Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 53

Temat: PREZENTACJA MODELU INFINITI Q50- mamy kilka zaproszeń

  1. #1
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie PREZENTACJA MODELU INFINITI Q50- mamy kilka zaproszeń

    Jako forum otrzymaliśmy kilka zaproszeń na prezentacje nowego modelu q50
    Premiera odbędzie się 22.01 o godzinie 20.00 w Studio Tęcza ul Rydigera 8.

    Osoby które chcą wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesłanie od mnie PW.
    Liczba miejsc ograniczona! ( około 6-8)
    Ważna sprawa- dotyczy to tylko osób które nie są klientami Salonu Infiniti, gdyż ci otrzymają imienne zaproszenia na adres korespondencyjny.


    Proszę o przemyślaną decyzję- zapisujesz się - przychodzisz, w przeciwnym wypadku twoje nazwisko wpada na czarną listę i nie będziesz mógł uczestniczy w podobnych wydarzeniach.

    Dziękuje Irkowi i Tomkowi w zaangażowanie w tę sprawę.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ja będę na pewno...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  3. #3
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Wodzisław
    Jeździ
    FX30d 2013 black obsidian
    Postów
    282
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Ale fajnie jako klient salonu na pewno nie dostanę zaproszenia imiennego,a zarazem jako klient salonu nie dotyczy mnie też to forumowe zaproszenie

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    hmm raczej powinienieś dostać - wstępnie robie rezerwacje 1 miejsca dla ciebie jeśli chcesz?
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    PW poszło Swoją drogą tim ja bym po prostu zadzwonił do salonu i powiedział, że to druga impreza na którą nie dostałeś zaproszenia. Może jakiś burdel mają w bazie albo inne czynniki losowe spowodowały, że nie dostajesz.

  6. #6
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Wodzisław
    Jeździ
    FX30d 2013 black obsidian
    Postów
    282
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Olewam to jak nie chcą mnie widzieć w salonie to nie.
    Wiem tylko tyle że jak zmienię kiedyś auto to nawet jak będzie to inny model (cały czas chodzi mi po głowie M37S)to do salonu NIE ZAWITAM tylko kupię coś z drugiej ręki.

  7. #7
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    1. sir
    2.misiektoja


    tim nie dąsaj się. Zasada przydzialu zaproszeń jest umowna - i jeśli nie odstaniesz zaproszenia bezposrednio od salonu dołącz się do naszej wesołej gromadki
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. #8
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? tim Zobacz post
    Olewam to jak nie chcą mnie widzieć w salonie to nie. Wiem tylko tyle że jak zmienię kiedyś auto to nawet jak będzie to inny model (cały czas chodzi mi po głowie M37S)to do salonu NIE ZAWITAM tylko kupię coś z drugiej ręki.
    O ile się nie mylę kupiłeś w Katowicach - więc zaproszenia chyba nie dostaniesz - dostaniesz przy prezentacji w okolicach Katowic - bo chyba będzie osobna... (pewny nie jestem)

    Inna przyczyna - Ja zaproszenia nie dostanę bo... - wysłali na adres biura - które jest praktycznie skrzynką pocztową - a nie mam najmniejszej ochoty wpychać się w zakorkowane Śródmieście... Dziś do mnie zadzwonili z jakiejś firmy outsourc... o potwierdzenie i wyjaśnialiśmy kwestię wysyłki zaproszeń w bazie
    Jak się okazało z Salonu i Serwisu / Krasnobrodzka - wszytko idzie do mnie na adres zamieszkania, w tym wypadku .... dane zostały pobrane z jakiejś innej bazy i zaproszenie poszło na adres widniejący na fakturze zakupu...

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    tim nie dąsaj się. Zasada przydzialu zaproszeń jest umowna - i jeśli nie odstaniesz zaproszenia bezposrednio od salonu dołącz się do naszej wesołej gromadki
    Przynajmniej pojedziemy KUPĄ - spotkamy się na mieście z godzinkę przed prezentacją na małym spociku - i pojedziem kawalkadą.

    Sir - trzeba ustalić spota - chwilę pogadamy - niech dojadą też wszyscy co chcą z zaproszeniami - i pojedziem bandą !
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #9
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Wodzisław
    Jeździ
    FX30d 2013 black obsidian
    Postów
    282
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki panowie za troskę ale niech z zaproszenia skorzysta ktoś kto ma bliżej.Ja z uwagi na prowadzoną działalność jestem przywiązany w firmie i jeszcze póki co pracuję po nocach i nie bardzo mogę się gdzieś dalej ruszyć.
    Slepy napisał że jak będzie prezentacja w katowicach to zaproszenie dostanę.Może i tak będzie,pożyjemy zobaczymy,ale wydaje mi się że prezentacja już była.
    że tak marudzę ale w firma pisze jedno robi drugie.

  10. #10
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Spotkanie przed-prezentacyjne proponuje w Arkadii jakąś 1h wcześniej - blisko do studia w którym odbędzie sie prezentacja.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Q50 kilka spraw/pytań o q50 hybryda AWD 2014
    By Custom13 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 22:42
  2. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21st-January-2015, 11:46
  3. Spot Warszawa 22 stycznia - potem prezentacja INFINITI Q50
    By slepy62 in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 18th-March-2014, 08:05
  4. Wkrótce premiera nowego modelu INFINITI Q50
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12th-February-2013, 15:33

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •