Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 38

Temat: PROBLEM - Pęcherze na desce rozdzielczej.

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie PROBLEM - Pęcherze na desce rozdzielczej.

    W początkowych latach produkcji FXy miały problem pęcherzami na desce rozdzielczej które powstawały od nadmiernego nasłonecznienia ( dlatego auta np z Florydy/Californii mogą mieć więcej tego typu defektów), chociaż zdarzały się też auta z Kanady które cierpiały na tę przypadłość.
    Z informacji które posiadam w Stanach była akcja serwisowa która obejmowała wymianę deski rozdzielczej ( pod pewnymi warunkami).

    Odparzona deska prezentuje się naprawdę okropnie:

    bomble na desce FX.jpg

    Jak sobie z tym poradzić w Polsce - Najlepiej skierować się do firm, które naprawiają deski rozdzielcze np. po wypadkach. Proponują oni obszycie konsoli skórą - widziałem kiedyś świetnie wykonaną robotę u jednego z warszawskich FXerów. Jak tylko będę dysponował fotką umieszczę ją w tym dziale.
    (ps. fotka pochodzi z jednego z ogłoszeń z oto...)
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    Expert od oświetlenia/Lighting expert Avatar MARUS
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Chicago/Rzeszow
    Jeździ
    Fx45 2004 black
    Postów
    117
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    wina nie jest nadmierne naslonecznienie. jest to poprostu wadliwy material. mam u siebie to samo. Przyszedl mi list od infiniti na wymiane ale boje sie tam jechac bo sam juz raz wymienialem dashboard, i pochodzi on juz z wymienionego przez infiniti auta. myslalem go obszyc skora ale tu w stanach byloby to za drogie i bardziej chyba by sie oplacalo kupic nowy dash

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    jak spotkam się z kolegą Karlito to trzasnę kilka fotek jego deski. Wygląda naprawdę kozak. Przeszyte bylo dodatkowo białą nitką.


    Generalnie chodziło mi o przybliżenie problemu - że on istnieje i nie należy łapać się za głowę kiedy ktoś kiedyś przedstawi wam ofertę pięknego FXa ale z takim defektem.

    Tak samo ma się sytuacja z fatalnym materiałem na fotelach które mają tendencję początkowo do pękania a potem dołuszczenia się materiału / ale to będzie w oddzielnym wątku/.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #4
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Pekanie marszczenie mozna temu zapobiec w jakims stopniu wystarczy czesto skore nawilzac srodkami
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  5. #5
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Zabieram się za ten problem. Oczywiście auto z Florydy już to posiadało ,kiedy wyjechało z kontenera. Mam firmę we Wrocławiu, która obszywa nawet na nowo siedzenia wszystkich foteli z własnym logiem firmy. Oczywiście takie coś nie jest mi potrzebne, ale może ktoś kiedyś będzie chciał coś takiego wykonać. W każdym bądź razie środek mam rudy, a reszta czarna. Nie dobrałem identycznego rudego jaki jest na skórach, ponieważ ma on specyficzną strukturę, natomiast myślę nad nitka przy czarnym obszyciu. Sirtrojan pisałeś o podobnej modernizacji u Karlito. Czy masz może więcej info w tym temacie. Drugie pytanie czy deskę mozna zdemontować osobno, czy tworzy ona całość aż do szyby przedniej, gdzie pomiędzy nią są wrzucone głośniki. Ten element jest już z innego materiału, Wcześniej jest skóra z pęcherzami. Ciekawi mnie czy to całość, czy mogę obszyć na nowo tylko część skórzaną.

  6. #6
    Forumowy wyjadacz Avatar quku
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    HK
    Jeździ
    było FX 35 jest FX 30D S premium MALBEC BLACK 2011
    Postów
    247
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 5 raz/y

    Domy?lnie

    o to Ci chodziło?? deska.jpg

  7. #7
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Fotki obszytej deski!
    Wygląda to zawodowo

    deska_Forum1.jpg
    deska_Forum3.jpg
    deska_Forum2.jpg

    pewnie wziął bym opalarkę i kombinerki i powalczył z pasowaniem ramek i siatek na podszybiu ale i tak jest super.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar Schirru
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Postów
    230
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    wygląda rzeczywiście rewelacyjnie. ciekawe jaki koszt?

    tyle tylko ze takie spasowanie ramek to wstyd po prostu...

  9. #9
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    kupił z takim obszyciem a że wiem za ile, l to powiem że się mocno opłacało Niedoróbka ale fekt fajny.
    Jest jeszcze opcja znana ze sportowych aut a mianowicie flokowanie ale to droga i ciężka w utrzymaniu zabawa.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #10
    FAN INFINITI - Klubowicz Avatar ZYZIO
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Okolice Warszawy
    Jeździ
    Obecnie bez Infiniti
    Postów
    200
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Widzialem na allegro oferte obszycia deski za 1000PLN

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Ciśnienie w oponach - dyskoteka na desce rozdzielczej
    By atomboy in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9th-July-2014, 01:47
  2. FX 35 2004 r. Bąble na desce- co zrobić?
    By nester1905 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 7th-March-2014, 22:58
  3. Purchle na desce fx
    By mariusz28_2006 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14th-December-2013, 14:24
  4. Bomble na desce- obszywanie
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-September-2013, 19:26
  5. bąbelki na desce
    By milo222 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21st-August-2013, 12:41

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •