Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: Zmiana nawigacji na Europę

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2014
    Mieszka w
    Włocławek
    Jeździ
    Infiniti FX35 rok 2011 biały
    Postów
    11
    Podziękował
    11
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Zmiana nawigacji na Europę

    Witam
    Jak to wygląda na dzień dzisiejszy. Mam FX35 z navi ze us a chciałbym mieć PL i Euro. Jakie mam opcje?

  2. #2
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Katowicach
    Jeździ
    Białym Fx35 z 2006
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witam chcial bym sie podlaczyc do tematu szukalem ale nie znalazlem prostej odpowiedzi, czy majac fx35 z USA wkladam poprostu jakies mapy i funguje czy trzeba to jakos przerobic ? Koles powiedzial mi jeden ze to kwestia zmiany anteny i bedzie smigalo w europie bez problemu,oczywiscie bedac urodzonym sceptykiem i majac poczucie fantazji jakos to do mnie nie dotarlo bo co ma antena z sama navi ? I z tad moje pytanie co tu zrobic by dzialalo mam to nowe radio tzn po lifcie , Pozdrawiam i sorry pisze z tableta .

  3. #3
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Jak masz polifta, to masz navi z hdd. Wtedy sie da... Do przedlifta (navi na dvd) nie ma na dzien dzisiejszy map... I raczej nie bedzie... Poszukaj na forum bo bylo juz o tym...
    Koles jakis dziwny, moze rano tabletki nie wzial albo cos?? Antena gps odbiera sygnal z satelity wiec co za roznica gdzie jestes? To kwestia map...

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Pany Polift czy II gen? Bo błędów w tej dyskusji tyle ze ho ho.
    Do Polifta spróbuj mapę na DVD carminat. Czasem polowicznie działa. Zmiana anteny nic nie daje. Twoj wrodzony sceptycyzm tu akurat się sprawdził.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Katowicach
    Jeździ
    Białym Fx35 z 2006
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Pany Polift czy II gen? Bo błędów w tej dyskusji tyle ze ho ho.
    Do Polifta spróbuj mapę na DVD carminat. Czasem polowicznie działa. Zmiana anteny nic nie daje. Twoj wrodzony sceptycyzm tu akurat się sprawdził.
    1 Generacja polift

  6. #6
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    u mnie w polifcie dokładnie nie działał Carminat ale u kolegi Gizmo jakoś w miarę.
    Połowicznie bo trzeba było wskazać miejsce docelowe na mapie - kliknąć kieruj tutaj i jako tako mapka kieruje.

    Jak dla ozdoby i ruchu na desce może być ale użytkowo - nie polecam .
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #7
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Katowicach
    Jeździ
    Białym Fx35 z 2006
    Postów
    65
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Wlasnie ogarniam temat do konca na innych forach, i widze ze to nie ma sensu, wiele ludzi ma problem z rozjechaniem sie miejsca polozenia i tym co wskazuje navi, jesli chodzi o mnie i jezeli nawi opiera sie na kompasie z lusterka to tak bedzie w instrukcji jest podane jak skalibrowac kompas w lusterku, ale tak jak piszesz to tylko moze fajnie wygladac a nie funkcjonowac bo co to za navi jak trzeba szukac samemu ulicy by podac miejsce docelowe, ja wstawie zwykla navi ale chce ja maxymalnie wykozystac wiec zdecydowalem na cos takiego http://allegro.pl/nawigacja-gps-5-ka...505331979.html kamere chce zamontowac z przodu a czujniki z tylu z uwagi iz samochodem porusza sie moja mloda ,zobaczymy jak to wyjdzie .

  8. #8
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2006, czarny
    Postów
    126
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Jak masz polifta, to masz navi z hdd. Wtedy sie da... Do przedlifta (navi na dvd) nie ma na dzien dzisiejszy map... I raczej nie bedzie... Poszukaj na forum bo bylo juz o tym...
    Koles jakis dziwny, moze rano tabletki nie wzial albo cos?? Antena gps odbiera sygnal z satelity wiec co za roznica gdzie jestes? To kwestia map...
    Ja mam polifta, ale mam napęd navi pod siedzeniem pasażera. Wsadziłem płytę Ren.Car.Navi.Comm.Europe.v32.1.2012 pojawia się napis LOADING a następnie ERROR DISC.

    Czy wg Ciebie powinienem mieć dysk? Tzn. jak się wówczas odbywa wgrywanie mapy?

  9. #9
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Witam, udało mi się nagrać i odpalić najnowsze mapy na Europę i Polskę a mianowicie Carminat Navigation 32.1. Mapy są datowane na 2012-2013 i podobno nie ma już nowszych (renault/nissan przestało już aktualizować ten system map). Nawigacja co mnie zdziwiło jest bardzo dokładna, pokazuje wszystkie zjazdy, wyświetla boczny ekran z informacją na jaki pas zjechać i za ile metrów). Są wszystkie ulice natomiast nie ma chyba numerów domów. Należy ściągnąć nawi z linka poniżej, wypalić na DVD+R DL z prędkością 2,4x (niekoniecznie musi być markowa, ja kupiłem w Auchan). Jest do tego jeszcze płyta CD z aktualizacją oprogramowania, można włożyć do czytnika pod pasażerem (ja nie zauważyłem zmian). Następnie wsuwamy dvd z mapami właśnie do czytnika pod fotelem pasażera i cieszymy się w miarę aktualnymi mapami na Polskę i Europę. Pozdroo

    !!!Mapy Polska!!!!

  10. #10
    Trochę już ogarniam Avatar nero113
    Do??czy?
    Aug 2015
    Mieszka w
    3miasto
    Jeździ
    Infiniti FX 45 '08, Fiat 125p '81, Mitsubishi Galant V6 24 '98
    Postów
    95
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Potwierdzam, działa. Jedyny i największy zarazem minus to brak możliwości wpisania adresu pod który chciałoby się jechać. Trzeba wybrać punkt docelowy na mapie - wtedy śmiga.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Jaka wersje nawigacji posiadam - jak sprawdzić?
    By bobofruit in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 7th-June-2015, 19:33
  2. Nawigacja na HDD zmiana na Europę!!
    By smola71 in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16th-July-2014, 21:49
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11th-April-2011, 21:00
  4. opcja w nawigacji
    By linkintiger in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11th-October-2010, 20:54

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •