Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 25

Temat: Części/akcesoria do :infi; Q50

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie Części/akcesoria do INFINITI Q50

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    Nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale coś chyba słyszałem, że Ty różne części i akcesoria dla Infiniti zamawiałeś bezpośrednio w USA. Ja właśnie widzę, że tam mają to podświetlenie wewnętrzne powitalne, którego nie ma w Polsce i tak się zastanawiam czy nie zamówić tego bezpośrednio z USA. Możesz coś doradzić jak to najlepiej zrobić ?
    http://parts.infinitiusa.com/infinit...erlayIntids%3D
    Nie zamawiałem nic dla salonu - po prostu pokazywałem w PLSalonie te rzeczy z USA których jakość jest zdecydowanie lepsza (wycieraczki zimowe) lub zdecydowanie duuużżżooo niższa cena (wykładzina bagażnika)

    Co do części/akcesorii - masz jasną tapicerkę więc od razu zadzwoń do PL-Salonu i zapytaj co jest w wyposażeniu standardowym z poniżej wymienionych i jakie są ceny na pozostałe:
    1 - dywaniki/wycieraczki welurowe (podgumowane) na "lato" (dobra jakość - powinieneś dostać z PLSalonu)
    2 - siatka do bagażnika na zakupy (powinieneś dostać z PLSalonu)
    3 - dywanik/mata/wykładzina bagażnika (do FX-a mają dobrej jakości welurowe - podgumowane, więc może do Q też będą mieli w z PLSalonie - ale ekstra płatne lub do wynegocjowania, do FX-a kosztują ponad 700-zł, w jUSA wprawdzie z gumo-plastyku-sztywne - ale tylko ~$60)
    4 - dywaniki/wycieraczki gumowe - na zimę (te które mają do innych modeli w PL nie są najlepszej jakości a cena to ~440-zł; w jUSA zdecydowanie lepsze ~$100)
    5 - chlapacze (ale jeżeli nie chcesz tracić dziesiętnych sekundy - daj sobie z chlapaczami spokój - zresztą z chlapaczami to auto straci dużo na wyglądzie - więc odradzam)
    6 - system bagażnikowy (pod box na dach) zastanawiam się jak to mają zaplanowane
    7 - inne....


    Nic nie kupuj, a po "wynegocjowaniu" części powyższych "klamotów" - sprawdź ceny w PLSalonie na rzeczy które musisz dokupić - potem trzeba pogrzebać na stronach USA i sprawdzić jakie ceny są tam.
    Z moich doświadczeń
    - z PLSalonu warto wziąść 1 i 2 oraz 3 (zależy od ceny - chyba że dostaniesz)
    - reszta z jUSA
    Dodatkowo sprawdź ceny:
    - klocków hamulcowych (będą chyba te same co w FX II gen EU i Z370)
    - wycieraczek przedniej szyby (najlepiej kupić w jUSA jeden komplet wycieraczek i 2 lub więcej kompletów samych gumek na wymianę - będziesz miał spokój na kilka lat)
    Potem można zamawiać i ciagnąć z jUSA - najlepiej drogą morską.
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 25th-January-2014 o 16:01
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    W załączeniu masz wstępny order (zapisalem na swoim koncie w Grubbs - teraz trzeba zrobić kalkulacje na innych Infi-eshopach)
    przeglądnij sobie - do konca stycznia jest kupon na wszystkie akcesoria -20%,
    w kolejności:
    - śruby zabezpieczające koła (w PL ok. 400 zł) - KUP
    - trunk organizer - przy tej pojemności bagażnika bardzo przydatna rzecz poza tym wychodzi bardzo tanio (do FX jest 2 x droższa) - w EU niedostępne - KUP
    - wykładzina bagażnika z logo - KUP - chyba że masz w zamówionej wersji
    - nakrętki na wentyle z logo - KUP
    - listwy progowe podświetlane - jeszcze dosyć drogie (za rok będą po ~$240) ale w PL zakładam że jeszcze droższe - chyba że masz w zamówionej wersji - do decyzji
    - siatka do bagażnika - chyba że masz w zamówionej wersji - do decyzji
    - wycieraczki/dywaniki gumo-plastik zimowe - KUP
    - Clear Rear Bumper Protector - zabezpieczenie przed porysowaniem (o ile się nie mylę gruba folia) wierzchu tylnego zderzaka - KUP
    - oświetlenie wnętrza - to już zdecydowałeś że chcesz kupić

    Tam gdzie napisałem KUP - uważam rzecz za niebędną lub przydatną
    Wartość łączna zamówienia = 1.111 $
    Wartość przy zakupie on-line = 889 $
    Kupon Rabatowy -20% = -178 $
    Wartość on-line po rabacie = 711 $
    Shipping/handling = 107 $
    (ground shipping ~5 dni na terenie USA)


    Do zapłaty = 818 $ + w POLAMERZE conajmniej 50$ za morską lub ok. 100$ za lotniczą
    Razem 2700 ~ 3000 - zł
    więc zakładam że za te pieniądze w PLSalonie - kupisz listwy progowe + matę bagażnika + śruby i nie wiem czy wystraczy jeszcze na wycieraczki zimowe...
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 25th-January-2014 o 18:31
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    - trunk organizer - przy tej pojemności bagażnika bardzo przydatna rzecz poza tym wychodzi bardzo tanio (do FX jest 2 x droższa) - w EU niedostępne - KUP
    - wykładzina bagażnika z logo - KUP - chyba że masz w zamówionej wersji

    SORRY - zapomniałem
    - jeżeli kupisz TRUNK ORGANIZER - WYKŁADZINĘ BAGAŻNIKA też musisz kupić - ma specjalne wycięcia do montażu organizera - czyli nie bierz z salonu

    - wycieraczki zimowe są w 2 kolorach;
    beige/wheat
    lub
    gray/stone

    link do strony (są 3 strony z akcesoriami do Q50):
    https://grubbsinfinitiparts.com/infi...&catalogid=212

    dywaniki/wycieraczki letnie po rabacie wyjdą ~ 83$
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 25th-January-2014 o 18:49
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki Irek za listę propozycji!

    Z akcesoriów zamówiłem już w salonie m.in. podświetlane progi i dywaniki welurowe grey/stone.

    Dlatego myślę, że zamówię z US w pierwszym rzucie (jeszcze przed odbiorem auta):
    - nakrętki zabezpieczające ($43,2)
    - nakrętki na wentyle ($9,60)
    - dywaniki zimowe grey/stone ($100)
    - oświetlenie powitalne wewnętrzne ($148,00) - tego w ogóle nie ma w Polsce, istnieje ryzyko, że to nie będzie pasować do aut w EU?
    - gumowa wykładzina do bagażnika ($68,00)

    Co do organizacji bagażnika to wstrzymam się do odbioru auta. Po pierwsze nie wiem czym wyłożony jest ten bagażnik. W zamówieniu dodali pozycję 'Pakiet startowy Infiniti' i ciężko stwierdzić co to zawiera. Na pewno jest tam jakaś wykładzina już i chyba zamiast drugiej wykładziny materiałowej (carpeted trunk mat) wolałbym gumową wykładzinę (trunk protector). Łatwiej to umyć, poza tym dzięki gumie rzeczy tak nie latają, jest to po prostu bardziej praktyczne.

    Jeśli chodzi o organizację samej przestrzeni to będę myślał po odbiorze auta. Bagażnik jest mały i boję się, że jakieś organizery stworzą dodatkowe ograniczenia. Poza tym mam już taki uniwersalny organizer kupiony do M6, nie lata przy macie gumowej i może na razie to wykorzystam. W każdym razie będę myślał jak już będę miał fizycznie auto.

    Ewentualnie może skuszę się na tą siatkę do bagażnika, ale to też na żywo muszę zobaczyć na spokojnie jak głęboki jest bagażnik. O co w ogóle chodzi z tą siatką (cargo net) z oponą zapasową (all with spare tire) i bez (all w/o spare tire)?

    Nie jestem też przekonany do tej folii zabezpieczającej zderzaka tylnego. Podobna opcja była w M6, nie brałem tego i po 2,5 roku zderzak od tej strony jak ładuje się rzeczy do bagażnika wygląda jak nówka. Ja generalnie o to się nie opieram, zakupów czy walizek też nie kładę na to. A więc w moim przypadku to chyba mało przydatne.

    Czyli za wszystko wychodzi mi $368,8 (czyli ok. 1136 PLN).

    Myślę też o drugim komplecie felg, co by opon nie zmieniać co zimę/lato. Bardzo podobają mi się te felgi 19 cali 999W1-J2019, koszt $350,40. Rozumiem, że to cena jednej sztuki, a więc razy 4 wychodzi $1401,6 (4317 PLN).

    Dlatego jak już ustalę jak zorganizować bagażnik to w drugim rzucie za kilka miesięcy zamówiłbym:
    - organizer bagażnika ($148) - jak to sprawdzić czy to będzie pasowało do gumowej maty ?
    - siatka do bagażnika ($28)
    - haki na torby z zakupami ($20x2=$40)
    - felgi 19 cali 999W1-J2019 ($1401,6)

    Czyli razem $1617,6, czyli ok. 4982 PLN.

    I teraz zakładając, że zrealizuje pierwsze zamówienie za $368,8 (czyli ok. 1136 PLN). Piszesz, że od ceny online jest jeszcze -20% rabatu? Hmmm, ja tego nie widzę. To trzeba mieć konto na Infiniti, żeby zobaczyć ten upust? Zakładająć -20% rabatu wychodzi $295,04 (908,72 PLN). Do tego shipping/handling 107$. Czyli $402,04 + przesyłka drogą morską 50$, czyli za wszystko $452,04, czyli ok. 1400 PLN.

    Jeśli wybiore transport drogą morską to kto potem dostarcza przesyłkę na terenie kraju ? Poczta Polska ?

    I jak to teraz jest z cłem ? Czy przy takich gabarytach/cenie jak pierwsze zamówienie jest ryzyko, że wpadnie to na cło? Informują wtedy telefonicznie czy listownie ? Jakie wtedy ewentualnie dochodzą koszty? I jeśli to zatrzymają to załatwia to się w Warszawie czy gdzieś dalej trzeba jechać ? Opłacam dodatkowe koszty na miejscu czy trzeba czekać na odnotowanie wpłaty przelewem i wydają dopiero po kilku dniach?
    Ostatnio edytowane przez misiektoja ; 26th-January-2014 o 05:42

  5. #5
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    Dlatego myślę, że zamówię z US w pierwszym rzucie (jeszcze przed odbiorem auta):
    - nakrętki zabezpieczające ($43,2)
    - nakrętki na wentyle ($9,60)
    - dywaniki zimowe grey/stone ($100)
    - oświetlenie powitalne wewnętrzne ($148,00) - tego w ogóle nie ma w Polsce, istnieje ryzyko, że to nie będzie pasować do aut w EU?
    - gumowa wykładzina do bagażnika ($68,00)

    Co do organizacji bagażnika to wstrzymam się do odbioru auta. Po pierwsze nie wiem czym wyłożony jest ten bagażnik. W zamówieniu dodali pozycję 'Pakiet startowy Infiniti' i ciężko stwierdzić co to zawiera.
    Dlatego pisałem żebyś zadzwonił do PL_Salonu,
    na chwilę obecną na GRUBBS INFINITI masz:
    -20% na zakupy on-line a w lutym może być już tylko np. -5%
    - na wszystkie akcesoria masz dodatkowo kupon/kod na kolejne -20% do 31 stycznia
    40% upustu na stronach serwisowych to bardzo dużo


    Na pewno jest tam jakaś wykładzina już i chyba zamiast drugiej wykładziny materiałowej (carpeted trunk mat) wolałbym gumową wykładzinę (trunk protector). Łatwiej to umyć, poza tym dzięki gumie rzeczy tak nie latają, jest to po prostu bardziej praktyczne.
    - jak wolisz, zakładam że obydwie amerykańskie mają wycięcia na montaż TRUNK ORGANIZER, welurowa jest na 90% podgumowana (możesz do nich napisać i zapytać)

    Jeśli chodzi o organizację samej przestrzeni to będę myślał po odbiorze auta. Bagażnik jest mały i boję się, że jakieś organizery stworzą dodatkowe ograniczenia. Poza tym mam już taki uniwersalny organizer kupiony do M6, nie lata przy macie gumowej i może na razie to wykorzystam. W każdym razie będę myślał jak już będę miał fizycznie auto.
    - TRUNK ORGANIZER jest dostosowany do wykładzin (j.w) pod kątem montażu i jak widać po cenie dostosowany ewidentnie do Q50Hybrid -cena po upustach jest super ... to samo do FX kosztuje ponad $250

    Ewentualnie może skuszę się na tą siatkę do bagażnika, ale to też na żywo muszę zobaczyć na spokojnie jak głęboki jest bagażnik. O co w ogóle chodzi z tą siatką (cargo net) z oponą zapasową (all with spare tire) i bez (all w/o spare tire)?
    - siatkę na 90% będziesz miał z PL_Salonu (tak jest przy innych modelach w PL), opona zapasowa lub zestaw naprawczy dotyczy wersji Q50 z silnikiem 3,7 L (w Hybrydach jest tylko zestaw, przynajmniej w EU)

    Nie jestem też przekonany do tej folii zabezpieczającej zderzaka tylnego. Podobna opcja była w M6, nie brałem tego i po 2,5 roku zderzak od tej strony jak ładuje się rzeczy do bagażnika wygląda jak nówka. Ja generalnie o to się nie opieram, zakupów czy walizek też nie kładę na to. A więc w moim przypadku to chyba mało przydatne.
    - Twoja decyzja, ja nie pomyślałem o tym 3 lata temu i teraz tak w FX jak i w Alfie mam na tylnych zderzakach "papier ścierny"

    Czyli za wszystko wychodzi mi $368,8 (czyli ok. 1136 PLN).

    Myślę też o drugim komplecie felg, co by opon nie zmieniać co zimę/lato. Bardzo podobają mi się te felgi 19 cali 999W1-J2019, koszt $350,40. Rozumiem, że to cena jednej sztuki, a więc razy 4 wychodzi $1401,6 (4317 PLN).
    - obawiam się że to się nie opłaca, koszt transportu będzie b.wysoki i nie ma wyproś od cła i VAT-u (szacuję że sumarycznie wyjdzie ok. 8000-zł !, za transport zapłacisz conajmniej $500 do tego dolicz 6,5~10% cła do sumy wartości wszytkiego dolicz 23% VAT !)
    - lepiej poszukać w EU, bo za kwotę > 5000 zł znajdziesz fele naprawdę wysokiej jakości (napisz na priv do Athensa - miał jakieś chyba kute na sprzedaż)

    Dlatego jak już ustalę jak zorganizować bagażnik to w drugim rzucie za kilka miesięcy zamówiłbym:
    - organizer bagażnika ($148) - jak to sprawdzić czy to będzie pasowało do gumowej maty ?
    - siatka do bagażnika ($28)
    - haki na torby z zakupami ($20x2=$40)
    - felgi 19 cali 999W1-J2019 ($1401,6)

    Czyli razem $1617,6, czyli ok. 4982 PLN.

    I teraz zakładając, że zrealizuje pierwsze zamówienie za $368,8 (czyli ok. 1136 PLN). Piszesz, że od ceny online jest jeszcze -20% rabatu? Hmmm, ja tego nie widzę. To trzeba mieć konto na Infiniti, żeby zobaczyć ten upust? Zakładająć -20% rabatu wychodzi $295,04 (908,72 PLN). Do tego shipping/handling 107$. Czyli $402,04 + przesyłka drogą morską 50$, czyli za wszystko $452,04, czyli ok. 1400 PLN.

    Jeśli wybiore transport drogą morską to kto potem dostarcza przesyłkę na terenie kraju ? Poczta Polska ?
    - POLAMER dostarcza we wskazane miejsce w Polsce - lub możesz odebrać osobiście - poszukaj postu "POLAMER"

    I jak to teraz jest z cłem ? Czy przy takich gabarytach/cenie jak pierwsze zamówienie jest ryzyko, że wpadnie to na cło? Informują wtedy telefonicznie czy listownie ? Jakie wtedy ewentualnie dochodzą koszty? I jeśli to zatrzymają to załatwia to się w Warszawie czy gdzieś dalej trzeba jechać ? Opłacam dodatkowe koszty na miejscu czy trzeba czekać na odnotowanie wpłaty przelewem i wydają dopiero po kilku dniach?
    - żadna z tego typu (wielkość, waga) paczek nie poszła mi na cło - ALE GWARANCJI NIE MA - jeżeli pójdzie możesz załatwiać odprawę sam - lub wysyłasz upoważnienie i scan faktury (wtedy ją trzeba troszkę "podmalować" ) emailem/pocztą do POLAMERU i oni wszystko załatwiają w Twoim imieniu (łączny koszt usługi/odprawy to 130~150 zł, oczywiście cło i VAT płatne osobno).
    Trwa to góra 2~3 dni od dostarczenia dokumentów , robisz przelew i wysyłasz do nich lub bierzesz w łapę i odbierasz osobiście.
    Jak ostatnio ściągałem Headrest DVD - podjechałem do nich przed przyjściem paczki z dokumentami i odprawę miałem załatwioną na drugi dzień po wylądowaniu samolotu
    W załączeniu masz kalkulację (za chwilę załączę) , transport w USA będzie tańszy, bo zamawiasz znacznie mniej bebechów (podświetlone progi są ciężkie), transport w POLAMERZE licz (a wysyłałem ostatnio 2 paczki z podobnymi "klamotami")
    - lotniczy ~ $70~80
    - morski ~ $35~40
    + ew. handling - jeżeli będzie wymagany - zależy jak to serwis zapakuje/zabezpieczy do wysyłki


    Założyć konta na POLAMER i GRUBBS-INFINITI - możesz Sam lub jak chcesz - przyjadę na kawę lubTy/Wy do Nas i zrobimy to razem, ze względu na kupon powinieneś to zrobić nie póżniej niż do 31 stycznia (w tym potwierdzone zamówienie).

    Zamówienie robisz na :
    http://grubbsinfinitiparts.com/
    zrobiłem ponowną kalkulację na rzeczy które wymieniłes 'na 1-wszy zakup",
    sumarycznie do zapłaty (w tym transport w USA) = $339


    strona którą podałeś w info na PRIV to ogólna e-strona INFINITI-USA gdzie nie ma upustów,
    możesz tam zamówić co chcesz i odebrać osobiście w jakimś wskazanym przez Ciebie serwisie/salonie lub wysłać...
    upusty online zależą tylko od konkretnego serwisu/salonu
    jak są kupony/kody - powinny być we wszystkich serwisach/salonach - to akcje INFINITI-USA


    załączam dodatkowo stronę główną GRUBBS-INFINITI z kodem promocyjnym
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 26th-January-2014 o 14:06
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  6. #6
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Wodzisław
    Jeździ
    FX30d 2013 black obsidian
    Postów
    282
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    Z akcesoriów zamówiłem już w salonie m.in. podświetlane progi i dywaniki welurowe grey/stone.
    Mam pytanie ile te podświetlane progi kosztują?

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki Irek - dzisiaj powalcze z rejestracją, jak będę miał jakieś wątpliwości to będę pytał. Felgi rzeczywiście daruje sobie, poszukam czegoś na miejscu. Ale to i tak dopiero za kilka miesięcy.

    tim - progi do Q50 kosztowały mnie coś ok. 1450 PLN, a więc różnica jest dość znaczna (MSRP w US: 1078 PLN, z 20% zniżki: 862 PLN, a z 40% zniżki: 647 PLN).

  8. #8
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? tim Zobacz post
    Mam pytanie ile te podświetlane progi kosztują?

    TIM - pytasz o Q50 czy FX-a, o już Misiek odpowiedział,


    do FX na GRUBBS w tej chwili nie widzę
    na innych e-sklepach ~ $250
    SORRY - nie mogłem ich znależć w wyszukiwaniu dla FX , ale znalazłem na wyszukiwaniu ogólnym dla listw progowych
    cena katalog = $260
    finalnie po upustach + shipping = $191 - aż się muszę zastanowić bo już kilka razy "podchodziłem" do ich zakupu,
    oop - chyba się skuszę
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 26th-January-2014 o 21:56
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  9. #9
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    Dzięki Irek - dzisiaj powalcze z rejestracją, jak będę miał jakieś wątpliwości to będę pytał.

    Jeszcze jedno - jak będziesz finalizował zamówienie wpisz w uwagach tekst: "Please don't insert Invoice or Packing List into the shipment"
    - żebyś nie mial problemu z "malowaniem" jeżeli paczka trafiłaby na cło.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Swoją drogą jak radzicie sobie jak musicie powiesić jakąś koszule lub marynarkę ? Infiniti nie ma w ofercie wieszaków montowanych z tyłu przednich foteli ???

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Akcesoria do Q50 w okazyjnych cenach
    By slepy62 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20th-June-2017, 16:49
  2. Q60 akcesoria
    By slepy62 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 1st-May-2017, 17:19
  3. SCREEN PATRONUS do Q50 i innych modeli :infi:
    By slepy62 in forum Polecam
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19th-June-2016, 09:38
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26th-January-2014, 12:06

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •