Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 84

Temat: FX35-LPG-Milo222

  1. #21
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Tarnów
    Jeździ
    INFINITI FX35, rocznik 2011, kolor czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam. No właśnie - Irene nie ma już zbiorników dopuszczonych do montażu na polski rynek. Rozpoznaję możliwości montażu instalacji autogazu w moim fx 35 (2011). Skłaniam się ku marce BRC i firmie Czakram w Tarnowie. Mają sporą renomę i doświadczenie w gazowaniu fur, m.in. Q7, hummer, range rover i oczywiście FX. Może ktoś podzielić się swoimi doświadczeniami i polecić renomowaną instalację i firmę montującą? Pozdrawiam.

  2. #22
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    No to się trochę... doopa robi ze zbiornikiem, a w końcu sierpnia mam montować Co do powyższego postu - miałem/mam 2 poprzednie,terazniejsze mochody na BRC i szczerze polecam - jeden 5 lat, drugi kulam już ( jeszcze ) 4 lata.Montowałem - ŻNIN KUREK SERVIS, drugi POBIEDZISKA , ale chyba tyle km nie polecisz na instalacje.Czakram powinien mieć na swojej stronce autoryzowane tematy montażu, lub kuknij na forum lpg.
    Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  3. Dzięki Lee za powyższy Post:

    angala (15th-July-2013)

  4. #23
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Tarnów
    Jeździ
    INFINITI FX35, rocznik 2011, kolor czarny
    Postów
    5
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Lee, dzięki. Potwierdzają się opinię o BRC. Zamontuję w Tarnowie. Obiecuję zdjęcia i opinię.
    Pozdrawiam

  5. #24
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    No to czekamy na fotki, jestem ciekaw Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  6. #25
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ja BRC zamontowałem w Hondzie CR-V, chodzi bez zarzutu tyle że co 20 tys km trzeba zawory regulować, ale to chyba wszędzie. Ma lubryfikację ale podobno to nie takie dobre dla katalizatora zwłaszcza - jakoś ta sądzę trzeba przepalić... Czakram w BRC kiepsko montuje też wylew gazu. Każą kręcąc taki śmieszny kijek przedłużkę. Obecnie Stag Premium zamontowałem 2 tys. korzystniej niż podobnej klasy BRC. Cała wartość dodana z STAG to centrala sterownicza, dynamicznie dostosowuje parametry mieszanki w zależności od obciążenia i wskazań centrali beznzynowej - lepiej komunikuje się. A dostrajając instalacje LPG raczej przyczepy z łodzią się nie zapina, a czasami okazja taka może się pojawić. W zwykłych sterowaniach parametry dobierane są sztywno do pewnych obciążeń w STAG Premium centrala działa dynamicznie do zmieniających się parametrów. Póki co przyjechałam 1500 km na STAG i bez zarzutu. Czas pokaże, czy dalej sprawować się będzie zestawik OK. Z wlewu gazu też jestem bardzo zadowolony nie muszę nic dokręcać na stacji - bardzo estetycznie.

    Podsumowując, nie mam nic przeciwko BRC - mało miałem taką instalację w V4, ale podobno STAG ma lepszą centralę - mózg instalacji - reszta wtryski, zbiornik, reduktory - to można dowolnie zestawić dobierając najbardziej odpowiednie. Ja zagazowałem u chłopaków w Krośnie, którzy zagazowali OPLA INSIGNIĘ najnowszy model na bezpośrednim wtrysku!!! Podobno na targach ludki z BRC wysyłali hostessy by popstrykały fotki...
    Ostatnio edytowane przez mzie ; 20th-July-2013 o 00:16

  7. #26
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Viva la zgnila kapusta

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #27
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Viva la zgnila kapusta
    Ale...!

  9. #28
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ArtPol74 Zobacz post
    Ale...!
    No...
    Ale...

    Kolega napisal , ze jezdzi i poki co jest OK ... skoro jest OK niech zyje zapach zgnilej kapusty czyli LPG

    tyle kolego

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  10. #29
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Le tam, bredzisz chłopie! Gaz jak ropa z ziemi a bardziej ekologiczny i tańsze auto w eksploatacji.
    Nikt cie nie zmusza, jak masz inne zdanie to zamilcz. Bo nic nie wnosisz do dyskusji.
    A opinia kogoś kto ma gaz w II generacji być może się sprzeda komuś, bo ja jak szukałem opinii to niestety nie znalazłem, choć jedynek zagazowanych na forum mnogość.

    A i nie jestem Twoim kolegą!!!
    Ostatnio edytowane przez mzie ; 21st-July-2013 o 00:03

  11. #30
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie, czytajcie ze zrozumieniem. Bajzel sam ma LPG wiec nie polewa się tylko nazywa po swojemu instalację. Ja nazywam to kuchenką gazową, inni wtryskiem podtlenku LPG a Bajzel smrodkiem kapusty.

    Jesteś na forum wiec z założenia większość użytkowników to koledzy.

    Nie spinajcie się.

    Amen.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Szaraczek milo222 - szybko i dobrze
    By milo222 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 8th-June-2017, 23:45
  2. Zbiornik LPG Infiniti Fx35 2005
    By Grain in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 09:35
  3. Fx35 LPG JNRAS08W04X218511
    By krisp in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27th-October-2016, 13:37
  4. spalanie LPG w FX35
    By kawszyn in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22nd-February-2015, 03:42
  5. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 3rd-November-2014, 18:57

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •