Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 67

Temat: OKAZJA - Dual DVD Headrest - Wheat (tan) / Java (brown)

  1. #21
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    również dziękujemy tobie i młodej damie za towarzystwo i ... cytrynowy kompocik
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #22
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Grzegorz ... a orientujesz sie czy w rozsadnych pieniazkach mozna to ogarnac do mojego autka... nie chce montowac na gumkach byle odtwarzacza a w sumie kobieta juz dawno mi trula .. nawet na mikolaja zeby tpo dla dzieciakow kupic...

    masz na to jakis pomysl ??

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  3. #23
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    Grzegorz ... a orientujesz sie czy w rozsadnych pieniazkach mozna to ogarnac do mojego autka... nie chce montowac na gumkach byle odtwarzacza a w sumie kobieta juz dawno mi trula .. nawet na mikolaja zeby tpo dla dzieciakow kupic... masz na to jakis pomysl ??
    Kiedyś szukając do II generacji widziałem wyprzedaż podsufitowych z I generacji (standard montowany w FX45 ? ale o ile pamiętam ten sam zestaw wchodził do FX35). Kosztował o ile się nie mylę też poniżej 300 $.
    Muszę pogrzebać po stronach. Minus tego z I gen. że jest jeden - plus to dużo większy wyświetlacz.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #24
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ja podobnie jak TMax. Dziękuję za kawę... tylko niestety... odbijemy następnym razem...
    Pewnie się minęliśmy... a fajnie by było 3 II generacji FX w kupie zobaczyć...

    BTW. Irku dzięki za podpowiedź o DS... jest zajebisty... wracając odpaliłem z 2 rurki jakiejś X5... to musiało boleć...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  5. #25
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2013
    Mieszka w
    Stargard
    Jeździ
    FX50S 12' Midnight Mocha
    Postów
    319
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 20 raz/y

    Domy?lnie

    w tym zestawie każdy zaglowek ma wlasny odtwarzacz? czy sa podlaczone do glownego w konsoli? dobrze widze, ze można regulować pochylenie wyświetlacza?

  6. #26
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    .
    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Kiedyś szukając do II generacji widziałem wyprzedaż podsufitowych z I generacji (standard montowany w FX45 ? ale o ile pamiętam ten sam zestaw wchodził do FX35). Kosztował o ile się nie mylę też poniżej 300 $.
    Muszę pogrzebać po stronach. Minus tego z I gen. że jest jeden - plus to dużo większy wyświetlacz.
    Bede wdzieczny jezeli cos wygrzebiesz ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  7. #27
    Trochę już ogarniam Avatar mzie
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    Góry
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    [QUOTE=sirtrojan;28718]kilka fotek z instalacji



    No właśnie, ta wersja w beżu jest odjechana w kosmos. Chyba jedno z najpiękniejszych wnętrz samochodów na rynku. Perfekcja w każdym calu, jakość, styl, smak... Ech, czarny też fajny, ale... Ale robi różnicę.

    Pocieszeniem jest to że GT-R w beżu wygląda źle akurat... hi No chyba że wersja EGOIST... I mały smaczek do tego...

    Pozdrowionka
    Attached Images Attached Images

  8. #28
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za spotkanie, współną kawkę, napoje dodatkowe, przejazd "brzęczyszczykiewiczem" (Tomassino - zrób przegląd wydechu !), towarzystwo i pomoc...
    ogromne podziękowania SirWszechwiedzącemu i umiejącemu - za pomoc w montażu,
    jako ze jestem zarobiony, szerzej o montażu napiszę w weekend...

    Cytat Napisa? stef Zobacz post
    w tym zestawie każdy zaglowek ma wlasny odtwarzacz? czy sa podlaczone do glownego w konsoli? dobrze widze, ze można regulować pochylenie wyświetlacza?
    Tak na szybko...
    Każdy zagłówek (480x234, 7", TFT LCD) ma swój odtwarzacz (DVD -single - dual / CD / multisystem) / słuchawki bezprzewodowe / wejście USB / wejście AV-RCA / wejście na dodatkowe słuchawki, odtwarzacze są w zagłowkach - wyświetlacze/ekrany na panelu z możliwością pochylenia (ok. 30 stopni)...
    video/audio odtwarzane może być oddzielnie (2 różne) / razem (to samo na obu) lub pojedynczo (działa jeden - drugi jest wyłączony),
    są podłączone do głównej konsoli - ale - narazie "znalazłem" tylko dźwięk - w wypadku obrazu wyświetla się komunikat taki sam jak przy próbie uruchomienia DVD na konsoli w trakcie jazdy,
    jako że mam gwarancję - za radą SirOstrożnego - nie chcę narazie grzebać w konsoli przedniej...

    Podstawowy minus to brak mozliwości odtwarzania MP4 i innych "pirackich" formatów filmowych oraz jak widzę ograniczone możliwości odtwarzania związane z "kodem regionu" (chyba będę musiał trochę poprzegrywać) żeby było śmieszniej, "chodzą" mi niektóre płyty wydane w PL a nie chodzą niektóre wydane np. w UK, chodzą niektóre piraty a inne nie chodzą, oczywiście-chodzą wszystkie płyty kupione w Jusa - znajdę czas - rozgryzę co trzeba zrobić lub co trzeba poprzegrywać (zmiana kodu regionu)

    Największy plus: cena z wszystkimi kosztami (transport lotniczy) = 400$ + ~ 560zł cło/vat/opłaty..., pełna integracja z systemem-konsolą/ pełne sterowanie w słuchawkach/pilocie/na zagłówkach, prostota obsługi (tyle że z braku czasu - narazie jeszcze nie doszedłem do wszytkich funkcji pilota), prostota montażu ...

    Jako że odtwarzacze będą używane raptem kilkanaście razy w roku (95% czasu jeżdżę sam) czyli tylko w ramach dłuższych wyjazdów - zakup uznaję za bardzo udany...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 24th-July-2013 o 22:31
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #29
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Podstawowy minus to brak mozliwości odtwarzania MP4 i innych "pirackich" formatów filmowych oraz jak widzę ograniczone możliwości odtwarzania związane z "kodem regionu" (chyba będę musiał trochę poprzegrywać) żeby było śmieszniej, "chodzą" mi niektóre płyty wydane w PL a nie chodzą niektóre wydane np. w UK, chodzą niektóre piraty a inne nie chodzą, oczywiście-chodzą wszystkie płyty kupione w Jusa - znajdę czas - rozgryzę co trzeba zrobić lub co trzeba poprzegrywać (zmiana kodu regionu)
    Sorry Panowie dziś się trochę pobawiłem i:
    - nie chodzą DVD Video z wpisanym kodem regionu innym niż "1" lub "0"... czyli większość tzw. "oryginałów UE"
    - okazuje się że z pamięci Flash - nie czyta filmów tylko muzykę i zdjęcia
    ale...
    - po podpięciu zewnętrznego dysku 500 GB - odtwarza wszystko ! (czyt. *.avi)- więc w samochodzie jest już ok. 300 filmów... , nie trzeba nawet pakować do auta "magazynków" z płytami
    - jedyna rzecz jaka wymaga "przeróbki" - to do filmów bez dubbingu - w plikach tekstowych z polskim tekstem - należy zamienić polskie litery diakrytyczne (np. ą, ć, ę, itd...) na normalne - bo wyświetla mi ... różne "wersaliki"...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 26th-July-2013 o 22:39
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #30
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Czyli jestes bardfzo zadowolony
    Super Gratuluje

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. New OEM 2009-2011 Infiniti FX35/50 DVD HEADREST KIT JAVA 999U8-EV002
    By slepy62 in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23rd-April-2017, 20:32
  2. FX50S Midnight Mocha + Java
    By stef in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 23rd-November-2014, 21:14
  3. FX 35 full Warszawa okazja ?
    By nozka in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 23rd-December-2013, 10:51
  4. Dual DVD Head Restraint Monitors
    By slepy62 in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 5th-May-2011, 23:41

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •