Poka? wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: subwoofer w FX z LPG

  1. #1
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2006, czarny
    Postów
    126
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Question subwoofer w FX z LPG

    Cześć,

    mam pytanie jak rozwiązaliście problem z subem po instalacji butli. Znaleźliście na niego jakieś miejsce? Przymierzam się do LPG, zastnawiam się, że może dobrym rozwiązaniem byłby sub wypinany. Może powiesiłbym go na jakimś dorobionym wieszaku z boku bagażnika, a gdybym potrzebował przestrzeni bagażnika to bym go wypinał zostawiając w garażu.

    Czy ktoś tak ma?

    Pozdrawiam

  2. #2
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Sub ma wtyczke, wiec wypinaie go nei jest problemem... Ja troche przedluzylem kabel i byl ustawiony/lezal z boku bagaznika przypiety gumowymi pasami takimi do montazu bagazy... Coz moge powiwedziec... Gra to lipnie i zajmuje miejsce Finalnie bose idzie aut i montuje normalna mala skrzynke (przynajmniej nie bedzie latalo po bagazniku) z mozliwoscia wyciagania...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  3. #3
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2006, czarny
    Postów
    126
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    dlaczego gra lipnie? Po wymontowaniu z koła czy od początku nie byłeś zadowolony dźwiękiem.

    Mnie zaskoczył bardzo na plus, bas czuć na plecach. Nie wiem... może do dyskoteki srednio się nadaje, ale do słuchania muzyki od czasu do czasu głośniej to system Bose jest rewelacyjny.

  4. #4
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Dla mnie lipa, ale kto czego oczekuje to indywidualna kwestia... W MB c klasie bez suba gralo mi o neibo lepiej. Tu bas jest pusty (no ale czego sie spodziewac po takim glosniczku), sceny brak mimo tylu glosnikow i dzwiek jalowy... To moje odczucia... To samo Bose w mazda 6 kumpla, bylismy zszokowani jak to lipnie gra... Natomiast bose surround system w moim bylym Volvo S60 gralo super... Ja jakos na infi Bose sie zawiodlem... Zn sie tragedi nie ma, ale tej sceny mi brakuje i glebi "miesistego" basu... Gora tez jest jalowa... Ale mowie kazdy ma swoje preferencje, wiec jak tobie pasi to ok... Wydaje mi sie ze w polifcie u kolego cosmo gra to lepiej troszke... U mnie lipa i u loktong sluchalem to samo... Jak Ci odpowiada, to sprawdz z subem w bagazniku jak Ci pisalem. Wydaje mi sie, ze wlasnie przez to bas cierpi... cosmo nie ma lpg i ma suba w kole, my z Krzychem "rzuconego" w bagazniku... Wniosek prosty... Albo seryjne audio bez lpg, albo custo z lpg
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Niestety u mnie w Infi Bose to tragedia ,w Mondeo MK3 u mnie seryjnie o niebo lepiej to gra .Brak basu i sopranu ,za to średnich tonów aż za dużo .Zakupiłem już subka http://allegro.pl/blaupunkt-gtb-8a-k...817799303.html i jest o wiele lepiej,jeszcze jakieś dobre gwizdki i jakoś to bedzie można słuchać.Też mam butle w kole i od razu szukałem jakiejś opcji z subwooferem ,podłącze sobie na kostki żeby można było szybko wyciągać w razie przewożenia większych gabarytów w bagażniku

  6. #6
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Najslabszym ogniwem tego zestawu BOSE jest wzmacniacz... JEzeli ktos sie strasznie upiera przy pozostawieniu seryjnych glosnikow, to niech kupi wzmacniacz (stabilny przy 2ohm) jakis normalny... Ponoc da sie duzo wiecej wyciagnac z tych glosnikow... Oczywiscie sub do wymiany (25cm to minimum, ew 2x20cm)... Widzieliscie wogole ten wzmacniacz?? Ja go rozebralem i nawet nie chcialo mi sie go spowrotem wkladac z takiego malego g**a nic sie nei wykrzesa niestety... Co do suba, to ja go nei mialem i dokupilem... Wyrzucone pieniadze w bloto... Dla mnie porazka... TAm nei ma skrzyni a glosnik ma chyba 15cm... Na logike to nie moze zagrac niestety...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  7. #7
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2006, czarny
    Postów
    126
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    może faktycznie po 2006 było coś lepiej z audio... bo jednak aż tak głuchy nie jestem

    Nie twierdzę, że jest rewelacja i najlepiej jak tylko może być, ale gra przynajmniej dobrze, a nawet bardzo dobrze.

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Widzieliscie wogole ten wzmacniacz??
    gdzie on się znajduje ?

  9. #9
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Bagaznik, prawa strona, okolice tylnego reflektora. Musisz wyciagnac ta plastikowa tapicerke/schowek... Piotr_FX ja mysle, ze to bardziej kwestia tego, ze ten sprzet jest sredni na tyle, ze wyjecie suba z pod podlogi juz przekracza akceptowalna granice Ale to oczywiscie indywidualne odczucia... Jeden powie, ze 200KM to rakieta, innemu 500KM malo... Jedni lubia brunetki, inni blondynki... Jak Tobie pasuje, to nie ma co szukac dziury w calym. Tak czy inaczej wyciagnij suba na probe i poloz w bagazniku... Zobaczysz czy jest ok...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  10. #10
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2006, czarny
    Postów
    126
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    wiem o czym piszesz... na moje potrzeby wystarcza, słuchając Snoop Dogga czułem bas na plecach.... ale nie jestem audiofilem, ani też znawcą audio. Mi wystarcza.

    Sprawdzę jak gra po wyjęciu z wnęki koła. Ewentualnie dorobię skrzynkę, żeby osadzić sub.

Podobne w?tki

  1. subwoofer a lpg
    By Tomek954 in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21st-February-2017, 20:40
  2. Subwoofer aktywny
    By Black in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13th-December-2015, 20:42
  3. Subwoofer
    By dexsterek in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23rd-July-2013, 18:49
  4. co użytkownicy myśla o LPG i inne offy z tematów LPG
    By Tomek g35c in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 3rd-April-2013, 16:32
  5. Subwoofer/tuba Infiniti FX
    By mapmen in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30th-December-2011, 13:54

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •