Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 41 do 50 z 52

Temat: Przestrojenie strojenie radia Fx35 na fale PL tzw RASTER clarion 2548n

  1. #41
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    No ale zamiast bawic sie w kabelki wzialbym cos takiego http://allegro.pl/kaseta-adapter-sd-...671387081.html Wgrywasz muze na karte SD i jest git.

  2. #42
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    technika leci do przodu, moze i racja, ale karta jest wolna, pozatym caly czas mysle ze ipod na konsoli to ogromna przyjemnosc

  3. #43
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar kmn
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jeździ
    jest fx 50S black było fx50S white, fx35 Igen
    Postów
    492
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    I co ma ktoś takiego kaseciaka z auxem? działa ok? Zamówiłem za 4.99 zobaczymy jak BOSE będzie hulało
    black & white

  4. #44
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? kmn Zobacz post
    I co ma ktoś takiego kaseciaka z auxem? działa ok? Zamówiłem za 4.99 zobaczymy jak BOSE będzie hulało
    Miałem to,grało tragicznie,na szczęście inwestycja śmieszna.Teraz mam emulator zmieniarki,podłączasz pendriva i słuchasz ile wlezie,jakość dzwieku jest nieco gorsza niż cd ale w ogóle sprzęt (w G35)gra do doopy więc jakoś mocno tego nie odczuwam...
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  5. #45
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar kmn
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jeździ
    jest fx 50S black było fx50S white, fx35 Igen
    Postów
    492
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Ten aux na kaseciaka w zasadzie jest ok. Rozkręciłem kasetę wyjąłem kółka zębate bo bez sensu się kręciły i hałasowały. Nie szumi, dźwięk jest ok, tylko jeden minus... dźwięk z lewych głośników. Chyba kupię jeszcze jedno dla sprawdzenia. Czego oczekiwać od sprzętu za 2.99
    black & white

  6. #46
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jun 2014
    Mieszka w
    Grzybno
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ciągle jestem w szoku i nie mogę się pogodzić z tym, że w TAKIM aucie radio przeskakuje co 0,2MHz. Kto to wymyślił... Co prawda na Pomorzu stacje są na falach parzystych i nieparzystych i nie jesteśmy całkowicie pokrzywdzeni, ale i tak nie mogę przeboleć tego faktu :-/

  7. #47
    alchom
    Gość

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? LOKTONG Zobacz post
    No panowie rozpoczynam nowy temat, szukalem ale nic nie znalazlem na forum.
    Wiec dzisiaj nuda w pracy to czemu by nie zrobic sobie to za co serwisy kasuja 250-400zl
    Srubokret w reke i do dziela.
    Otwieramy klapke od kasety ta kaseta jest najzabawniejsza w tym aucie
    Lapiemy za otwor kasety i ciagniemy do siebie plastik, zchodzi caly front panel wraz z nawiewami i galkami radia. Uwaga sa tam dwie wiazki kabli oczywiscie odpinamy je i lecimy dalej.
    6 srub na krzyzaczka, odkrecamy, i lekko wysuwamy radio odlaczajac wszystkei kostki od tylu wraz z antenami radia i navigacji. Wyciagamy radyjko ja mam model clarion 2548n lecimy na biurko i krecimy dalej, wszystko staralem sie ujac na zalaczonych zdjeciach. Musimy sporo rozkrecic i aby wyjac mechanizm kasety, pod spodem mamy procek przy ktorym sa dwa rezystory, lutownica HOT i lutujemy tzn przesuwamy je na inne miejsce, nic nie eliminujemy nic nie zamieniamy rezystancji (zwykla zabawa) potem skrecamy do kupy i mamy fale parzyste. Wkoncu bede mogl posluchac ulubionego radia Maryja
    Oczywiscie nie zapomnijcie sobie przy tej wyjatkowej okazji wyczyscic laserka od CD, paleczka do uszu i delikatnie przetrzec
    POWODZENIA


    Za??cznik 4198Za??cznik 4199Za??cznik 4200Za??cznik 4201Za??cznik 4202Za??cznik 4203Za??cznik 4204Za??cznik 4205Za??cznik 4206Za??cznik 4207



    Za??cznik 4208Za??cznik 4209Za??cznik 4210Za??cznik 4211Za??cznik 4212Za??cznik 4213Za??cznik 4214Za??cznik 4215Za??cznik 4216Za??cznik 4217






    Domyslam sie ze serwisy robiacy na tym kase jak zobacza calutki opis i zdjecia beda zalamani
    Apropo tak sobie pomyslalem ze dla forumowiczow moge to robic po 50zl tylko zapraszam do Czestochowy na 1H






    Dodaje na pocztaku postu dla forumowiczow ktorzy ciesza sie Polifotwa wersja fx35.Odwiedzil mnie dzisiaj Przemo na przestrojenie radyjka. Jeszcze mniej rozbierania i szybka akcja chyba z 30 min i zrobione. Mam fotki niestety nie moge wkleic, jak cos to na prv podesle jak ktos bedzie potrzebowac
    Chętnie przyjadę do Częstochowy! Daj jakiś namiar!

  8. #48
    alchom
    Gość

    Domy?lnie

    Odezwij się please, chętnie podjadę do Częstochowy

    Wysłane z mojego F5122 przy użyciu Tapatalka

  9. #49
    Trochę już ogarniam Avatar Kanios
    Do??czy?
    Nov 2016
    Mieszka w
    Gowarczow
    Jeździ
    FX 45 2005 szary
    Postów
    66
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Dzieki za instrukcje LOKTONG co do przestrojenia radia wszystko działa jak potrzeba tylko ze ja wlutowłem rezystory jak gdyby prostopadle do stargo miajsca 👍.Mam jesze pytanko chce podłączyć tube czy orginalny wzmacniacz podoła ?A jeśli nie to czy mozna podłączyć wzacniacz pod kostke ktora dochodzi do orginalnego subofera?czy jaczej trzeba przeprowadzić większe mody?

  10. #50
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2018
    Mieszka w
    Jędrzejów
    Jeździ
    FX 35 2010 Czarny
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć Loktong,
    post trochę stary ale dla mnie aktualny potrzebuję Twojej pomocy z przestrojeniem radia w FX 35 z 2010. Możesz podać namiary do siebie na skrzynkę rnowak@poczta.onet.pl ?

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Zmieniarka do P-2548N wymiana - klops....
    By nnschswa in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18th-October-2015, 20:15
  2. Infiniti fx35 fx45 radio usa na euro przestrojenie
    By butrym81 in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16th-December-2014, 20:07
  3. Przeróbka radia w INFINITI FX35
    By sirtrojan in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 3rd-January-2014, 18:39
  4. Infiniti FX 35 :) :) tzw. Rudy 102
    By marysia in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 6th-June-2013, 09:24
  5. Przestrojenie radia
    By roboPL in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30th-September-2012, 22:46

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •