Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 41

Temat: Problem z silnikiem fx35 - dragania, SES, wielokrotnie wypadające zapłony

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar marysia
    Do??czy?
    Apr 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50S Blue, FX 35, 2003, Autumn Cooper
    Postów
    103
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie Problem z silnikiem fx35 - dragania, SES, wielokrotnie wypadające zapłony

    Ratunku! Mój piękny rudy zaczął się dziwnie zachowywac, a mianowicie od czasu do czasu zaczynał cały drżeć i tracic jakby na mocy.poczym wracal do normalnej pracy po kilkunastu sekundach. Wymieniłam olej,filtry. Nic to nie dało. Mechanik podpiął go do komputera i wyskoczył błąd nr 1,o ile dobrze pamiętam. Teraz mi powiedział o tych zapłonach. On nie ma oprogramowania do infiniti i powiedział, że nie jest w stanie go naprawić. Poradźcie gdzie się udać i czy słono za to zapłacę..?

    Bte. Dzis szalał i dygotał na trasie gdzie jechałam miarowo, na miescie w korkach tez podrygiwał, ale nie aż tak często.

  2. #2
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cewka... Z tego co napisalas, na pierwszym cylindrze... Zerknij na allegro, moze ktos z Warszawy ma na sprzedaz... Wymiana cewki to 5 minut, koszt uzywki ok 150zl... Sam mam jeszcze 3 w zapasie Powodzenia..
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  3. Dzięki korzen za powyższy Post:

    marysia (24th-December-2014)

  4. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    cewka pewnie zdycha - nie jest droga ale trzeba sprawdzić która nawala.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #4
    Trochę już ogarniam Avatar marysia
    Do??czy?
    Apr 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50S Blue, FX 35, 2003, Autumn Cooper
    Postów
    103
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Dzięki chłopaki! A gdzie mogę sprawdzić ktory to cylinder? Moj mechanik nie ma programu do rudego i nie jest w stanie zdiagnozowac, ktory to cylinder. Gdzie w Warszawie mogę to zrobić?

  6. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    No niedługo u Sirtrojana ale póki co Nasz prezent jeszcze nie odpalony...
    Nie wiem czy Coobcio jest w W-wie może on coś pomoże... napisz PW do niego...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  7. #6
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Zdiagnozujesz to kazdym najprostszym interfejscem OBD II. Ma to kazdy warsztat... Kody P0300 (multiple misfire, to raczej nie cewka), P0301-306 to cewka na odpowiednim cylindrze. Czyli jak masz blad 301, to cylinder 1, 302 to cylinder 2 itd...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  8. #7
    Trochę już ogarniam Avatar marysia
    Do??czy?
    Apr 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50S Blue, FX 35, 2003, Autumn Cooper
    Postów
    103
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Słuchajcie, gdzie w Warszawie mogę to szybko naprawić? Mieliśmy wyjeżdżać na sylwestra, a teraz kicha.

  9. #8
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    W Warszawie nie pomoge... Cala operacje wymiany mozecie przeprowadzic pod domem... Zalezy, ktory cylinder. Strona lewa (kierowcy) to moment. Sciaga sie dolot i dostep elegancki. Z prawej juz jest gozej z dostepem i zejdzie troche dluzej. Generalnie kwestia zdobycia cewki, bo sama robota to nic skomplikowanego i raczej nie ma co pojsc nie tak... Jak masz dostep to jedna sroba i jedna kostka do podlaczenia... Zadnej filozofi nie ma... Ja zmienialem sam wszystkie u siebie...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  10. #9
    Trochę już ogarniam Avatar marysia
    Do??czy?
    Apr 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50S Blue, FX 35, 2003, Autumn Cooper
    Postów
    103
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 2 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Ech, ja się nie podejmę, bo ani sie na tym nie znam, ani nie mam warunków, żeby to zrobić. Za mało wiem o mechanice Fifi, zeby grzebac w silniku.
    Czy ktos z Wawy i okolic moglby mi polecic miejsce gdzie definitywnie zdiagnozuje problem i naprawię Rudzielca?

  11. #10
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    marysia wydaje mi sie, ze z wymiana to pomoze Ci chocby ktos z forum, albo pierwszy lepszy mechanik... Oczywiscie z Warszawy. Gozej bedzie teraz zdobyc cewke, bo wszystko pozamykane. Z tego co widze to z uzywkami w Warszawie tez ciezko http://olx.pl/oferta/cewka-zaplonowa...tml#8c7c5f92cb tu np faja cena, ale daleko (warto ziasc kilka, zeby miec na wszelki wypadek). Jedyne co znalazlem w okolicy Wwa, to zamiennik http://allegro.pl/cewka-zaplonowa-in...855300057.html. Jedynei zadzwonic i podjechac odebrac... Moze sie uda...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  12. Dzięki korzen za powyższy Post:

    marysia (25th-December-2014)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Auto gaśnie..kontrolka ses + vdc=+slip
    By kotlet2009 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17th-March-2018, 18:34
  2. Infiniti M / Q70 z silnikiem na którego wszyscy czekali
    By misiektoja in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19th-May-2015, 12:07
  3. Problem Infiniti FX35 (POMOCY,HILFE,AJUTO,HELP )PO300 PO174
    By usplayer in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27th-March-2015, 12:10
  4. G35 sedan - z silnikiem z corvette :)
    By sirtrojan in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26th-July-2013, 23:14
  5. 550 KM w INFINITI czyli M56 (nowe M30) z silnikiem 3.8TT
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28th-January-2013, 19:10

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •