Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Poka? wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: jaki gaz do g35: sekwencja czy wtrysk w fazie ciekłej? ocena instalacji

  1. #31
    Dopiero dołączylem Avatar Mazder
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    G35 Coupe
    Postów
    37
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Pewnie tankowałeś na jakimiś gazbruku czy innej prywaciarskiej stacji. U nich zawsze wchodzi więcej, kosztuje mniej, a starcza na tyle samo co droższe paliwo na stacji koncernowej.

  2. #32
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Kliknij jedną z ikon szybkiej odpowiedzi w postach powyżej w celu aktywacji tego okna.
    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Generalnie ten gazownik jest znany w Kraju, robi sporo dużych silników,
    A kto to taki?,bo interesuje się tematem lpg i wiem że w kraju jest mało speców którzy umieją zagazować te silniki.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #33
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    A to koles z polecenia odemnie, osobiscie ma same amerykance, w tym grandprixa 5,3
    http://luky-garaz.pl/
    Jesli moge zareklamowac (jesli nie prosze SIRA o usuniecie)
    Montuje do tirów i szkoli gazownikow w Krakowie, jak dla mnie nie byle kto ......
    Ostatnio widzialem tam jeepa 5,7 HEMI - a infiniti prowadzi swoja liste i moj byl u niego 10ty wiec Łukasza chyba 11ty
    Estetyka pracy na bardzo wysokim poziomie
    Ostatnio edytowane przez LOKTONG ; 23rd-October-2014 o 23:08

  4. #34
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Nie no Krzychu u Ciebie instalka jest zalozona profi... Nie ma lipy.. Wszystko pochowane, widac, ze przykladali sie do montarzu... Jak patrze na tego mojego prinsa, to plakac mi sie chce jak to wyglada pod maska... Chociaz dziala bardzo dobrze nie powiem... Ja jezdze do Davanti w Katowicach na Konduktorskiej. Chlopak ma ogromna wiedze i bardzo sie przyklada do roboty... Jak bylem to ratowal Murano VQ35DE z Prinsem. JAk z nim rozmawialem, to powiedzial, ze takich bledow montarzowych jeszcze nie widzial... Od razu koles uslyszal, ze to nigdy poprawnie tak zalozone nie bedzie dzialalo...

  5. #35
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? LOKTONG Zobacz post
    A to koles z polecenia odemnie, osobiscie ma same amerykance, w tym grandprixa 5,3 http://luky-garaz.pl/ Jesli moge zareklamowac (jesli nie prosze SIRA o usuniecie) Montuje do tirów i szkoli gazownikow w Krakowie, jak dla mnie nie byle kto ...... Ostatnio widzialem tam jeepa 5,7 HEMI - a infiniti prowadzi swoja liste i moj byl u niego 10ty wiec Łukasza chyba 11ty Estetyka pracy na bardzo wysokim poziomie
    Dokładnie, mnie również montował "LUKY-GARAZ" z polecenia kolegi LOKTONG. Przejechałem 1000 km i jest ok, przełączanie mam ustawione na 20'C więc jest szybko, ciągnie ładnie, ceny są konkurencyjne w porównaniu do tego , co oferowano mi na Śląsku, a jakość ... cóż nie mam tu porównania do innych, jednak wygląda to ładnie, gość ma ugruntowaną pozycję i opinię na runku, i kolejne auto robiłbym bez wahania u niego.
    Ostatnie spalanie wyszło 12,8, lane na lukoilu. Jazda stosunkowo dynamiczna ale przepisowa Myślę, że da się zejść na wolniutkiej trasie krajoznawczej do 11, sprawdzę wiosną, kiedy będę się bujał zwiedzac nasze zamki i miasteczka

    Na marginesie dodam, że montował gaz chłopakowi w 350z. Dał mi do niego numer i co się okazuje, przejechał 70 czy 80 tys bez dotykania instalacji. Nie wiem czy w ogóle filtry wymieniał ale od montażu nic tam niby nie było ruszane. Pali mu 14,5. Nawet na przeglądy nie przyjeżdżał

    pozdrawiam

  6. #36
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2015
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    nico
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    lukasz32, czy możesz napisać po ponad 5 miesiącach jak chodzi INFI z konfiguracją instalacji jaką wybrałeś? Zagazowałbyś ponownie? Jakie spalanie masz?

    pozdro!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne w?tki

  1. wtrysk gazu w fazie ciekłej
    By Roman in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 6th-October-2022, 13:04
  2. Proszę ocenić i ile jesteś skłonny zapłacić za tę decyzję
    By ant.yand in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2nd-March-2017, 20:56
  3. Jaki i czy pasuje??
    By michalpych in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 1st-September-2014, 21:56
  4. Jaki Gaz do FX 35
    By dexsterek in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11th-December-2012, 22:28
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14th-June-2011, 11:09

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •