Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: zacieki na glosniku

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie zacieki na glosniku

    Panie Panowie...
    wyjezdzajac w morze zauwazylem zacieki na glosniku ... myslalem , ze po otwarciu drzwi cos mi gdzies zacieklo ... ale kazalem kobiecie kontrolowac sprawe...
    i dostalem maila , ze po deszczu zaciek znowu sie pojawil... i nawet delikatnie z brzegu wyycieraczka rowniez dostala wody ...

    kazalem jej wizualnie sprawdzic uszczelke drzwi , czy nie wyszla gdzies ,... moze cos sie zagielo albo wyszlo z mocowania...
    no ale twierdzi , ze objechala reka cala usz\czelke i wyglada na to , ze jest ok ...

    oczywiscie biore poprawke, bo to kobieta...

    ale czy ktos mial podobne sytuacje... czy jest cos o czyms nie wiem a czego powinienem sie spodziewac...
    ani niejest nic sparciale.. ani nie przeciete...
    i zawsze jakies drobne rebusy wychodza jak mnie nie ma heh
    zlosliwosc losu ...

    dzieki za ewentualne sugestie...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Kamil - wskocz do auta i popros zeby chlusneli karcherem w łączenia drzwi

    ciśnienie jest niezgorsze wiec jak puszcza uszczelka to bedzie przeciek.


    II opcja której ci na razie nie polecę to wskocz na szczotki - na myjnie i tam podczas suszenia też bedzie grubo dmuchało.

    nie polecam ci - ponieważ wiem że auto bylo polerowane a takie szczotki to rzeźnia dla lakieru.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    ...albo coś przez uszczelkę okna podaje... hmmm . Pierwszym krokiem, ja osobiście bym tak zrobił, należy zdjąć tapicerkę drzwi by się dowiedzieć, inaczej nie widzę tego tematu i to najlepiej podczas lania wody, by dowiedzieć się gdzie jest zródło.
    Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    no nic kobiete na myjnie musze pogonic niech zerknie

    Dzieki bardzo Panowie

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  5. #5
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2011
    Mieszka w
    koszalin
    Jeździ
    FX 37 S 2012
    Postów
    106
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Bajzel u mnie też są zacieki z dwóch stron w przednich głosnikach mam tak już ponad rok mało tego tapicerkę mam jasną więc szczególnie rzuca się w oczy ale generalnie przywykłem i nic się z tym nie dzieje
    Jak myje auto nigdy nie zauważyłem żeby woda dostawała się do środka więc sam nie wiem

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    sledztwo w toku.... skoro zdejmowanie tapicery z drzwi mam przetrenowane nieomieszkam tam zajrzec i poszperac a skoro myjnia tez pod domkiem to motyla noga kurza melodia dojde co tam w trawie piszczy

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  7. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Off...
    Btw .... a ja sobie myślę, że za ... soczystej muzy słuchacie i dlatego się... wylewa z bum-bum, głośnika, czyli
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    smieszna sprawa ... bo ptaszki cwierkaja , ze woda deliktanie skrapla sie na slupku przedniej szyby od strony kierowcy ;/
    co to k....wa ma byc ?? szukam sensownego rozwiazania .... niby normalnie przy slupku zbieraja sie kropelki i tak po kasroserii po plastikach przez glosniczek i na wycieraczke...
    nie moglem sie z kobieta dogadac za bardzo , ale upiera sie ,m ze to od strony szyby czolowej nie bocznej.... sam nie wiem przeciez gdyby uszczelka byla nie halo to by sie slyszalo ...
    no nic cz\lowiek sam nie zajrzy to nie wie ... wh...t the f...k ?

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Ja normalnie pie....ole ...
    po testach myjkami...
    po wydanych 400 zl na uszczelki ...
    zacieki pojawiały sie ...
    aż tu wczoraj myslenie razem z kobietą... od kiedy pojawiły się zacieki ...
    a od kiedy Kzamcio urzędował przy lusterkach a raczej je wymieniał na te z migaczami ...
    i co ... kompletnie nie uszczelnione lusterka... sam nie wiem czy oryginalnie nie miałem tam, gąbek czy zapomniałem czegoś wsadzić... ale dzisiaj 24h przed wylotem na indonezje udało sie ..
    oddałem autko do znajomego wartsztatu rozebrali my boczki i lusterka na szybko ... doszczelnili je .. na koniec podkleili delikutaśnie ...
    wieczorny test myjką ....
    i BINGO ...
    autko zostało do rana na doschnięciu i o 9 je odbieram a o 10 zabierają mnie juz na lotnisko

    jak to mówią lepiej pozno niż wcale

    Hipcio sie spisał ... jako maszyna BOBA BUDOWNICZEGO ... prosto z garage jedzie na czyszczonko ... niestety nie moje a zlecone ponieważ ja już bede nad WWA ...
    rekord bagażnika to 15 drzewek TUJE i 3 90l worki z torfem
    ... że niby mały bagażnik...
    a na listopad juz mam ustawiona halę na woskowanie autka
    chłopaki przetrzymują łodzie skutery itd... taki marina serwis i mają jebitną hale w której utrzymuja minimum 12 stopni a często 15 ... więc użyczą miejsca na mycie woskowanie i pucowanie hehe
    będzie o czym myślec na łajbie ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    No to gratki Kamil...
    Wniosek jest jeden... silikonik dobry na wszystko...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •