Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 38

Temat: PROBLEM - Pęcherze na desce rozdzielczej.

  1. #21
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    obudowę gałkę do konsoli najlepiej zamówić nową ze stanów - cięzko bedzie z używka bo z reguły sprzedawana jest w komplecie z konsolą.

    Co do samej konsoli - niedługo przetestuje nową opcję zmiany jej wyglądu więc nie wyrywaj się
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #22
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Zdradź chociaż tajemnicę o co chodzi, ponieważ 4 maja miałem zostawić auto na tydzień właśnie w tym celu.


    Jeżeli chodzi o piasty pisałeś, że na allegro są za 500 zł. Zgadza się ale ten sam gość sprzedaje za 500 i za 1000.
    wersja za 500 zł "Nowa..." http://moto.allegro.pl/piasta-lozysk...562935867.html
    wersja za 1000 zł "Nowa Oryginalna" http://moto.allegro.pl/piasta-lozysk...545394267.html

    gość jest "dobry", w tej aukcji za 500 już nie ma jego motta "NIE KUPUJ TANICH PODRÓBEK POSTAW NA JAKOŚĆ ORYGINAŁU !!" -

    To moja pierwsza mechaniczna naprawa w FXie . Chyba nie ma sensu pakować się w zamiennik z chin , ktoś wie jakiej jakości są te zamienniki?

  3. #23
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Mój FX dopłynął z Florydy, więc jak nam wiadomo we wcześniejszych rocznikach często na desce rozdzielczej występowały pęcherzyki . Postanowiłem obszyć ją od nowa w profesjonalnym zakładzie. Skóra oczywiście czarna lecz zmieniłem nitkę identyczną jak kolor siedzeń - rudy ryc Wszystko wyszło zaje... ale po 3 tygodniach na desce rozdzielczej w okolicach centralnego głośnika znów skora zaczęła delikatnie się odklejać (małe zmarszczki ). Zdenerwowany podjechałem do firmy, która sie tym zajmowała, oczywiście zdemontowali i podkleili ją od nowa - tydzień na słońcu i znów to samo. Sprawę mam otwartą ponieważ owa firma ku dobrej renomie proponuje obszycie od nowa ale pytanie czy znów się to nie stanie???? Może ma na to wpływ szyba, która przepuszcza promienie??? Sam nie wiem i oni też nie wiedzą, obszywają dużo aut i nigdy nigdzie nie mieli takiego zjawisja. Powiedziałem im, że przed zrobieniem tego od nowa zapytam na forum, bo jest to pracochłonne i jak ma znów się tak stać...

    Poniżej fotki (zmarszczki widać na ostatniej fotce)










  4. #24
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    bardzo fajnie to wygląda chociaż kierownice też mogłeś pociągnąć. W sumie koszt juz niewielki.
    Co do marszczenia/odklejania - nie wiem, nie znam sie.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #25
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    kierownica poleci teraz z drugim podejściem

  6. #26
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    dziwna sprawa, wydaję mi się, że cos nie tak może być z szybą, ale szukam dowodów podobnych u innych ...

  7. #27
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Nie wiem czy to coś pomoże - ale jeżeli marszczy się ponownie w tym samym miejscu - sprawdź co jest w tym miejscu pod deską...
    może przyczyna tkwi w różnicy temperatur.

    Muszę przyznać że super wygląda taka obszyta decha
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #28
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    moze po prostu za bardzo sie nagrzewa i klej puszcza - w sumie dobrze ze obszyles w lato to od razu sie wysypało . Gdybyś to zrobił w zimę mogliby się wypiąć na reklamacje np po wakacjach.

    Nurtuje mnie jednak jedna sprawa - jak to jest z poduszką pasażera. Widzę tam generalnie gruby szew - i zastanawiałbym się czy poducha się przebije :/
    tak czy inaczej wygląda kozak.
    Ile cię kosztowała taka robota jeśli to nie tajemnica?
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #29
    Banned
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    NEW YORK
    Jeździ
    INFINITI FX35 crossover 2007 rok black
    Postów
    442
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Wyglada wspaniale swietna robota ,a z tym marszczeniem skory w tym miejscu ,to jakas temperatura chyba sie tam wytwarza nato wyglada, umnie w sumie 2007 rocznik wlasnie po lecie pojawily sie pechezyki delikatnie.

  10. #30
    Trochę już ogarniam Avatar panpierog
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX50 S PREMIUM
    Postów
    129
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    myślę i myślę co zrobić, mam dwa rozwiązania, jedno to szycie od nowa (firma weźmie to na klatę, ale wiem, że jak znów się tak stanie to wyrwą mi serce chyba ) , albo rozwiązanie dwa jakie proponowali, wmontują tam jakiś inny materiał na to równomierny po dwóch stronach w kolorze carbonu jak dół, który zmieniłem z fajną osłonką na głośnik. Na pewno będzie to wyglądało spoko bo oni wiochy nie zrobią lecz.... ja tam widzę prawdziwą skórkę i w tym jest problem

    . może jakiś extra super klej, który wytrzyma większe temperatury, którę gdzieś pod spodem mogą się wytwarzać. Może znacie jakieś kleje które radzą sobie z największymi temperaturami ?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Ciśnienie w oponach - dyskoteka na desce rozdzielczej
    By atomboy in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9th-July-2014, 00:47
  2. FX 35 2004 r. Bąble na desce- co zrobić?
    By nester1905 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 7th-March-2014, 21:58
  3. Purchle na desce fx
    By mariusz28_2006 in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14th-December-2013, 13:24
  4. Bomble na desce- obszywanie
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-September-2013, 18:26
  5. bąbelki na desce
    By milo222 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21st-August-2013, 11:41

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •