Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 32

Temat: nakrętka zabezpieczające felgę -pomocy!

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie jak to jest , że każda niby jest inna a wszystkie wyglądają tak samo ... bo pełno tego na ebay-u ...

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #12
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    lepiej już podjedź do innego wulkanizatora i popytaj. Może mają coś podobnego do zabezpieczeń

    edit:

    kup to:
    http://www.mloteczek.pl/pl/p/Nasadka...ala-8-21-mm/14

    i po problemie.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #13
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? milo222 Zobacz post
    ja mam czymś takim zabezpieczone - w poznaniu i okolicach od reki mogę pokazać
    Panowie śruby tylko z zewnątrz wyglądają tak samo, każdy komplet jest inny...

    Cytat Napisa? szynazychlin Zobacz post
    pozostaje tylko usunięcie mechaniczne z tego co ustaliłem trzeba będzie nabić tulejkę pospawać od środka i próbować odkręcić znalazłem warsztat który ma się podjąć tematu.
    Co to za warsztat - spawanie !? - szukaj takiego co będzie miał klucze uniwersalne lub końcówki do nabicia ale bez spawania albo podjedź do serwisu Nissana lub Infiniti - powinni mieć...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #14
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    ŻYCHLIN
    Jeździ
    G35 COUPE 2007 SREBRNY
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Najbliżej mam nissana Płock dzwoniłem i oni właśnie zaproponowali nabicie nasadki obspawanie i odkręcenie no i oczywiście komplet nowych zabezpieczeń za 280zł Podobnie w bosch serwis Kutno.Dzisiaj dzwoniłem do kolesia co handluje takimi zabezpieczeniami i powiedział żebym mu wysłał tą nakrętkę to może metodą prób i błędów coś dobierze bo ma na stanie dużo takich(cena klucza to około 100zł). Do infiniti warszawa też dzwoniłem mają jakieś klucze tego typu kazał podjechać może coś będzie pasowało(no ale do warszawy mam 120km no i ryzyko złapania gumy) Ciekawe jak ten kluczyk uniwersalny na młoteczek .pl... jeszcze z pół milimetra klocków mam tak więc aż tak bardzo się nie pali pewno na dniach się uporam z tym to napiszę... pozdrawiam

  5. #15
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    ŻYCHLIN
    Jeździ
    G35 COUPE 2007 SREBRNY
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Koleś co miał dobrać klucz nie maił takiego na stanie więc dzisiaj akcja nabijanie rurek ,obspawywanie od środka do tego duży klucz francuski i poszły raczej bez większych problemów(godzina i po temacie )...

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Właśnie zastanawiam się nad śrubami zabezpieczającymi. Cena w salonie: 450 PLN za 4 śruby to delikatna przesada. Tym bardziej, że to pewnie nawet nie jest robione przez Infiniti (jak do Mazdy kupowałem w salonie za 150 PLN to były zwykłe śruby McGuard). I właśnie tak szukam na Allegro. Do Infiniti śruby są chyba ustandaryzowane 12x1,25:

    - średnica gwintu - M12
    - skok gwintu - 1,25
    - typ łba/przylgnia: stożek

    Nie wiem tylko jaka powinna być długość gwintu (32 mm ? 33 mm ? 36 mm ?). Wie ktoś jak to wygląda u niego?
    Ostatnio edytowane przez misiektoja ; 28th-January-2014 o 17:30

  7. #17
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    ......to były zwykłe śruby McGuard

    w INFINITI masz McGard - zdjęcie (w moim wpisie) karty kodowej znajdziesz jak przeszukasz ten temat
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  8. #18
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    A no to super, to samo miałem w M6. Cena na Allegro: 129 PLN (w stosunku do ceny 450 PLN w salonie). No comment !

    Irek - a masz może gdzieś parametry tych Twoich śrub (głównie długość gwintu). Chyba we wszystkich autach Infiniti są takie same, a na tej karcie kodowej nie ma. Tak bym zamówił na Allegro. Jutro też zadzwonię do serwisu.

  9. #19
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    A no to super, to samo miałem w M6. Cena na Allegro: 129 PLN (w stosunku do ceny 450 PLN w salonie). No comment ! Irek - a masz może gdzieś parametry tych Twoich śrub (głównie długość gwintu). Chyba we wszystkich autach Infiniti są takie same, a na tej karcie kodowej nie ma. Tak bym zamówił na Allegro. Jutro też zadzwonię do serwisu.

    Nie wiem - jutro mogę sprawdzić czy gdzieś w książce obsługi są parametry - tylko nie wiem czy do Q50 będzie to samo - najlepiej zapytaj w serwisie.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #20
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    W sumie słuszna uwaga, może być różnica w długości gwintu. Jutro dzwonię do Miśków.

    PS. Może masz jeszcze opakowanie od tych śrub, tam na pewno jest taka informacja.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Nakrętka szpilki kola
    By mooth in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12th-November-2013, 22:19

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •