Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Najnowsza wersja aplikacji Infiniti InTouch wiesza się

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie Najnowsza wersja aplikacji Infiniti InTouch wiesza się

    Czy któryś z użytkowników aplikacji Infiniti InTouch zauważył, że od najnowszej wersji każda próba połączenia z samochodem kończy się zwiechą aplikacji ? Przynajmniej jest to prawda do wersji Android i inne osoby w Google Play też potwierdziły ten problem. Oczywiście Infiniti Polska nic nie wie. Jak to wygląda u Was - głównie użytkowników Q50 ?

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar grisza
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Jeździ
    Infiniti Q50S Hybrid RWD, 2014 Black Obsidian
    Postów
    212
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 24 raz/y

    Domy?lnie

    Zgadza się. Aplikacja się zawiesza. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i poczekać na poprawkę. Próbowałem różnych wariantów rozwiązań i nic z tego. Nie łączy się z pojazdem.

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Na stronie infinitiq50.org ludzie piszą, że Infiniti wydało pokaźną aktualizacje do całego systemu InTouch. Konieczna wizyta w serwisie, aktualizacja trwa ok. 2 godzin. Wszystko wskazuje na to, że aplikacje przystosowano pod nową wersje systemu, ale zapomniano, że powinno też działać ze starą. Patrząc na szybkość działania europejskiego oddziału to aktualizacja do nas może dotrze za pół roku.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    Koledzy, jak to cale InTouch dziala wam? Pierwsze wersje byly krytykowane za wooolna prace. Teraz jest z tym lepiej?

  5. #5
    Forumowy wyjadacz Avatar grisza
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Jeździ
    Infiniti Q50S Hybrid RWD, 2014 Black Obsidian
    Postów
    212
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 24 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? misiektoja Zobacz post
    Patrząc na szybkość działania europejskiego oddziału to aktualizacja do nas może dotrze za pół roku
    Mam pewien pomysł. Gdyby się udało ściągnąć i zainstalować w telefonie poprzednią wersję aplikacji Intouch to zapewne udało by się jakoś dotrwać do aktualizacji. Problem jednak w tym, że nie ma skąd pobrać tej starej wersji, którą używaliśmy przed aktualizacją do wersji 1.2.5

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    No niestety w Google Play nie ma zarchiwizowanych poprzednich wersji aplikacji. Jedyna szansa to, że Infiniti jakoś zareaguje. Napisałem pod adres wymieniony w Google Play i w odpowiedzi dostałem:

    "Thank you for contacting Infiniti Owner Services Customer Support. There are many variables that can determine why you are not able to use the InTouch App. We find it best to talk to you directly. Please contact our department for further assistance. For your convenience, we can be reached at 1-855-444-7244 from 8:00 a.m. until Midnight(EST), Monday through Saturday. Sincerely, Vehicle Connected Services Infiniti USA Vehicle Connective Services Phone: +1 855-444-7244 Fax: +1 615-984-5571 www.infinitiusa.com Division of Nissan Motor Co., Ltd"

    grisza - przeslij mi swoj adres email na PW, to dam Cie do CC komunikacji z Infiniti.

    Jeszcze widzialem komentarz jakiegoś innego człowieka na Google Play, który uskarżał się na to samo. Skontaktuje się też z nim.

    Podejrzewam, że Bartek B&B też ma podobny problem, ale coś ostatnio cichy jest, też zaraz go pingnę przez PW.

    Im więcej klientów będzie w tym mailu tym większa szansa, że potraktują nas poważnie, bo póki co to inputują, że to problem jednostkowy. A mnie to denerwuje, bo jak odpala mi się Yanosik to potem muszę kilka razy kliknąć potwierdzając, że aplikacja zdechła.

    Cytat Napisa? mariuszzar Zobacz post
    Koledzy, jak to cale InTouch dziala wam? Pierwsze wersje byly krytykowane za wooolna prace. Teraz jest z tym lepiej?
    Nie jest to demon prędkości, ale działa całkiem sprawnie. Zwięchę zaliczyłem chyba z 3 razy, ale mam wrażenie, że to dzieje się tylko wtedy, jak po włączeniu auta wrzucimy wsteczny w nieodpowiednim bliżej nieokreślonym momencie, zaraz po jego starcie. Wówczas ekrany zawieszają się na logo i nie idą dalej. Poza tym jest całkiem OK. Generalnie ja zbytnio tego nie używam od jakiegoś czasu. Wchodzę, automatycznie włącza mi się muzyka, z nawigacji i tak nie korzystam, jak ustawisz auto to potem nie ma co się bawić.
    Ostatnio edytowane przez misiektoja ; 2nd-October-2014 o 23:13

  7. #7
    B&B
    Gość

    Domy?lnie

    Już jestem :)

    Jutro postaram się to potestować. Ogólnie nie korzystałem z tej aplikacji, na początku odpaliłem z czystej ciekawości, ale nic ciekawego dla siebie tam nie znalazłem. Muzę gramy z pendrive`a. Dogrywam co raz na niego najciekawsze nowe kawałki i leci. A jak myślisz, nie zrobiliby mi tej aktualizacji, jak teraz oddamy auto do serwisu? Postaram się jakoś dowiedzieć. Swoją drogą, jak aktualizacja może trwać 2 godziny? Aktualizuję co kilka dni cały system Android w telefonie na najnowszy dostępny i maksymalnie trwa to kilka minut :)

    Jak najbardziej możesz mnie dopisać do tej listy. Daj znać na PW, jak potrzebujesz jakichś konkretnych danych ode mnie.

  8. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar grisza
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Jeździ
    Infiniti Q50S Hybrid RWD, 2014 Black Obsidian
    Postów
    212
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 24 raz/y

    Domy?lnie

    UWAGA !!!!

    Chyba znalazłem rozwiązanie. Ściągnąłem z tej stronki
    http://android.downloadatoz.com/apps...ch,921419.html
    instalatora aplikacji dla androida i spróbowałem dokonać instalacji wersji opisanej na stronie jako 1.2.0 . Wgrałem plik na kartę pamieci w smartfonie. Odpaliłem plik i oczywiście smartfon zaprotestował, że chcę instalować aplikację spoza sklepu Play.
    Natępnie zezwoliłem na taką instlację. Po próbie zainstalowania aplikacji nastąpiła jak się okazuje zbawienna zwiecha aplikacji Intouch w smartfonie. Dlaczego zbawienna ?. Nie mogąc odpalić aplikacji po prostu ją wyinstalowałem czyszcząc dane i pamięć podręczną. Wkurzony zainstalowałem ponownie Intouch w wersji 1.2.5 ze sklepu Play. Odpaliłem aplikację, zalogowałem się na swoje konto Intouch, poszedłem do auta i ............... wszystko działa. To jakiś cud. Naprawdę działa. Łączy się ze skrzynkami e-mail, facebookiem, wyszukiwarką google i dokładnie wszystko działa prawidłowo.
    Proponuję zatem wywalić aplikację czyszcząc dane i pamięć podręczną, następnie zresetować smartfona, zainstalować na nowo aplikację i spróbować połączyć się z autem.

  9. Dzięki grisza za powyższy Post:

    misiektoja (4th-October-2014)

  10. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Grisza, Ty Hakerze, to rzeczywiście może być rozwiązanie! Jutro sprawdzę i dam znać

  11. #10
    B&B
    Gość

    Domy?lnie

    No tak, w przypadku nie działającej nowej wersji aplikacji na Androidzie często pomaga jej całkowite wywalenie i ponowna instalacja, także jak widać i tu mogło to zatrybić. Jutro sprawdzę też u siebie, czy się zawiesza i zrobię to, co napisałeś.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. InTouch Sevices
    By Arek in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 4th-February-2019, 17:24
  2. System inTouch i przypomnienia o potrzebie serwisowania
    By misiektoja in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 24th-August-2018, 13:54
  3. Q50 InTouch
    By Tomekk in forum Audio, Nawigacja & Elektornika
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 29th-October-2017, 20:43
  4. Infiniti szykuje się do skoku
    By borewicz in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11th-April-2013, 21:20
  5. FX50 - wersja europejska a wersja US
    By sirtrojan in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11th-January-2011, 09:52

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •