Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: Moja pasja

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie Moja pasja

    Witajcie, moją pasją są dwa kółka, lubię polatać spokojnie, turystycznie, ale i czasami depnąć trzeba, wiadomo Motocykl daje taką adrenalinę, której nie zapewni żadne auto, mówią na nas idioci, dawcy, samobójcy bo...bo nigdy nie próbowali jazdy na motocyklu, to uzależnia. Niesamowita jest również więź miedzy motocyklistami, każdy się pozdrawia w trasie tzw. "lewa w górę", zawsze można liczyć na pomoc motocyklisty, jest to jedno wielkie "bractwo". Zloty są czymś niesamowitym. Poniżej ja i moja maszyna, jest to Yamaha FZ6N.
    Attached Images Attached Images
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Wiem co to oznacza... mam brata który śmiaga w klubie motocyklowym...
    Cały czas na motorze... i już jest po rozwodzie... motory były ważniejsze od wszystkiego...i więź z kolegami też...
    Na 10 osób z klubu 7 jest juz po rozwodzie przez to hobby...
    "Bractwo" tak tylko za jaką cenę...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  3. #3
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Nie ma na świecie nic ważniejszego niż mój synek, to jemu staram się poświęcać jak najwięcej czasu. Motocykl to w niedziele raz na dwa tygodnie, niestety częściej się nie da, takie życie, że trzeba dążyć do czegoś aby zapewnić rodzinie godziwy byt, mimo młodego wieku stawiam na 1-szym miejscu rodzinę, synka, żonę, dlatego rozwodu z tego powodu raczej nie będzie, a żonę mam wyrozumiałą i rozumie, że mam taką pasje. Ja za to muszę kupić jej FX-a... prawdopodobnie jutro będzie już u nas w garażu
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

  4. #4
    Trochę już ogarniam Avatar marysia
    Do??czy?
    Apr 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50S Blue, FX 35, 2003, Autumn Cooper
    Postów
    103
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Motocykle zawsze mnie pociągały. Zawsze marzyłam o zrobieniu prawa jazdy i po 10 latach błagania mojego męża w zeszłym roku się zgodził. Niestety nie zdążyłam zrobić kursu.. a teraz z racji ciąży odpada. Póki co muszę się zadowolić naszym skuterkiem ale zawsze to coś

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ja też Swojej 1/2 kupiłem FXa za wyrozumiałość... i tak już 3 lata... a wyrozumiałość coraz miejsza... a apetyt wiekszy...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  6. #6
    Trochę już ogarniam Avatar Norbi
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Kraków/TL
    Jeździ
    Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0 PB
    Postów
    99
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Ja jeżdżę bez prawka motocyklem. Zatrzymają to dostane 300zł za brak uprawnień i tyle a jeśli bym miał to pewnie od razu 500zł i 10pkt. Takie są kobiety, nie wszystkie, ale wiekszość...nic nie zrobisz Tomek, daj palec a zechce całą rękę, ale to dlatego, że im za dobrze.
    Było A4 B7 2.0 TDI, A6 C6 2.0 TFSI---Jest Acura MDX 3.7, Mazda CX-5 2.0---Będzie FX37 ???

  7. #7
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Norbi Zobacz post
    Ja jeżdżę bez prawka motocyklem. Zatrzymają to dostane 300zł za brak uprawnień i tyle a jeśli bym miał to pewnie od razu 500zł i 10pkt.
    Ciekawe podejście...

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar pgkoci
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    FX35, 2009, czarny; Honda Legend
    Postów
    296
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? ArtPol74 Zobacz post
    Ciekawe podejście...
    Wszystko fajnie dopóki odpukać nie będzie jakiejś kolizji i co gorsza z uszczerbkiem na zdrowiu, wtedy wszystko się komplikuje...
    Swoją drogą ja zrobiłem prawko w ubiegłym roku i żałuję, że tak późno. Teraz ujeżdżam Hondzię CB1000R - wyśmienita maszynka

  9. #9
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? pgkoci Zobacz post
    Wszystko fajnie dopóki odpukać nie będzie jakiejś kolizji i co gorsza z uszczerbkiem na zdrowiu, wtedy wszystko się komplikuje...
    O tym samym miałem przed chwilą napisać.Brak uprawnień w przypadku zdarzenia drogowego jest dodatkową obciążającą nas okolicznością (w przypadku naszej winy rzecz jasna)a wtedy za przeproszeniem 'srania" co niemiara
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  10. #10
    Trochę już ogarniam Avatar marysia
    Do??czy?
    Apr 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50S Blue, FX 35, 2003, Autumn Cooper
    Postów
    103
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Black Zobacz post
    O tym samym miałem przed chwilą napisać.Brak uprawnień w przypadku zdarzenia drogowego jest dodatkową obciążającą nas okolicznością (w przypadku naszej winy rzecz jasna)a wtedy za przeproszeniem 'srania" co niemiara
    Dokładnie tak. Nawet jeśli pieszy wyjdzie, samochód nie zauważy, to z racji braku uprawnień do kierowania pojazdem, wina będzie po stronie motocyklisty. A wtedy nie ma zmiłuj. Żaden ubezpieczyciel nie pokryje szkód, a jeśli zdarzy się jeszcze szkoda na osobie.. to murowany wyrok. Po co to komu? Nie lepiej już zapłacić za kurs, zrobić egzamin i mieć czyste sumienie?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Moja ex suka
    By slothy in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10th-May-2015, 09:39
  2. Moja druga pasja-pizza
    By darekFX45 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 4th-December-2013, 19:22
  3. A to moja zabawka Fx 2007
    By seba79 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 16th-August-2013, 08:30
  4. Moja Acura
    By Norbi in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14th-August-2013, 13:05
  5. Moja Zabaweczka:D
    By lukaszx680 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30th-January-2012, 02:37

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •