Strona 4 z 221 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 31 do 40 z 2209

Temat: Co robiłem ostatnio w swoim INFINITI

  1. #31
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    A ja wkoncu zrobilem z moim wydechem i jest zajebiscie !!
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  2. #32
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    filmiki prosimy!


    edit: dziekujemy za filmiki
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #33
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Uruchomilem DTRL ale jeszcze nie skończylem dłubania.... będą foty
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #34
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    dziś dla odmiany - porządne mycie bezdotykowe i woskowanie ICE-m Turtla - potem lekka polerka mikrofibrą - efekt super

    jak skończyłem pucować auto naszło mnie na prządki pod maską - sprawdziłem
    - śrubki kolektora dolotowego które lubią się odkręcić - OK,
    - sprawdziłem szczelność kolektora sposobem Poziomy dzięki Piotrek za dobrą radę! jest OK
    - zdemontowałem CAI Stillena i wsadziłem OEM ! aby wyczyścić filtr powietrza który właśnie leży na suszarce do naczyń i odcieka . Jak wyschnie spryskam olejkiem i z powrotem do auta.
    - pochowałem przewody od Angel Eyes - bo nie mogłem na nie patrzeć - musze kupic jakiś mały peszelek żeby je całkowicie zakryć.
    - sprawdziłem olej - jest OK
    - umyłem pokrywę silnika - wygląda jak nowa

    Trochę pracy było ale miło umyć się po robocie i wsiąść do wyczyszczonego i nawoskowanego autka

    Miłego weekendu wszystkim!
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #35
    Forumowy wyjadacz Avatar krzychu
    Do??czy?
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat
    Postów
    226
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Grzesiu,

    Bardzo chciałem to samo zrobić, w ten piękny weekend.
    Niestety po ostatnich 2-3 tygodniach jak jestem tylko w delegacjach od 5:30 - 20:30, a w domu właściwie tylko nocuję, przyszło mi zająć się moim 5-letnim skarbem.
    Może w kolejny weekend znajdę chwilę.

    A ja w końcu wymieniłem mój zbity prawy halogen w moim FX'ie.
    Za 250 zł potwiedzono, że buczy mi lewa przednia piasta, klocki przód / tył odpowiednio 50 / 40 % zużycia, wymiana halogena.
    Halogen z Nowego Tomyśla - 450 zł (brutto). Taniej nie znalazłem.

    W poniedziałek czeka mnie wymiana piasty lewy przód.
    Niestety pozostała mi tylko opcja na Krasnobrodzkiej.
    Nssan nie dał rady wyciągnąć z Infiniti po cywilizowanej cenie.
    Używane nie wchodziły w grę. Na zawieszeniu nie oszczędzam.

    Przy okazji moje Infiniti odwiedziło Łódź.
    Widziałem jeden czarny G i jednego czarnego FX bez opcji sport.

    Miłej niedzieli.

    Pozdrawiam
    Krzychu

  6. #36
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Krzysiu aż się boję zapytać ile krzyknęli za piastę w Infiniti Polska. Na alle cena ok 1 000 PLn
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #37
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    O to samo miałem spytac,jaka cena za wymianę?

    Krzychu a pokazywałeś nam ulotke tego serwisu http://www.lesiak.com.pl/

    może tam byłoby taniej?
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  8. #38
    Forumowy wyjadacz Avatar krzychu
    Do??czy?
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat
    Postów
    226
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witajcie,

    Specjalnie Wam o tym piszę, żeby troszkę rozruszać towarzystwo

    A tak poważnie:
    0) Nowy Tomyśl - 950 zł używka bez faktury. Halogen używany mogę kupić, ale uważam, że na zawieszeniu się nie oszczędza.
    1) Zadzwowniłem do Nadarzyna i trafiłem na szefa. Zrobił na mnie grzecznie mówiąc złe wrażenie (przepraszam. ale kobiety są między nami) i udawadniał mi przy okazji, że się nie znam na tarczach i klockach do FX35 po lifcie i że tarcze oraz klocki EBC nie będą pasowały do mojego modelu.
    Wkurzył mnie i postanowiłem, że tam nie pójde. Chcieli 1500 brutto plus dochodzi jeszcze koszt dojazdu i przyjazdu do/z Nadarzyna. Dam im jeszcze jedną szansę przy kolejnej okazji, chociaż zupełnie mi nie po drodze.
    2) Myślę sobie średnia półka - Nissan Zaborowski - do tej pory w porządku. Niestety powiedzieli, żebym ściągnął sobe piastę na przód i przyszedł do nich to mi zamontują. Ewentualnie oni mają 5% upustu w Infiniti, ale muszą na mnie zarobić, conajmniej 10-15 %, nie mówiąc o zaliczce (facet przynajmnie jszczery był). Więc już na wejście mam droższą cześć, zaliczka i 7 dni roboczych czekania nie mówiąc o umówieniu wizyty (mają niezły tłok po wakacjach). Zależało mi, żeby zdąrzyć do dzisiaj - poniedziałek 06.09.2010. Ale stwierdzłem, że przy okazji wymienie halogen, skorzystam z promocji na przeczyszczenie klimatyzacji, potwierdzę, że to piasta i uzyskam informację o stanie klocków (zostalo jeszcze 50 % przód, 60 % tył ) i tarcz. Ostatecznie zrezygnowałem z montażu w Nissanie - opcja 4 zmieniła moje stanowisko na nie.
    3) Lesiak - sytuacja analogiczna jak w Nissanie. Przyjedź Pan z cześciami, a my wszystko Panu zrobimy od ręki. Pewnie byloby najtaniej. Koszt dojazdu pomijalny bo blisko. Jednakże opcja 4 zmieniła moje stanowisko na nie.
    4) Infiniti Centrum - Dział części - Musi Pan wpłacić zaliczkę 100 % to Panu ściągniemy za 7 dni. Pomyślałem, że sobie, że wyjde z siebie i ........
    5) Infiniti Centrum - Dział serwisu. Bardzo proszę przyjechać w poniedziałek o 9:00. Piasta będzie czekać na Pana. Na piastę dostałem 5 % upustu oraz 10 % na usługę montażu, w tym umycie brudnego samochodu oraz przyjemność obejrzenia M37, gadka szmatka z rosjanami, którzy płacą Black Visa Card za FX37 - poprostu bezcenne

    Resumujac:
    Koszt piasty po rabacie: 1024,77 netto ( z faktury) po wliczeniu w koszty: 830 zl, dodatkowo jeszcze 225 z Vat - realiny koszt - 600 zł.
    Koszt montażu po rabacie: 250 netto (z faktury) po wliczeniu w koszty, 202 zł, dodatkowo jeszcze 50 zł z Vat - realny koszt 152 zł

    Razem: 752 zł za załatiwenie sprawy w ciagu 5 dni kalendarzowych, bez zaliczki, bez robienia łaski, wmawiania, że nie mam racji, bo oni to robią od wielu lat, a może warto zapoznać się z aktualnym katalogiem części EBC ???.

    Przy okazji:
    - M37 powala na kolana i z pewnością będę go miał, jak nie będzie końca świata w 21.12.2012 roku XI 2013 koniec leasingu, a co z tym związane 2-3 latka można już poszukać.
    - EBC UK będzie miało tarcze TURBO GROOVE oraz klocki YELLOWSTUFF w ciagu 5 tygodni i transport do Poski za ~ 30 EUR.

    Uff ... Idę spać, bo jutro Łódź będzie grana.

    Pozdrawiam
    Krzychu

  9. #39
    Forumowy wyjadacz Avatar danielV6
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Podlaskie
    Jeździ
    BMW 335i 306KM Coupe E92 2007r ALPINWEISS
    Postów
    172
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ja wymieniłem olej w silniku i założyłem nowe wycieraczki Bosch Aero Twin :P

  10. #40
    Dopiero dołączylem Avatar CrazyGogol
    Do??czy?
    Aug 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe, 2003, czarny
    Postów
    12
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wymieniłem silnik szyby pasażera! :} nówka sztuka, smiga aż miło.
    o tu jest opis

Strona 4 z 221 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Ile najszybciej jechaliście swoim Infiniti ?
    By misiektoja in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 30th-May-2019, 16:11
  2. Co byś zmienił w swoim INFINITI
    By mzie in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 5th-May-2019, 20:14
  3. Czy ktoś czyścił silnik w swoim infie?
    By Arti in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 10th-August-2014, 18:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •