Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 39

Temat: Zmieniarka CD

  1. #11
    SUPER MODERATOR Avatar Lukasz
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    Dusseldorf, Wrocław
    Jeździ
    G35, 2005
    Postów
    960
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 77 raz/y

    Domy?lnie

    Mam na zbyciu taką "cyfrowa zmieniarkę" Yatour. U mnie niestety nie działa. Na dniach wrzucę ogłoszenie do odpowiedniego działu.

    Wysłane z Nexus 5
    G35 Coupe 2005 | Twin Turbo | 550 KM - 690 Nm >LINK<

  2. #12
    Crystobal
    Gość

    Domy?lnie

    jesli mozecie zalaczyc zdjecia jak podlaczyc to bede wdzieczny. Zakupilem taka sama, podlaczylem i nie dziala, moze robie jakis blad, dzieki

  3. #13
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Jutro wrzucę fotki i opis... co i jak, powinno być przed południem na forum
    Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  4. #14
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Lee czy tak samo wyglada to w wersji przed jak w po liftowej?? Moze to nie dziala wlasnie w przedlifcie??!!

  5. #15
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Niestety nie znam radia przed fl, więc nie potrafię odpowiedzieć, być może są takie same wejścia/wyjścia z tyłu, ale to tylko < być może > można sobie na szybko porównać na allegro ze zdjęć radyjek ... jutro wszystko będzie jasne
    Pzdr.

    edit: na tej stronce, którą podałem, poprzednia strona tematu, stoi w tabelce -> Fx 35/45 - 2004 - 2010

    edit 2: widzę po fotkach przed i po fl, że miejsce jest na zmieniarkę
    Ostatnio edytowane przez Lee ; 3rd-January-2014 o 22:00
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  6. Dzięki Lee za powyższy Post:

    korzen (3rd-January-2014)

  7. #16
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Dzieki Lee Moze to byc w takim razie dla mnie alternatywa dla iSimple... Czekam na update Crystobal czy i jak dziala...

  8. #17
    Crystobal
    Gość

    Domy?lnie

    oki jak tylko zobacze zdjecia, sprawdze i dam znac

  9. #18
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    ... wykonano na Fx35 I generacji tzw. poliftowej - 2006 ->

    Dobra... więc jest tak ->
    Jest to opis własnoręcznie wykonanego podłączenia i wszystko robicie na własne ryzyko
    Oczywiście zapłon wyłączony... Osobiście nie rozłączałem aku, gdyż musiałem znalezć prąd do ACC i BATT+ i takie bieganie by mnie ... rozwaliło więc tylko stacyjka na off...
    1. Jak wyciągamy panel to już chyba wiadomo, więc się nie będę rozpisywał
    ... łyżeczką najprościej hehe ... wystarczy z jednego rogu, czyli tego co pokazuje fotka, wtedy ładnie wychodzi, reszta to pikuś... łapami do sie , tylko nie za mocno, bo mamy jeszcze kabelki/taśmy, ale o tem przy następnej fotce...

    _DSC0003.jpg

    2. Tutaj dwie wspomniane kostki z kabelkami/taśmami - wypinamy, lekko podważając zawleczki cienkim śrubokrętem, lub paluchami/paznokciami... w zależności, co, kto posiada

    _DSC0005.jpg

    3. Wiadomo - 6 śrubek ...

    _DSC0008.jpg

    4. Wyciągamy sprzęt pamiętając o wypięciu anteny, gdyż jest na krótkim kablu...Tutaj jest kostka, którą najpierw wypinamy, a wpinamy kostkę od Yatoura...
    Jest to środkowy rząd kostek.
    Fotka wykonana tak, jak siedzi radio - czyli skrajna od strony kierowcy

    _DSC0010.jpg

    5. Podłączenie kabelków Yatoura - wpinamy się do kabli kostki szarej, dolnej, skrajnej od strony kierowcy - są tylko 2 szare, także w tą mniejszą, lub jak kto woli węższą... najbezpieczniej dać sobie luzu ok.3 cm od kostki... gdy wyszukałem już co jest grane - przeciąłem dwa kable, o których będzie poniżej i polutowałem na nowo wraz z tymi od Yatoura i oczywiście zaizolowałem, każdy z osobna i następnie razem...
    Zwisające dwa kable, czyli:

    YATOUR - ŻÓŁTY - BATT+ / 12V+ - KOSTKA > CZERWONY / GRUBSZY Z BIAŁYM PASKIEM
    YATOUR - CZERWONY / ACC - KOSTKA > BIAŁY / GRUBSZY

    _DSC0011.jpg

    _DSC0015.jpg

    Kabel z wtyczką podłączeniową do zmieniarki Yatour puszczamy do schowka pasażera i tam wkładamy wtyczkę męską do Yatoura... jest fajne miejsce za radiem po prawej od strony pasażera, kierując się na dół na schowek... z kolei otwierając schowek pasażera - do góry po lewej jest miejsce na wtyczkę, która łatwo przechodzi... wkładamy wtyczkę... przykręcamy 2 śrubki, wkładamy kartę lub pendrive'a i przekręcamy stacyjkę. Sterowanie z konsoli środkowej radia - na DVD/CD i gra... w każdym bądz razie... powinno.
    Sterowanie z kierownicy :
    głośność
    seek - przerzucanie całych utworów w dół i górę - krótkie przytrzymanie
    seek - przerzucanie folderów - długie przytrzymanie - musi być więcej niż jeden folder w zmnieniarce

    Foldery muszą być pod nazwą - CD01, CD02, CD03... itd. aż do 6, gdyż zmieniarka fabrycznie jest na 6 płyt... zresztą nie testowałem, czy więcej nie łapie... i nie wiem czy muszą być z dużej, czy małej litery, ale to... wsio rawno, chyba
    Polecam utwory w 320kbps, czysto i dynamicznie gra.
    Przesuwanie "po łebkach" możliwe tylko z panela głównego - < seek > utwór skacze co 5 sek.
    Popracuję jeszcze nad tytułami utworów, gdyz nie wyświetla, ale na zdrowy rozsądek powinno, na razie brak czasu, by się tym zająć.
    Pzdr.

    ... trochę się spozniłem, bo... kolędę gościliśmy, a o której nikt, nic nie wiedział ... miała być w przyszłym tygodniu ...
    Ostatnio edytowane przez Lee ; 4th-January-2014 o 19:44
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  10. Dzięki Lee za powyższy Post:

    djoneway (4th-April-2019)

  11. #19
    Crystobal
    Gość

    Domy?lnie

    jak krowie na miedzy... ale dzieki serdeczne bo czakalem ze zdemontowanym panelem. Zaraz sprawdze i dam znac. Zauwazylem tylko jedno ze jak wypiolem ta kostke to i tak zmieniarka mi chodzila i troche zgupialem. Prawda jest ze inaczej zamontowalem te dwa kabelki ale juz ide spradzic jak bedzie chodzilo.

  12. #20
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Tak zmieniarka fabryczna chodzi cały czas, coś tam mieli... może się w końcu skończy kiedyś i nie będzie... mielić bo... na co ona komu jak... nie działa
    Pzdr.
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  13. Dzięki Lee za powyższy Post:


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. zmieniarka
    By vahus in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22nd-January-2018, 14:45
  2. Fx35 2005 zmieniarka, navi i dvd
    By adrianramus in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28th-October-2016, 21:19
  3. Zmieniarka do P-2548N wymiana - klops....
    By nnschswa in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18th-October-2015, 19:15
  4. Cd zmieniarka .. problem
    By PERUGI in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12th-April-2015, 23:21
  5. Zmieniarka
    By dexsterek in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 3rd-May-2013, 22:31

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •