Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Serwis PGD Warszawa

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX 37S, 2010, Brązowy
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Serwis PGD Warszawa

    Gdyby ktoś chciał po okresie gwarancji serwisować samochód w salonie Infiniti w Warszawie to szczerze odradzam. Poziom naciągania klienta jest absurdalny. Oczywiście wszyscy mili i tryskający pomocą, ale jak idziemy do szczegółów to "trzeba spytać mechanika albo szefa serwisu". Nie wspominam o tym, że serwis po 2 tys. km oświadczył, że klocki które zostały wymienione są już zużyte w 50%. Po krótkiej dyskusji jak to jest możliwe uzyskujemy prostą odpowiedź - "Trzeba się nauczyć jeździć".
    Po 80 tys. km mam do wymiany dwa łożyska na przedniej osi. Na pytanie jak to jest możliwe, że rozpadły się dwa łożyska w jednym momencie - odpowiedź "to zależy od tego jak się jeździ". Potem co prawda szef serwisu przeprasza, ale co z tego. Poprosiłem o to, żeby przekazać mi te zużyte łożyska, bo chciałbym je obejrzeć. Nie dało się nic zrobić - "łożyska się zgubiły :-(".

    Itd, itd.

    Pozdrawiam

  2. #2
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Widzisz, oczekujesz od innych szacunku, a sam nie potrafisz sie dostosowac do podstawowych zasad spolecznosci do ktorej przystepujesz... Nadrob straty wizyta w powitalni...
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...j-si-adnie-%21
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Ciekawe że po 5 latach wspomniałeś o klockach przy 2 tyś. km...
    Co do piast ja już 2 wymieniłem a mam przeleciane ponad 100 tys.
    Wkurzyłeś się że ktoś na złom wywalił stare piasty... czy po prostu że nikt ich ci nie pokazał....
    Sugeruję zmianę podejścia do tematu... i uspokojenie nerwów... bo to nie pomaga... tylko możesz komuś pod wpływem emocji narobić syfu...
    Ja nie jeżdżę do dealera do serwisu i jakoś z tym sobie radzę... zawsze trzeba poprosić wcześniej o te zużyte... i nie widzę problemu... to jakieś nie porozumienie... po prostu.
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX 37S, 2010, Brązowy
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie chodzi o to, że wcześniej na komplecie klocków mogłem przejechać 40 tys. km, a teraz 2 tys. km. Właściwie wydawało mi się, że to klocki trą i z tym pojechałem. Dostałem zwrotnie informację, że do wymiany są łożyska (od razu poprosiłem, żeby zostawiono mi je po demontażu w samochodzie), a i kolcki już są zużyte w 50%.
    Miałem w życiu 7 samochodów. Łożyska się zużywają i o to nie mam pretensji, ale żeby od razu dwa na jednej osi? no to akurat dziwne.
    Ja problem widzę.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    To Zmień Serwis...

    Zobaczysz jakie niespodzianki jeszcze mogą cię spotkać u Pana Kazia...
    Co do Piasty to o czym piszesz jest możliwe... czasami nie słychać że dwie piasty poszły bo jedna tak hałasuje że zakłóca druga...
    Uwierz mi do żony FXa wsiadam raz w tygodniu i jadę żeby posłuchać co się dzieje... Ona nie słyszy nic poza radiem...

    Musisz zdecydować... ja osobiście stoję nad samochodem przy każdej naprawie... więc nie mam takich problemów... i jeżdżę tylko do sprawdzonych mechaników...
    Wiem - powiesz strata czasu... ale jak chcesz mieć super autko to niestety to kosztuje czas i pieniądze...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar butrym81
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    CIN
    Jeździ
    BYŁO:Infinicja fx35 /06, Jest FX30dS
    Postów
    345
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Co do łożysk(piast) to na zdemontowanym nie sprawdzisz zbyt wiele. Ręcznie nie da się zakręcić strasznie ciężko idzie. Kołem również nie zakręcisz by posłuchać.
    Co do serwisu infi to nie wiem bo nie byłem ale zawsze najtrudniejsza jest diagnoza. Jak trafią to klient chwali jak nie to wymienia się do skutku.

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Jak szukałem swojego Infi byłem w PGD Warszawa obejrzeć tam czarne Infiniti (zresztą byłe tutejszego forumowicza) .Za pierwszym razem jak pojechałem z małżonką to auto jeszcze nie było wystawione do sprzedaży ,ale mogłem obejrzeć.Na pierwszy rzut oka wydawało się ok (miało tylko wgniecione tylne prawe drzwi) .Powiedział mi bardzo miły Pan że jak doprowadzą auto do porządku (pranie tapicerki , polerka lakieru,wymiana wachaczy, itp) to zadzwonią do mnie że auto już można kupować.Zastrzegłem sobie że jeżeli będzie auto miało jakieś elementy blacharskie malowane (tylne drzwi jakoś może przeboleje ,poszukam gdzieś używanych w kolorze) to żeby sobie odpuścili telefon bo szukam auta bezwypadkowego i bezkolizyjnego.Faktycznie auto ukazało się w ogłoszeniach z ceną dużo wyższą niż zapewniał mnie Pan z PGD i niedługo po tym był telefon .Jeszcze raz przy rozmowie zapytałem czy był sprawdzany pod względem lakieru i ponownego malowania ,Pan zapewnił że jest to oryginał .Co do ceny to mówi że cena zostaje tak jak się umawialiśmy.No to napalony lecę do Warszawki .Zabrałem ze sobą obd 2 i czujnik lakieru.Zacząłem oglądać i polerka to nie wiem czy coś miała wspólnego z sama nazwą ,tak jak był porysowany tak został jedynie czymś go chyba nabłyszczyli tylko bo lakier wyraźnie odżył ale w słońcu tragedia ,myślę sobie doprowadzę go sam do porządnego stanu bo amatorsko zajmuję korektą lakieru na swoich autach .Oglądając dalej zobaczyłem na przednich lewych drzwiach i lewym przednim błotniku jednak robotę polerki bo przetarli lakier do "podkładu " na tych dwóch elementach.Dalej wyjąłem czujnik lakieru i do dzieła .Prawie cała strona prawa malowana i maska .Pan od razu zaczął sobie przypominać że coś tam im też nie za dobrze wychodziło na czujniku lakieru.Grubości różne wychodziły także nie było raczej to malowane jednorazowo.Wnętrze jak było "spaprane" tak zostało.Najdziwniejsza sprawa była taka że był to polift a w dowodzie miał pierwszą rejestrację 01.01.2005r (na 100% już nie pamiętam dokładnie ale coś mi było podejrzane z datą odnośnie polifta,na pewno miał datę taką że nie powinien być poliftem) No ale już tak bardzo nie wnikałem bo zawiedziony podziękowałem Panu że zachował się jak gość w zwykłym komisie ,aby tylko wypchnąć auto z placu.

  8. Dzięki Ologt za powyższy Post:

    Tomek g35c (4th-March-2015)

  9. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Mi poszły 2 przednie piasty mniej więcej w tym samym czasie po ok. 80 tkm. Teraz nam założone Febery (800 zł za szt), ale mam tez kupione OEM, gdyby padły.

  10. #9
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    ologt jesli mówisz o czarnym fx z rudym środkiem KRZYCHA który zamienił auto na fx50 , to tam akurat jest 2005 ale jest to 100% polift.

    Przy sprowadzaniu mieli wtedy jakiś prikaz żeby wpisywać rocznik produkcji zamiast I rejestracji.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  11. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    ologt jesli mówisz o czarnym fx z rudym środkiem KRZYCHA który zamienił auto na fx50 , to tam akurat jest 2005 ale jest to 100% polift. Przy sprowadzaniu mieli wtedy jakiś prikaz żeby wpisywać rocznik produkcji zamiast I rejestracji.
    No tak ,ale data pierwszej rejestracji jest wcześniejsza niż sama produkcja ?Pierwsza rejestracja jest z pełną datą

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Serwis
    By SevaNY in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10th-February-2017, 15:35
  2. Serwis Gdańsk
    By kmn in forum NIE POLECAM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 7th-August-2014, 23:25
  3. polecam PGD
    By PinkTool in forum Polecam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2nd-April-2014, 00:14
  4. Obsługa posprzedażna Infiniti Polska by PGD.
    By Rosaria in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 22nd-March-2014, 12:11
  5. Serwis klimatyzacji (Warszawa i okolice)
    By Athens in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10th-October-2010, 00:24

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •