Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: Zmieniarka CD

  1. #21
    Crystobal
    Gość

    Domy?lnie

    Kurtka wodna dziala! I wiecie co dziala i stara i nowa i w kierownicy mozna przelaczyc na stara i nowa. Troszke mialem problem bo moje stare radio izmieniarka inaczej byla ulozona i kable byly innego koloru ale znalazlem na kostce wszystko.Jakosc super! Bardzo wielkie dzieki

  2. #22
    Forumowy wyjadacz Avatar Lee
    Do??czy?
    Feb 2013
    Mieszka w
    Wielkopolska wieś :)
    Jeździ
    FX35 '06 RWD FL - Full Black monster
    Postów
    329
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    No to czyli tak... instrukcje podłączenia do fl już mamy na forum, a instrukcję do podłączenia przed fl ...będziemy mieli...
    Proponuję abyś Crystobal dodał w swojej stopce, że masz 2004r. pod - Jezdzi: ... bo dopiero teraz znalazłem przeglądając Twoje posty, ze to 2004r.
    Pzdr.
    Ps. muszę zaraz edytować swojego posta, że to do poliftowej I gen...
    <<<<<<<<<<<<<<<<<< ------------------------------------------------------------------------------------------------------ >>>>>>>>>>>>>>>>>
    FX 35 - BY TOMEK BLACK EDITION - 2006 - TOURING, SPORT, HANDS FREE, ENTERTAINMENT ... LPG by STAG 300 PREMIUM ...

  3. #23
    Crystobal
    Gość

    Domy?lnie

    Oki jak bede mial chwile to zmienie natomiast jesli ktos ma pytania dot.podlaczenia cd mojego to z przyjemnoscia odpowiem, chociaz niewiele sie ona rozni od Lee -praktycznie roznica polega na innym ulozeniu zmieniarki wzgledem radia i kolorach przewodow

  4. #24
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Crystobal Zobacz post
    Oki jak bede mial chwile to zmienie natomiast jesli ktos ma pytania dot.podlaczenia cd mojego to z przyjemnoscia odpowiem, chociaz niewiele sie ona rozni od Lee -praktycznie roznica polega na innym ulozeniu zmieniarki wzgledem radia i kolorach przewodow

    witam, chce odkopać stary temat ponieważ kupiłem FX35 2006 ale za panelem sterującym mam dario na kasety z przed lifta. Cyfrowa zmieniarka pasuje i działa tak samo do tego modelu radia jak do tego poliftowego? czy podłączenie jest inne i instrukcja od Lee nie spawdzi sie przy podłączeniu?

  5. #25
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35, 2003, czarny
    Postów
    19
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Też się zastanawiam nad Yautourem, jednak chce spróbować najpierw reanimacji mojego radia. Czy macie może namiar gdzie można kupić laser do naszego radia - mój model to chyba Clarion PN 2548N - FX35 z 2003 roku. Jestem muzykiem a teraz mam w samochodzie ciszę !!! ;P Koszmar

  6. #26
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Miko32 Zobacz post
    Też się zastanawiam nad Yautourem, jednak chce spróbować najpierw reanimacji mojego radia. Czy macie może namiar gdzie można kupić laser do naszego radia - mój model to chyba Clarion PN 2548N - FX35 z 2003 roku. Jestem muzykiem a teraz mam w samochodzie ciszę !!! ;P Koszmar
    YATOUR - kupiłem (250pln) - wstawiłem - działa bez problemu, kozak sprzęt, polecam

  7. #27
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Również mogę szczerze polecić YATOUR - już w drugim autku śmiga bez problemu

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  8. #28
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    YATOUR - kupiłem (250pln) - wstawiłem - działa bez problemu, kozak sprzęt, polecam
    Co zrobiłeś z oryginalną zmieniarką ? podłączyłeś przez jakiś adapter/przełącznik tak żeby można było używać obydwie, czy zrezygnowałeś z oryginału ?
    pozdrawiam, Artur.

  9. #29
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Shimomura Zobacz post
    Co zrobiłeś z oryginalną zmieniarką ? podłączyłeś przez jakiś adapter/przełącznik tak żeby można było używać obydwie, czy zrezygnowałeś z oryginału ?
    Orginał niestety nie działał, przy każdym włączeniu auta tylko cos tam mielił, mielił i mielił, nie przyjmował żadnej płyty. Zajechałem do majstra od naprawy Audio Car, Navi itp. powiedział, że może spróbować to naprawić, ale jest to stare radio i może być problem dostępnością części itp. Stwierdził, że on jak coś robi to na tip top, a w tym przypadku nie chce mnie naciągnąć na jakieś koszta, a finalnie tego nie naprawi. Polecił poszukać emulatora takiego jak Yatour. Nie byłem napalony mocno na naprawę choć finalnie chciał bym mieć ją sprawną, podzwonię jeszcze po innych serwisach i popytam, może robili coś takiego. Słuchanie radia już mi się znudziło wiec szybka akcja, allegro - kup teraz - odbiór i montaż . Wcześniej też jak miałem wymontowaną orginalną zmieniarkę to rozkręciłem ją i odpiąłem taśmę żeby przy każdym odpaleniu auta nie mieliła mi jak młuckarnia, strasznie mnie to wku...... (może wystarczyło by odpiąć jakąś kość z tyłu ale dla pewności wyjąłem taśmę w środku )

    Na necie widziałem gdzieś do kupienia rozdzielacze żeby podpiąć dwie zmieniarki mp3 i orginał.

    AHA dodatkowo kolejna lekcja obsługi Infiniti jest taka, że jak odepnie się kokpit sterujący radiem, wyświetlacz, same radio ze zmieniarką i ten chyba moduł klimatyzacji-komfortu, który jest pod radiem to auto nie chce odpalić. Dopiero jak podłączyłem tą puszkę która jest pod zmieniarką Fx odpalił. Po nieudanej próbie uruchomienia auta pojawił sie SES, podpiołem OBD u kumpla i pokazało masę błędó (np. nie działało cofanie i dojeżdżanie fotela i kiery). Po usunięciu wszystkich bugów wszystko wróciło do normy ale i tak niedługo podjadę do Nissana żeby podłączyli pacjenta pod swojego kompa i sprawdzili dokładnie czy wszystkie błędy zostały skasowane.
    Ostatnio edytowane przez maruss84 ; 21st-March-2018 o 11:43

  10. #30
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    czek dis aułt

    https://www.facebook.com/Alois98/vid...52/?q=infiniti

    russian modyfikacja

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. zmieniarka
    By vahus in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22nd-January-2018, 15:45
  2. Fx35 2005 zmieniarka, navi i dvd
    By adrianramus in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28th-October-2016, 22:19
  3. Zmieniarka do P-2548N wymiana - klops....
    By nnschswa in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18th-October-2015, 20:15
  4. Cd zmieniarka .. problem
    By PERUGI in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13th-April-2015, 00:21
  5. Zmieniarka
    By dexsterek in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 3rd-May-2013, 23:31

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •