Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: zacieki na glosniku

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Mały dodatek... ponieważ po dość sporych ulewach kobieta napisała mi , że delikatnie pojawil sie znowu zaciek ...
    Teraz to już zwariowałem i kazałem oddac autko do 3 już warsztatu , nie mówiąc już co było robione co sprawdzałem ...
    autko zostało na dobę w garażu po czym następnego dnia pan skasował 100 zł
    i dodał , że problem w 100% rozwiązany ... stały błąd pedantów...
    najzwyczajniej w świecie nadmiar smarowidełek plus trochę syfu zebrało się na szyberdachu na prowadnicach niby blokując jakies tam kanaliki i to był problem ...
    przez dłuższy czas milaczałem, żeby nie zapeszać , że rozwiązane a za pare dni znowu wróci ... autko przestało kilka sporych deszczów na otwartej przestrzeni i teraz już konkretnie mogę napisać
    PROBLEM ROZWIĄZANY
    Przyczyna za dużo smarowidła i syfek zebrany na szyberdachu
    Cena usługi 100 zł
    ( specjalnie o tym wszystkim piszę , żeby kiedyś tam w razie sprzedaży autka było jasne , że każda nawet najmniejsza usterka była zawsze naprawiana i nigdy nie ukrywana wszystko jest czarno na białym

    po tych kilku dniowych ulewach śmiało mogę prosić o zamknięcie tematu

    P.S. mam na sprzedaż, uszczelki drzwi kierowca i pasażer - wewnętrzne i zewnętrzne , razem ze spinkami do mocowania ( jedna delikatnie pęknięta pozostałe 3 w stanie dobrym ) zostały niepotrzebnie wymienione teraz przesmarowane wiszą w garazu w razie wu do oddania za dobrą flaszkę ( dla forumowiczów)

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #12
    Trochę już ogarniam Avatar mooth
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Lodz
    Jeździ
    FX45
    Postów
    95
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    W volvo miałem podobny problem, przez zapchane kanaliki w szyberdachu zalało mi podsufitowke oraz woda zbierała się pod wycieraczka kierowcy. Problem rozwiązalo przepchanie kanalikow

  3. #13
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    jestem zainteresowany uszczelkami, mam potargane od kozaczkow poprzedniej paniusi ktora ujezdzala obecnie moje infi
    Mowie o tych jak otworzysz drzwi przy progu, masz te ??

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Tak jak wyżej opisałem mam 4 , 2x zewnętrzne znajdujące się drzwiach i 2x wewnętrzne czyli, które można potargać kozakami
    z tym , że jak już pisałem z tego co pamiętam , że jedna z tych wew. ma właśnie nacięty kawałek... nie wyrwany czy wycięty tylko nacięty czyli w sumie przyłapać klejem można .. jeżeli chcesz już mieć idealnie .. są w stanie dobrym i ze spinkami mocującymi ... dobry JD załatwi sprawę

    TEMAT JEST DO ZAMKNIĘCIA więc reszta już na PW

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •