Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 40

Temat: Infiniti ex35 stukanie , tłuczenie przy hamowaniu

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    LBN
    Jeździ
    INFINITI EX35 2008 CZARNY
    Postów
    11
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Infiniti ex35 stukanie , tłuczenie przy hamowaniu

    Witam forumowiczow.Sluchajcie to moj 1 post.Posiadam infiniti ex35 z usa z 2008 3,5 przy hamowaniu tak mi napieprzaja hamule ze nie wiem co mam robic , stuka, tlucze,kierownica lata.mialem przetłaczane tarcze ale i tak gowno dalo.Dzownilem do serwisu infiniti w wawce powiedzili mi zebym wymienil sobie tarcze na EBC albo inne wentylowane i ze musze samemu sobie znalezc odpowiednie do tego jakies klocki porzadne.Tez tak mieliscie? Co polecanie? Zamowic z ebaya czy raczej szukac przedstawicieli tarcz ebc w polsce?Dzieki za odpowiedz!

    Przeczytalem wiekszosc watków i natknalem sie na ten zestaw Tarcze DBA Street Slotted/ klocki Hawk do tego (przod)
    ( Na tył) zwykłe tarcze DBA i Red Stuff.Czy do EX tez bedzie dobry zestaw?
    Tutaj co jest dostepne na stronce do tego rocznika http://www.brakes.pl/index.php/ex35-...23_63006_63007.
    Ostatnio edytowane przez pdanilos ; 21st-June-2013 o 12:05

  2. #2
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Najpierw odwiedz ten dział

    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...j-si-adnie-%21

    potem pytaj-takie zasady.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    LBN
    Jeździ
    INFINITI EX35 2008 CZARNY
    Postów
    11
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Zalatwione

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Tarcze DBA nacinane i klocki Hawk HPS Performance... znajdziesz na forum stronę sklepu ze zniżkami 10%.... pierwszy problem załatwiony...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    tluczenie i stukanie bylo wielokrotnie tutaj opisywane ... pogrzeb w postach ... przyczyn moze byc kilka

    klocki tarcze...
    wyzabkowane opony ... a co za tym idzie mozesz miec problem z zawieszeniem a wtedy nawet najnowszy zestaw opon zuzyje sie w jeden sezon i stukanie wroci...
    SIR - tez dokrecal jakas srube tylko nie pamietam gdzie dokladnie w ukladzie kierowniczym czy to byla maglownica czy cos... jakas tam regulacja

    na 90% beda to tarcze
    ale w moim przypadku okazaly sie to byc opony ...
    jezeli piszac , ze masz same problemy majac na mysli to stukanie ... to sredni problem... najzwyczajniej zuzywajace sie czesci ukladu hamulcowego...
    juz myslalem , ze masz cos z silnikiem co byloby dziwne przy tej jednostce napedowej

    Pozdro

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    LBN
    Jeździ
    INFINITI EX35 2008 CZARNY
    Postów
    11
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzieki czyli rozumiem ze powinienem z tego sklepu-breaks.pl(powolujac sie na forum jest 10% znizki?) kupic te klocki na przod HPS HAWK PERFORMANCE oraz Tarcze Hamulcowe DBA Street T2 na przod , co z tylnia osią czy tez powinien ja zmienic (klocki + tarcze) jesli tez jest to niezbedne to na jakie? Nie ukrywam że finansowo tez nie chcialbym wylozyc dosc duzo.A co do wyzabkowanych opon to wydaje mi sie ze to nie w tym problem bo stuka tak samo na obydwu kompletach zimowkach i letnich.Dodatkowo pewnosci dodaje fakt ze jakk byly raz przetloczone to nie bilo z tydzien... thx

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    przetoczone powiadasz ....
    na stronce dostaniesz te 10 % tylko upominaj sie z haslem infinitifans wtedy dadza znizke
    http://www.ifans.pl/showthread.php?2...ight=hamulcowe

    ja osobiscie zalozylem to co widac w poscie powyzej i jestem zadowolony... nic nie puka nic nie stuka ladnie sie dotarly i poki co sa proste

    zestawik wyszedl cos okolo 3000 zl bez znizki wiec cos tam jeszcze sobie utniesz przod i tyl klocki tarcze mysle ze cena niejest tragiczna :0

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. Dzięki BAJZEL za powyższy Post:

    pdanilos (22nd-June-2013)

  9. #8
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? pdanilos Zobacz post
    Dzownilem do serwisu infiniti w wawce powiedzili mi zebym wymienil sobie tarcze na EBC albo inne wentylowane i ze musze samemu sobie znalezc odpowiednie do tego jakies klocki porzadne.
    Nie wiem czy poza wykonaniem telefonu gdzieś byłeś ... więc dobra rada - zamin wydasz kasę...

    Podjedź do jakiegoś dobrego prywatnego serwisu lub do serwisu czy Nissana - niech najpierw sprawdzą dodatkowo "zawiechę"... dopiero potem bierz się za kupowanie,
    dodatkowo daj szerszy opis swojego EX-a, przynajmniej jakie ma koła/felgi...

    przetaczanie tarcz w tych samochodach - jest moim zdaniem wyrzucaniem pieniędzy w błoto...
    chyba że ktoś wsiada do auta tylko w niedzielę ...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2013
    Mieszka w
    LBN
    Jeździ
    INFINITI EX35 2008 CZARNY
    Postów
    11
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Felgi to 17 jesli dobrze pamietam , wolalbym wieksze ale nie wiem jakie mozna maksymalnie zalozyc nie wiem jak to sprawdzic, letnie mam od nowosci z felgami ze wzlgedu ze sa z usa to sa to calosezonowe i tez przymierzam sie do wymiany (kolejny temat do innego dzialu), a zimowki 2 lata temu.Jak bede mogl to sie dokladnie przyjze i napisze.

    Bylem w serwisie nissana przy okazji przegladu to mowili ze w tych samochodach tak poprostu jest i ze trzeba we wlasnym zakresie kupic jakis porzadny zestaw a nie ten co daja fabrycznie , samochod jest za ciezki do tego nagrzewaja sie szybko tarcze , noi w stanach nie jezdzi sie tak jak w polsce - tyle sie dowiedzialem czyli to co na google po wpisaniu "lata kierownica co robic", ale mimo to to by sie zgadzalo bo w drugim samochodzie Nissanie maximie tez przy hamowaniu stuka i lata kierownia co prawda nie az tak jak w ex-sie ale problem ten sam.Czyli taki sam zestaw na przod i tyl? A zeby troche zmenijszyc koszta co byscie zaproponowali na tylnia oś? Przednia to wiadomo ze trzeba kupic dobry osprzet.I takie pytanie nie zwiazne z dzialem myslal ktos z Was o okejeniu samochodu folia czarny mat,ostatnio dosc popularna czy wies totalna i nie warto?

  11. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Tomek g35c okleil cale autko bialym matek i powiem , szczerze , ze mi sie to podoba tylko , czy czarny mat nie bedzie zbyt mroczny ;/
    poszperaj w jego postach ma zdjecia i opisy z calej operacji

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Tarcie w lewym przednim kole przy hamowaniu G37S
    By Bartek in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16th-April-2017, 12:20
  2. Bicie kierownicy przy hamowaniu.
    By sirtrojan in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24th-June-2012, 09:36
  3. Tomasz Adamek ma 2 Infiniti - FX50s i EX35
    By sirtrojan in forum Aktualności i Komunikaty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19th-September-2011, 23:12
  4. Co to za dzwięk przy hamowaniu na zbkolowanych kołach?
    By babel in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20th-January-2011, 05:26
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 9th-July-2010, 11:53

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •