Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Przeróbka radia w INFINITI FX35

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Thumbs up Przeróbka radia w INFINITI FX35

    Dziś w przypływie chwili pojechałem na przerobienie swojego radia na fale parzyste.
    Wybrałem firmę MIKAR http://www.mikar.com.pl/ która ogłasza się z takimi usługami na alle.

    Panowie uwinęli się z robotą w ciągu 30 minut i radyjko działa bez problemu. Teraz już mogę słuchać mojego ulubionego Radia Józef

    NIESTETY! PO DOKONANIU PRZERÓBKI NIE DZIAŁA RDS i puki co, jest to nie do obejścia! Jednak możliwość słuchania co najmniej 10 dodatkowych stacji rekompensuje mi ten brak w 100 %

    Przy okazji zapoznałem się z całym wachlarzem usług które świadczy ta firma. Oprócz wspomnianej przeróbki fal UKF naprawiają zmieniarki, lasery w FXach i nie tylko a także mogą rozszerzyć lub zmodyfikować fabryczne nagłośnienie oraz zamontować navi boxy i podłączyć je do fabrycznego kolorowego monitora.
    Osobiście wrócę do nich po wspomnianego naviboxa + automapa i po zestaw CB tak dla bezpieczeństwa i oszczędności. ( zestaw z anteną od 400-500 PLNów w górę). Sam upatrzyłem sobie zestawik ( małe i dobre radyjko z reduktorem szumów + mocna (do 10 km) ale krótka antena za ok 750 PLN )

    Wspomniana wyżej firma oferuje swoje usługi przeróbki radia na alle za niecałe 350 PLN ale dla forumowiczów mają specjalną cenę która wynosi 250 PLN

    Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt abym mógł dokonać z właścicielem niezbędnych ustaleń.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar Schirru
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Postów
    230
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    ja jestem zainteresowany juz od dawna ale jak to zwykle byla, ciagle mam za malo czasu...

  3. #3
    Dopiero dołączylem Avatar dachy
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Krakow
    Jeździ
    2022 BMW X6 M white/black 22" Sport
    Postów
    33
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Tez bylbym zainteresowany .. a jak RDS? To juz na stale bez RDS, czy tylko chwilowo?
    2005 FX35 AWD Sport / Technology / Entertainment ~ iPod, Black/Black ~ OEM Chromies + Nitto 420S

    2005 Corvette C6 Z-51 425 HP ~ 6 speed Millenium Yellow / Black ~ Pioneer Avic D3 + Rear Camera + iPod ~ Halltech Killer Bee Air Intake - Lowered on stock bolts ~ OEM Chromies + BF Goodrich KDW2 305/30-19

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    na stałe tracisz RDS. Sprawdziłem też w Rosji i u nich też jak przerobisz tracisz RDS.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    FAN INFINITI - Klubowicz Avatar ZYZIO
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Okolice Warszawy
    Jeździ
    Obecnie bez Infiniti
    Postów
    200
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wlasnie wrocilem po przerobce. Jest lepiej, bo wreszcie moge slychac mojego radia Jozef. Warto zapomniec o RDS. Operacja trwala chyba 20 min.

  6. #6
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Jestem zainteresowany CB.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  7. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar keyes
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    3miasto
    Jeździ
    był FX35, 2005, czarny
    Postów
    151
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Czy przestrajanie radia odbywa się z komputera, czy trzeba wymontować całe radio ?

  8. #8
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Trzeba wymontowac radio żeby przelutować w nim conieco.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2012
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    EX35
    Postów
    13
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    z którego roku masz to radio ?

  10. #10
    Dopiero dołączylem Avatar marleo
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    Płońsk
    Jeździ
    QX70 3,0D S Premium 2013r Moonlight White oraz FX 35 z 2008 r też biały
    Postów
    30
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Talking Przeróbka radia fx 35

    Witam,
    Dziś również przerobili mi radio w firmie Mikar aktualnie koszt to 300zł.Przy okazji rozwiązali mi problem z nawigacją(okazało się ,że poprzedni właściciel wsadził navibox) i znalezli podłączenie do Ipoda w schowku od strony pasażera.Okazało się ,że do odpalenia nawigacji brakowało mi pilota z touchpadem ,który dziś dokupiłem w Józefowie w Naviservice(koszt 250zł) i teraz wszystko śmiga jak trzeba.Mam jeszcze do podmiany Auto mapę na nowszą wersję, gdyż obecnie jest 2010.Dzięki Grzegorz za namiary, nareszcie wszystkie multimedia mi działają.
    Ostatnio założyłem również Ztube i mogę powiedzieć ,że teraz moje autko brzmi i gra pięknie :
    Pozdrowienia dla wszystkich z ekipy ifans

    Marleo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Przestrojenie strojenie radia Fx35 na fale PL tzw RASTER clarion 2548n
    By LOKTONG in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 9th-June-2019, 23:37
  2. Przeróbka lamp na EU Infiniti FX35
    By tiger456 in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 3rd-December-2015, 20:09
  3. zakłócenia radia
    By BAJZEL in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12th-October-2015, 08:15
  4. Przeróbka radia z bursztynowym ekranem na kolorowy
    By keyes in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23rd-May-2014, 10:40
  5. Przeróbka FX-a
    By 123mielony in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 6th-January-2013, 22:48

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •