Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: TPMS - Tires Monitoring Pressure System

  1. #1
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie TPMS - Tires Monitoring Pressure System

    Panowie jak w temacie juz po raz drugi z kolei swieci mi sie lampka TPMS ostatni raz bylem 3 msc temu w INFINITI "SERVICE" zrobili mi prawe kolo (wymiana sensora) dzisiaj natomiast jadac znowu mi sie zaswiecila lampka. W kazdym kole mam po 35 PSI jestem bez radny co z tym zrobic...
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar SZJ 2020
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Montreal/Szczecin
    Jeździ
    Fx35 '05 Czarny
    Postów
    195
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    daj spokój. ja w moich letnich nigdy nie zakładałem TPMS. a jak cie drażni kontrolka to odłącz żarówkę.

  3. #3
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? szj2020 Zobacz post
    daj spokój. ja w moich letnich nigdy nie zakładałem TPMS. a jak cie drazni kontrolka to odłącz żarówkę.
    Ze tak powiem "too late" kupiłem do letnich właśnie tez TPMS jeżeli takie imprezy maja mi się dziać co troche z tym systemem to ja dziękuję bardzo... trochę nie wygodne to bo drażni bardzo
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar SZJ 2020
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Montreal/Szczecin
    Jeździ
    Fx35 '05 Czarny
    Postów
    195
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    ja sobie dalem spokuj jak w servisie mi powiedzieli $420 CDN za komplet sensorow + przy kazdej zmianie kol musisz do nich jezdzic na synchronizacje.Miale troche wiekszy problem z Murano bo tam jest dzwiekowy alarm i kontrolka ale udalo mi sie to tez odlaczyc.

  5. #5
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? szj2020 Zobacz post
    ja sobie dałem spokój jak w servisie mi powiedzieli $420 CDN za komplet sensorów + przy kazdej zmianie kol musisz do nich jeździć na synchronizacje.Miale trochę większy problem z Murano bo tam jest dźwiękowy alarm i kontrolka ale udało mi sie to tez odłączyć.
    Mnie zawołali $250 "FR" Pojechała moje kobieta do serwisu na drugi dzień i panowie jej za darmo zrobili stwierdzili ze niedawno gwarancja się skończyła to jeszcze podłącza to w ramach gwarancji teraz chce żeby to naprawili w ramach tego ze kompletnie nic nie zrobili. Jeżeli nic z tym nie zrobią a zawołaja mi kosmiczna sumę tak tez zrobi wyciągnę lampke i tyle będzie słychać w moim aucie o systemie TPMS.

    Wyłączanie tego systemu tez nie wiele daje bo znajomy wyłączył mi 2 razy wróciło to po przejechaniu kilkunastu mil, w INFINITI tez pierwszy takie zabieg zrobili i tez tak się zaraz stało. Jestem rozczarowany tym systemem.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  6. #6
    Dopiero dołączylem Avatar POCISK35mm
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Wa-wa
    Jeździ
    Bentley Continental GT Speed
    Postów
    26
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ja wyjąłem sensory z obydwu kompletów kół (zarówno zimowego jak i letniego), bo TPMS sam w sobie jest mało udaną opcją i często sygnalizuje błąd, chociaż go nie ma. Lampka bez czujników powinna się cały czas świecić, mi na szczęście zgasła na dobre i jestem z tego bardzo zadowolony!!! Lepsze to niż jeździć co jakiś czas do Infiniti i resetować błąd... i jeszcze za to płacić !

  7. #7
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    co prawda to prawda ale w sumie jeśli czujniki są sprawne to bardzo przydatna funkcja. U mnie puki co ani razu nie wygenerowała błędu niskiego ciśnienia. Fakt zdarzyło się że nie widział przez chwilę czujnika ale poza tym TPMSy sprawują się wzorowo.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar dewon7
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Radzymin k/ Warszawy
    Jeździ
    Było Infiniti G35 Coupe, jest FX35 Sport 2005
    Postów
    520
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    Ja w ogóle wyrzuciłem te czujniki i ku mojemu zaskoczeniu nic się nie stało. Kontrolka się nie zapaliła i nic nie piszczy. Wcześniej szczególnie w trasie zapalała mi się kontrolka pomimo tego, że z ciśnieniem w kołach nic się nie działo....

  9. #9
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    260
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    w sumie nie wiem jak wygląda takie ostrzeżenie ale wiem że komunikat otwartej tylnej klapy wyskakuje nagle i przyprawia prawie o zawał
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar dewon7
    Do??czy?
    Feb 2010
    Mieszka w
    Radzymin k/ Warszawy
    Jeździ
    Było Infiniti G35 Coupe, jest FX35 Sport 2005
    Postów
    520
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    u mnie wyglądało to tak, że jak czujnik odnotował niewielki spadek ciśnienia to zapalała się sama kontrolka. Natomiast gdy ciśnienie znacznie spadło zapalała się kontrolka i zaczynał coś cholernie piszczeć. Komunikat otwartej klapy bagażnika to nic w porównaniu z tym dźwiękiem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. TPMS Reset
    By smola71 in forum FX/QX
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 7th-May-2018, 12:14
  2. Resetowanie czujników TPMS w Infiniti G35 i G37
    By Drzymek in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15th-May-2017, 22:23
  3. Czujnik TPMS FXII
    By bartek1706 in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11th-September-2016, 15:03
  4. TPMS - wyświetlanie na komputrze.
    By sirtrojan in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 5th-September-2010, 16:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •