem - najwyżej trochę Ci odliczą i tak wyjdą na swoje.

  6. #16
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ArtPol74 Zobacz post
    Ja bym próbował dogadać się z zakładem, może przyjmą z powrotem. Dopłacisz i weźmiesz taki jaki Tobie pasuje. Mnie by drażniło, gdybym wiedział, że można mieć lepiej a jest... podłoga nieoryginalnie wyżej.
    +1

    Powiedz że chcesz większy zbiornik i tyle. Ze zbiornikiem nic nie robili - tj. nie był nawiercany ani jakoś przerabiany , powinni się zgodzić.

    I policz sobie instalacje inaczej - ile przejedziesz maxymalnie zatankowany na Pb i LPG . Zasięg ponad 1200 km bez tankowania to jest coś
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Ja osobiście też radziłbym doprowadzic sprawe do konca do pelnego zadowolenia i bedziesz miał zbiornik na środku i podłogę normalnie... ja dlatego zamiast szukać duplikatu w poznaniu wywaliłem zbiornik 90L który był oryginalnie bo niemoglem znieśc widoku podniesionej podłogi... i tak bagaznik jest malutki w fx-ach ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #18
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    W II generacji wymiary na zbiornik toroidalny to 180mmx780 bez ruszania czegokolwiek, zdejmujac pokrywę można 200x780 wepchnac i to jest wszystko bez podnoszenia podłogi. Standardowe butle w STAG 180x720 -54l lub 200x720 -61l. Inne możliwe pod indywidualne zamówienie. Polecam pchać jak najwięcej bez podnoszenia podłogi, bo bagażnik i tak maleńki... a spalanie spore zatem każdy litr się przyda.

  9. #19
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie temat byl juz walkowany moze nie co do II generacji bo chyba na forum jeszcze nie ma zagazowanego fxa II ale co do pierwszej ... i wiadomo jest , ze mozna wcisnac zbiornik 80 - 85 L toroidalny czy;li w miejsce kola zapaspowego...
    Nie jest to standardowy zbiornik wiec trzeba sie na to umawiac wczesniej dac im czas na zorganizowanie zbiornika ...
    a dzwoniac do instalatora nie pytac sie jaki max zbiornik wejdzie tylko Mowic wprost
    Kolega instalowal w fx-ie junkers i ma zalozony zbiornik 80 L bez podniesionej podlogi i JA CHCE TAK SAMO
    A jak ktos chce szczegolowo to prosze

    http://www.irene.tp2.pl/modules.php?...showpage&pid=2


    Kontakt

    IRENE Karol Ptak

    76-251 Kobylnica, ul. Prof. St. Poznańskiego 24
    tel. 59 725-13-17

    e-mail: wgp@irene.pl



    Dzwonic pisac ... gosc jest dosc konkretny poda wymiary i litraz co tam mozna wpakowac i na kiedy zorganizuje zbiorniczek ... max pojemnosc nie podnoszac podlogi !!!!

    Niech zyje zgnila kapusta


    A tutaj zerknijcie sobie na INFI http://www.irene.pl/

    FX 35 - PZTZP/U 680/270 - 95L,
    alternatively ZTZP 680/270 - 84L

    Mozna ... mozna ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  10. #20
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Panowie temat byl juz walkowany moze nie co do II generacji bo chyba na forum jeszcze nie ma zagazowanego fxa II ale co do pierwszej ... i wiadomo jest , ze mozna wcisnac zbiornik 80 - 85 L toroidalny czy;li w miejsce kola zapaspowego...
    Nie jest to standardowy zbiornik wiec trzeba sie na to umawiac wczesniej dac im czas na zorganizowanie zbiornika ...
    a dzwoniac do instalatora nie pytac sie jaki max zbiornik wejdzie tylko Mowic wprost
    Kolega instalowal w fx-ie junkers i ma zalozony zbiornik 80 L bez podniesionej podlogi i JA CHCE TAK SAMO
    A jak ktos chce szczegolowo to prosze

    http://www.irene.tp2.pl/modules.php?...showpage&pid=2


    Kontakt

    IRENE Karol Ptak

    76-251 Kobylnica, ul. Prof. St. Poznańskiego 24
    tel. 59 725-13-17

    e-mail: wgp@irene.pl



    Dzwonic pisac ... gosc jest dosc konkretny poda wymiary i litraz co tam mozna wpakowac i na kiedy zorganizuje zbiorniczek ... max pojemnosc nie podnoszac podlogi !!!!

    Niech zyje zgnila kapusta


    A tutaj zerknijcie sobie na INFI http://www.irene.pl/

    FX 35 - PZTZP/U 680/270 - 95L,
    alternatively ZTZP 680/270 - 84L

    Mozna ... mozna ...
    Podobno IRENE straciło homologację na te zbiorniki...

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Szaraczek milo222 - szybko i dobrze
    By milo222 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 8th-June-2017, 22:45
  2. Zbiornik LPG Infiniti Fx35 2005
    By Grain in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 08:35
  3. Fx35 LPG JNRAS08W04X218511
    By krisp in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27th-October-2016, 12:37
  4. spalanie LPG w FX35
    By kawszyn in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22nd-February-2015, 02:42
  5. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 3rd-November-2014, 17:57

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •