Strona 119 z 175 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1,181 do 1,190 z 1742

Temat: Infiniti Q50 - wrażenia, pytania, odpowiedzi

  1. #1181
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Infiniti Q50S, Hybrid, 2013, Red
    Postów
    17
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? BAJZEL Zobacz post
    z tym odpychaniem 5ki bmw to bym nie przesadzał ... kwestia jakie silniki porównujecie
    On ma akurat dwulitrową benzynę i coś koło 250 KM, więc jest przepaść mimo wszystko, chociaż nowa piątka bardzo mi się podoba wizualnie zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

  2. #1182
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    530i G30 ma cos niewiele ponad 6sek do setki, takze wynik b. dobry. A przecież to prawie 5-metrowa limuzyna.

  3. #1183
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Kozia Wólka
    Jeździ
    Q50S AWD Hybrid
    Postów
    136
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    Jakie choroby wieku dziecięcego masz na myśli ?
    Zawsze się zdarzają jakieś pierdoły które producent wyłapuje już po zaprojektowaniu modelu bądź wyskakuje coś czego nie przewidzieli podczas montażu.

    W Q50 były dwie akcje (fakt, że nie dotyczące wszystkich egzemplarzy) w sprawie których importer oficjalnie wzywał do serwisów:
    27.09.2016 (dotyczy samochodów z lat 2013 - 2015)
    15.07.2016 (dotyczy samochodów z lat 2012 - 2015)
    W tym momencie jest akcja (z dnia 02.01.2018) dla egzemplarzy z silnikami 3.0TT (dotyczy lat
    2015 - 2017).
    Pytanie ile było drobnych akcji/modyfikacji o który nie informowali?

    Ja nie lubię być królikiem doświadczalnym ale fakt, że fajnie jest mieć samochód kiedy jest totalną nowością. Mimo tego, że kupiłem rocznik 2016 i odebrałem we wrześniu 2016 to i tak budzi on zainteresowanie do tej pory. Inna sprawa, że kompletnie mi na tym nie zależy a bardziej mnie cieszy to, że Q50 to samochód który po prostu spełnia wszystkie moje założenia z nawiązką i zmieścił się w budżecie.
    W przypadku Q50 nie ma się co przejmować tym, że to schodzący model - ma przed sobą jeszcze 2 lata produkcji a cieszyć posiadacza będzie bardzo długo Śmiem twierdzić, że stylistycznie i osiągowo nawet za kolejnych 5 - 8 lat nasze samochody ciągle będą więcej niż zadowalające


  4. #1184
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    No tak, ale te akcje to jakieś pierdoły, z reguły wgranie nowego SW albo jakaś izolacja kabelka etc. Dlatego pytałem jakie choroby wieku dziecięcego masz na myśli, bo takie małe rzeczy były, są i będą. Na zdecydowaną większość tych akcji nie wzywają nawet do serwisu i robią to przy okazji przeglądu. Wspominałeś wcześniej grubsze sprawy jak problemy z silnikiem w Focusie i w Q50 takich rzeczy póki co nie było. I nie bój się - do Twojego auta też były akcje serwisowe i będą w przyszłości

  5. #1185
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Kozia Wólka
    Jeździ
    Q50S AWD Hybrid
    Postów
    136
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    To wiem, że na pewno coś było/będzie, cieszy mnie niezmiernie, że Q50 nie miało poważnych wtop (inaczej bym go nie kupił ). Wolę zawsze producentowi dać trochę czasu na dopracowanie, a gdyby wyszedł jakiś gruby fuck-up to wolę nie kupić samochodu który może przez to w przyszłości mieć niską wartość odsprzedaży bądź będę zmuszony bujać się z problemami. Dobrym przykładem jest też 2.0TDi w VW - na początku produkcji były problemy z pękającymi głowicami, wystarczyło poczekać półtora roku i można było kupić poprawione samochody. Ci którzy kupli pierwsi musieli się najpierw bić z serwisem, kolejni już mieli nieco łatwiej (trochę się musieli bić) i samochód wyłączony z użytku na dwa miesiące. Mam wystarczająco dużo problemów na co dzień i wolę poświęcić ten rok bądź dwa na czekanie niż dokładać sobie ewentualnych wizyt w ASO

  6. #1186
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    938
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Pytanie dla zaawansowanych :
    Czy ktoś słyszał jak , lub czy komukolwiek udało mu się wgrać do intouch aplikację androidową ?
    byłoby super wgrać tę apkę i sterowac chipem z poziomu komputera pokładowego
    https://play.google.com/store/apps/d...iptuning&hl=pl
    sterowanie telefonem jest jakoś mało "profi" , choc lepsze to niż przestawianie ręczne ...

  7. Dzięki Maxx za powyższy Post:

    czejzee (31st-January-2018)

  8. #1187
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Kozia Wólka
    Jeździ
    Q50S AWD Hybrid
    Postów
    136
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Czy ja dobrze rozumiem, że ta aplikacja robi dokładnie to co przełącznik trybu jazdy?
    Po co w takim razie ją ładować do naszych samochodów skoro mamy taki przełącznik?

  9. #1188
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie

    To aplikacja sterująca boxem podnoszącym moc (od mega ekonomicznej do sportowej), są 4 "stejdże". Co do pytania o możliwość wgrania do auta, jest taka opcja ale trzeba zrobić moduł Androida z przełącznikiem, wtedy to można uzyskać.
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

  10. #1189
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Kozia Wólka
    Jeździ
    Q50S AWD Hybrid
    Postów
    136
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Bez sensu - lepiej po prostu mieć program który w górnym zakresie zrywa czapkę a w dolnym jest ekonomiczny. Po co się bawić w przełączanie?

  11. #1190
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    938
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Bez sensu jest krytykowac nie wiedzac o czym rozmawiamy :
    https://www.racechip.eu/

    masz 4 poziomy "wzmocnienia" , 0 stan fabryczny , 1 efficiency ( tu jest niewielki przyrost mocy ale zmniejsza się zużycie paliwa ) , 2 sport , 3 race
    w zależności od tego jaki model chipu zakupisz otrzymasz coraz wyższe osiągi na poszczególnych stopniach
    możesz przestawiać tryby na chipie w komorze silnika , ale możesz też w czasie jazdy przełączać aplikacją na telefonie , choć jeszcze fajniej byłoby mieć tę apkę w samym intouch , bo telefonu możesz nie mieć lub się rozładował

    podziękowania dla Czejzee za wszystkie informacje



Strona 119 z 175 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. [M30d] INFINITI M30d wrażenia z użytkowania po 13 000 km.
    By sengin in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13th-April-2019, 20:27
  2. Infiniti Q50 2.2d 2015 Premium by SPIDER'Q50
    By SPIDER'Q50 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30th-October-2017, 00:17
  3. G35 Coupe, 2003, VIN - brak odpowiedzi od sprzedającego
    By Lukasz in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-June-2015, 17:20
  4. Polskie serwisy Infiniti - pytania o części
    By bobofruit in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 1st-June-2015, 21:18
  5. infiniti, ogólne pytania.
    By krystian801 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16th-November-2013, 23:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •