Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Paliwo na puławskiej

  1. #21
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    O tak ja się dziś miałem przesiąść a naginam do Gdańska. Ale za to jodu się nawdycham. Black u mnie na Zaciszu jest Neste i tam Pb98 po 5.09 zł , a co sądzisz o LUKOIL? Dobre to jest czy nie? Tam w tyg. mają wahę w jednej cenie.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  2. #22
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Na Lukoilu tankowałem wiele razy i niczego złego na temat benzyny powiedzieć nie mogę,no i w weekendy chyba mają tańsze paliwo
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  3. #23
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Też kilka razy tankowałem i powiem,że zacne to paliwo. Teraz jakoś na Shell się przerzuciłem, V-Power Racing bo mam 30 gr. na litrze tańsze z racji jakiegoś tam ich programu. I to mi się podoba a nie katalog z termosem, brelokiem itp. Zbieram punkty i mogę je na wahę wymienić. Zresztą na stacjach paliwowych irytuje mnie strasznie robienie klientowi przede mną parówki a ja po ludzku chcę zapłacić za benzynę. Powinno być osobne okienko do płatności za to do czego CPN został stworzony. Wrrr! No i się wygadałem.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  4. #24
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Dzisiaj tankowałem na orlenie po 5.19 za litr!

    Na lato analitycy przewiduja ceny litra paliwa oscylujące wokół 5.50!,czyl taki jak przewidział i Grzegorz,wniosek graj w totka Grzechu
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  5. #25
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    jak to? to ja wczoraj koło ciebie w sumie bo w Jankach sypnąłem za 4,95
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #26
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Za 4.95 to pół na pół z wodą była

    Ja tankowalem na tej w okolicach Żabiej Woli.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  7. #27
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    http://www.cenapaliw.pl/

    Przydatna stronka.

    Co do paliwa to dzisiaj widzialem za 5.34,a ceny będą szybowaly w górę jeszcze długo,przez co temat LPG znowu zaczyna mnie męczyć!
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  8. #28
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Wcześniej G35 coupe 2003 rok, teraz Jeep Grand Cherokee 4.7 HO, Chevrolet Tahoe 5.7.
    Postów
    51
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Hehe mi tez lekko LPG chodzi po glowie. Moj znajomy zaklada instalacje od paru lat, zna sie dobrze na tym i zawsze mialbym blisko do ewentualnej regulacji. Jak bedzie wacha pod 6zl (co prognozuja i wydaje mi sie to dosc realne - na polskim rynku paliw jest masa posrednikow ktorzy niestety nas "okradaja") to pewnie bede zmuszony sie zdecydowac.....

  9. #29
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    A ja tankowałem na Neste24h za 5.39 zł. Cena za 98 Pb. Robi się drogo... masz rację zbyt dużo jest pośredników ale i zbyt duża akcyza i inne podatki. Podobno jesteśmy w czołówce światowej pod względem drożyzny... w tej branży.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  10. #30
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Wcześniej G35 coupe 2003 rok, teraz Jeep Grand Cherokee 4.7 HO, Chevrolet Tahoe 5.7.
    Postów
    51
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    W wakcje bylem na tripie u naszych poludniowych sasiadow i napisze jak to u nich wyglada.
    W Słowacji ceny bardzo podobne jak u nas. Na Wegrzech wacha byla po ok 6zl co bylo dla mnie duzym zaskoczeniem (bylem na poczatku lipca), w Serbii i Bosni w granicach 4,5 - 4,8zl, w Czarnogorze ok 5zł, w Chorwacji jakies 5,2zł. Tak wiec w stosunku do zarobkow w PL na tle krajow Balkanskich nie wypadamy najgorzej.... Aha znajomy wrocil niedawno z Krety, benzyna srednio po 1,75 euro (7zł)....
    Ale z drugiej strony na Białorusi z tego co dobrze pamietam kosztuje jakies 3 - 3,5zł a w Rosji tez niewiele wiecej...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Tanie paliwo
    By Black in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21st-December-2014, 10:55
  2. Kontroler powietrze/paliwo
    By solista in forum VQ35DE
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 4th-November-2013, 22:03
  3. Jakie paliwo do Fx 37?
    By Miko in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13th-October-2013, 21:33
  4. Paliwo EU a USA
    By solista in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23rd-July-2011, 19:34
  5. Gdzie po paliwo w W-wie
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2nd-June-2010, 15:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •