Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 38

Temat: PROBLEM - Pęcherze na desce rozdzielczej.

  1. #11
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Oto trzeba dbac nawilzac i pielegnowac odpowiednimi kosmetykami wilgoc zima,potem lato cieplo defekty wychodza ja zawsze uchylam szyber dach jak sie robi cieplo wiosna zeby powietrze cieple sie dostawalo do srodka i swieze ,niezaszkodzi,a przedewszystkim latem musowo na przednia szybe zakladac ochrone przeciw sloneczna zeby odbijala promienie sloneczne od auta i przedniej tapicerki,taka oslona niejest droga groszowe sprawy a daje bardzo duzo .

  2. #12
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    firma wrocławska, o której pisałem wstępnie wyceniła obszycie z materiałem na 1000 zł ale + montaż, demontaż - czyli roboczogodziny i kwestia ile im to zajmie. Oczywiście z FX nie mieli styczności, więc nie mają pojęcia ile im to zajmię. Jak długo to może wyjść drugi 1000.

    Ktoś z Was Panowie rozmontowywał całą deskę, albo ma jakieś grafiki, które mogę im podrzucić, wtedy zrobią to szybciej i jednocześnie taniej. Może ktoś z forumowiczów będzie chciał również pozbyć się na przyszłość bąbelków to ścieżka będzie mocno przetarta.

  3. #13
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? quku Zobacz post
    o to Ci chodziło?? Za??cznik 1141

    wydrukuj im ten rysunek żeby sie nie bawili i nie połamali czegoś.
    Nie demontowałem nigdy konsoli a raczej tylko dolna jej część ale to pewnie żaden problem. Zależy od nastawienia.
    Lepiej juz umówić sie za kase za demontaż z góry bo jak im się zejdzie 10 h to wyjdzie ci tyle samo co za samo obszycie
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #14
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie z bąblami na desce - można kupić deseczkę w dobrej cenie i samemu ją wymienić. Znalazłem na ebayu:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2003-...item41582ef4e5
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #15
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    dzięki za info, jestem na etapie ogarnięcia tego tematu, lecz mam problem z wysyłką z USA. jacob mi nie odpisał, a kolege z USA akurat musiała porzucić żona . Może ktoś planuje cos pilnie zamówić na dniach. Oczywiście za fatygę kogoś w USA zapłacę, ponieważ jest to oczywiste. Łożysko bije już potwornie, a polski salon jak zwykle 300% marży. Dzięki za info

    p.s.
    może założyć osobny topik do bieżących zamówień z USA. Ktoś kto by sie tym mógł zająć na miejscu masowo słał do Polski to czego każdemu brakuje i oczywiście otrzymywał za to stosowne wynagrodzenie. Dla każdego będzie dobrze.

  6. #16
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    piasty wyhaczysz za 470 PLN na allegro
    rok gwarancji
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #17
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    panie pierogu ciężko z czasem na wysyłki i doskonale rozumiem kolegów ze stanów ze powoli wycofują się z propozycji pomocy.
    Pieniędzy z tego nie ma ( jak są to niewielkie) zabawy i jeżdżenia po pocztach, pakowania/przepakowań, łączenia paczek, wypełniania kwitów i czekania w kolejce od groma.

    Lepiej już chyba znaleźć sprzedawce zapytać sie czy mozna od niego zabrac wlasnym transportem i wysłac do niego Polamer albo Doma po poczkę.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. #18
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    zgadzam się z tym, aczkolwiek jeżeli ktoś będzie robił zamówienie z USA mógłby dać info w osobnym topiku. Dla niego wyjdzie taniej-wysyłka, a dla osoby w USA, która jest już w to zaangażowana -większy zarobek za czas.

    p.s.
    jutro poszukam tych piast, ostatnio jak patrzyłem kosztowały chyba 800 zł. W salonie krzyknęli 1000 zł. Do tego potrzebuje jeszcze końcówki drążków - też były drogie jak patrzyłem 2 miesiące temu, ale jutro znajdę chwilkę i obadam całe allegro.

    dzięki za pomoc.pozdrawiam

  9. #19
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    co do końcówek to na alle cos ok 220 PLN sztuka.

    nie wiem ile w salonie bo nie dzwonilem ale np. łączniki stabilizatora wahacza i gumy wyszły w podobnej cenie jak na alle. Trzeba wiec zapytać.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #20
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    może ktoś będzie kiedyś szukał to podaje:
    ceny z salonu:
    piasta ok.950 zł
    końcówka jedna ok. 330 zł

    jutro prześledzę całe all i podzwonię. Będę mocno szukał tej osłonki skrzyni biegów, o której pisałeś w innym topiku. Moja konsola do zmiany biegów wymaga upiększeń. Ubytki i wgniecenia od kluczy albo czegoś innego zostaną wypełnione i wszystko pokryte folią . Patrzyłem, że carbon extra wygląda do czarnych skór, nie wiem jak z rudymi sobie poradzi, ale znów gołego srebrnego nie zrobię, ponieważ mija się to z celem ulepszeń

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Ciśnienie w oponach - dyskoteka na desce rozdzielczej
    By atomboy in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9th-July-2014, 01:47
  2. FX 35 2004 r. Bąble na desce- co zrobić?
    By nester1905 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 7th-March-2014, 22:58
  3. Purchle na desce fx
    By mariusz28_2006 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14th-December-2013, 14:24
  4. Bomble na desce- obszywanie
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-September-2013, 19:26
  5. bąbelki na desce
    By milo222 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21st-August-2013, 12:41

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •