Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Poka? wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Zmieniarka CD

  1. #31
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    trochę dziwna cena tej modyfikacji mnie zależy głownie na bluetooth i zestawie głośnomówiącym jeśli chodzi o audio w zupełności mi wystarcza OEM pod warunkiem odtwarzania z dobrego źródła czyli oryginalnej CD, może też być jakiś REC ale o przyzwoitych parametrach. MP3 raczej nie słucham, a że FLAC nie obsługuje wiec głównie u mnie CD Audio
    Kiedyś posiadałem audiofilski zestaw o wartości auta i poruszałem się bez bagażnika no ale wyrosłem z tego - sąsiedzi i kilka przecznic w okuł bardzo się cieszyło.
    pozdrawiam, Artur.

  2. #32
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Shimomura Zobacz post
    trochę dziwna cena tej modyfikacji mnie zależy głownie na bluetooth i zestawie głośnomówiącym jeśli chodzi o audio w zupełności mi wystarcza OEM pod warunkiem odtwarzania z dobrego źródła czyli oryginalnej CD, może też być jakiś REC ale o przyzwoitych parametrach. MP3 raczej nie słucham, a że FLAC nie obsługuje wiec głównie u mnie CD Audio
    Kiedyś posiadałem audiofilski zestaw o wartości auta i poruszałem się bez bagażnika no ale wyrosłem z tego - sąsiedzi i kilka przecznic w okuł bardzo się cieszyło.
    twoja orginalna zmieniarka działa? ja kupiłem 3 używki i żadna nie działała, odsyłałem wszystko. W poprzednim aucie też mam sporo płyt CD Audio, ogólnie gdyby zmieniarka działała to te CD Audio były by w zupełności wystarczające no ale niestety niesprawny sprzęt zmusił mnie to montażu Yatoura

    W sumie kupiłem 4 tylko jednej sprzedawca nie wysłał po tym jak go poinformowałem, że ten sprzęt czesto psuje się. Przed wysłaniem zawieźli ją do serwisu i okazało się, że trup. juz ponad 1,5 miecha leży i się naprawia. Niedawno dzwoniłem do sprzedawcy z pytaniem jaki jest etap naprawy, dostałem odpowiedź, że sprzęt jest w serwisie i jak tylko zostanie naprawiony skontaktują się zemną.

  3. #33
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    tak u mnie wszystko działa cacy, nie wiem na ile to oryginał ale zerknij na to https://pl.aliexpress.com/item/Brand...ceBeautifyAB=0
    pozdrawiam, Artur.

  4. #34
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Shimomura Zobacz post
    tak u mnie wszystko działa cacy, nie wiem na ile to oryginał ale zerknij na to https://pl.aliexpress.com/item/Brand...ceBeautifyAB=0

    ta z aliexpres to chyba do II gen.

    http://allegro.pl/infiniti-qx70-s-fx...6.html#thumb/2

  5. #35
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Ponieważ moja zmieniarka działa wyśmienicie, interesuje mnie tylko moduł bluetooth, planuję zakupić najprostszą cyfrową zmieniarkę i podłączyć ją poprzez rozgałęźnik http://allegro.pl/rozdzielacz-gniazd...789362652.html ale mam obawy czy urządzenia się ze sobą nie pokłócą. Być może trzeba zamontować jakiś przełącznik między oryginalną a cyfrową zmieniarką ? Stosował już ktoś taki rozdzielacz ?
    pozdrawiam, Artur.

  6. #36
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Hej orientujecie się może czy zmieniarki yatoura są uniwersalne a tylko kabel jest dedykowany pod konkretną markę? Podłączyłem dziś u siebie używkę z innego auta (BMW) i dokupiłem jedynie kabel dedykowany do nissana. Zrobiłem wszystko wg instrukcji prawidłowo przylutowałem 2 pozostałe kabelki odpiąłem jedną z wtyczek i w jej miejsce wpiąłem kabel od zmieniarki mp3 i działa mi tylko CD nie przełącza na Yatoura jak wciskam przysik CD/DVD.

  7. #37
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2017
    Mieszka w
    Chełmno
    Jeździ
    FX35 '06
    Postów
    130
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Odkopuję temat i dzięki za instrukcje połączenia do prądu. Kupiłem taką https://allegro.pl/oferta/zmieniarka...NDVjMzRjYWQ%3D i działa ok. Foldery można nazywać sobie jak się podoba bo przełącza się i tak między nimi trzymając dłużej zmianę na kierownicy, z poziomu panelu niestety nie działa ale mi to nie przeszkadza. Bezprzewodowo działa ok, dżwięk czysty, mikrofonu nie podłączałem z wiadomych powodów.

  8. #38
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    857
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 83 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? thefi Zobacz post
    Odkopuję temat i dzięki za instrukcje połączenia do prądu. Kupiłem taką https://allegro.pl/oferta/zmieniarka...NDVjMzRjYWQ%3D i działa ok. Foldery można nazywać sobie jak się podoba bo przełącza się i tak między nimi trzymając dłużej zmianę na kierownicy, z poziomu panelu niestety nie działa ale mi to nie przeszkadza. Bezprzewodowo działa ok, dżwięk czysty, mikrofonu nie podłączałem z wiadomych powodów.
    Działa równolegle z oryginalną zmieniarką ? czemu mikrofonu nie podłączałeś ?
    pozdrawiam, Artur.

  9. #39
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2017
    Mieszka w
    Chełmno
    Jeździ
    FX35 '06
    Postów
    130
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Ori zmieniarka padła mi podczas podróży, ot wyłączyła się i już dlatego mam tylko cyfrową. Mikrofonu nie podłączałem bo przecież mamy ori zestawy głośnomówiące więc nie chciało mi się ciągnąć kabli itd. Wprowadziłem sobie kiedyś numery do auta więc dzwonię z niego.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne w?tki

  1. zmieniarka
    By vahus in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22nd-January-2018, 15:45
  2. Fx35 2005 zmieniarka, navi i dvd
    By adrianramus in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28th-October-2016, 22:19
  3. Zmieniarka do P-2548N wymiana - klops....
    By nnschswa in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18th-October-2015, 20:15
  4. Cd zmieniarka .. problem
    By PERUGI in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13th-April-2015, 00:21
  5. Zmieniarka
    By dexsterek in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 3rd-May-2013, 23:31

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •