Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 55

Temat: Układ wydechowy aftermarket

  1. #21
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz. Ja za uskodzony tylko ze z y-pipe dalem ponad 1000zl... Cena dobra. Przedluzasz mid pipe (ok 10cm) i koncowki. Reszta pasuje. Tego turboworksa od razu Ci mowie sobei daruj. Ja mam japspeed (ta liga co ten toyosport) i to juz jest na "gornej" granicy tolerancji do codzienengo auta. Da sie normalnie jezdzic. Ale jak przycisnalem ze swiatel i kumpel za mna mial otwarte okno, to mowi ze sie rozgladal gdzie scigacze leca Problem w tym, ze to jest chyba jak moj 3", wiec moze byc problem z y-pipe seryjnym. Ale to Ci dorobia flansze i bedzie ok... Za ta cene moim zdaniem warto. Mnie wyszedl 2tys liczac nowe plecionki, przerobienie y pipa itp... Ciebie wyjdzie pewnie 300-500zl robota i bedziesz mial fajny wydeszek
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  2. #22
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Y pipe mam od 350z HR i on ma większą średnicę wylotową bo 64mm w porównaniu do 61mm seryjnej. Flansza montażowa na tym toyo ma 76mm. Gość ma też japspeeda k2 ale tego nie chcę, bo dźwięk mi się nie podoba i poza tym k2 ma dużo mniejsze średnice montażowe. Flansze i montaż sam zrobię. Chyba go wezmę za te 700zł.
    Ostatnio edytowane przez Drzymek ; 31st-May-2015 o 22:26

  3. #23
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    No i spoko http://www.japspeed.co.uk/nissan-350...st-system.html co masz na mysli "mniejsze srednice montarzowe"?? Ja mam wlasnie taki wydech jak w linku. Akurat tutaj bym nie liczyl na roznice w brzmieniu. Wlasnie mialem brac tlumik od kolesia, ktory przesiadl sie z toyosport na K2 i sobie chwali... K1 jest glosny i tez go odrzucilem od razu... Za ile ten K2??
    P.S. Jezeli to co lezy obok koles Ci wciska jako caly K2 to sciemnia. Ew koncowy jest z K2 ale na pewno nie srodkowy... To tylko koncowy http://www.tunershop.fr/tunershop/pr...oducts_id/4118 wiec ja bralbym tego toyosporta...

    Tak teraz patrze, to te toyosport sa bardzo taniutkie http://www.ebay.co.uk/itm/Nissan-350...3D191570901859
    Mozesz rozwazyc nowke, chociaz jak masz na miejscu za 700zl to bym bral ten
    Ostatnio edytowane przez korzen ; 26th-May-2015 o 00:25
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  4. #24
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Tak, japspeed ma nie oryginalny tłumik sekcji środkowej i gość mówił że wejście do midpipe ma 60mm średnicy.

    Korzen, ten link co wkleiłeś do Toyo, tam nie ma żadnych oznaczeń toyosport, a na tym używanym są.
    Ostatnio edytowane przez Drzymek ; 26th-May-2015 o 07:04

  5. #25
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Uwierz mi to to samo Jak kupowalem swoj, to nawet nie wiedzialem, ze to japspeed. Dopiero jak przyszedl to ma napisane na koncowkach. Japspeed, toyosports no name... Wszystko robione w Chinach z tego co czytalem nawet w jednej fabryce... Ale opinie sa spoko (z wyjatkiem malych problemow montarzowych, szczegolnie w japspeed, ale nam to lata bo i tak przerabiamy) i ja sam mam japspeeda i Ci polecam. Na pewno to lepsze niz taki turboworks bo to bedzie ryczalo nie do zniesienia. Poczytaj, bo przerabialem temat
    http://www.350z-uk.com/index.php?showtopic=36103 Krotko mowiac to samo co japspeed praktycznie ale £100 taniej... Z tego co tam chlopaki napisali na forum 350z brzmi tak samo jak K2... Drzymek kupuj i bedzie Pan zadowolony No i wtedy moze jakis spocik??
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  6. #26
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć. Wydech do mnie przyszedł. Jest cały w jakimś czarnym, rdzawym nalocie, ale można to polerować papierem ściernym. Ważne że końcówki są w bardzo ładnym stanie. No ale zaczynają się schody. Środkowy tłumik, jak nim potrząsnę to coś w nim lata, zaświeciłem latarką do środka i rzeczywiście urwana jest jedna blaszka w komorze tłumiącej. Niby i tak będzie przerabiany, więc mogę wywalić wogóle ten środkowy tłumik i wstawić 3 calowa rurę przelotową, albo wyjąć tą blaszkę. Tłumik końcowy zaś na goły rzut oka ma jedną końcówkę wyżej a drugą niżej. To jest w miarę proste do przerobienia, bo wystarczy nadciąć końcówkę przy tłumiku, podgiąć i zaspawać. Czytałem o badziewnej jakości toyo i japspeeda ale nie myślałem że będzie tak źle. Generalnie jestem trochę zawiedziony i zastanawiam się czy nie próbować go oddać. Ale nie chcę też zostać przy serii bo obecnie mam wylot z y pipea 64mm a wlot do midpipe ma 61mm więc robi się zwężka. Toyosport ma wlot 74mm wiec jest to wydech 3calowy

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

  7. #27
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Drzymek srodkowy napraw bo bez niego bedzie strasznie glosno. Ew mozesz zamiast tego wstawic swoj seryjny tlumik, chociaz to bedzie lipa bo masz 2,5" a nowy wydech ma 3". Ja wczoraj bylem na poprawkach i teraz jest idealnie. Tez mialem jedna koncowke wyzej, druga nizej Koncowki i tak przedluzasz, wiec tym sie kompletnie nie przejmuj. Walsnei dziwne jest to, ze jesta czarny... Moj y pipe i srodkowy jest ciemniejszy (taki przypalony zoltawy), ale to normalne. Korozji nie mialem, tylko na hakach. Wydaje mi sie, ze ogolnie szukasz czegos glosniejszego i bardziej "meskiego" niz seria Ja tez tego szukalem i jestem bardzo zadowolony... Tylko cos mi brzeczy i juz mnie trafia... Albo oslony na kolektorach, albo na katach (opukane z kazdej strony przed zalozeniem), albo jakies mocowanie osprzetu mam poluzowane...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  8. #28
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    No właśnie nie bardzo mam pomysł jak naprawić środkowy tłumik... jak zostawię tak jak jest to będzie mi ta blaszka brzęczeć...

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

  9. #29
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Drzymek i tak musisz przedluzac srodkowa sekcje. Rozetnij go przy tlumiku i przyspawaj ta latajaca blaszke... Problem z glowy.... Ew Rozciac go i naprawic. Gosciu od nierdzewki ktory naprawial moj wydech i go dopasowywal mowil, ze wszystko da sie zrobic
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  10. #30
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    A powiedz mi jeszcze, czy do ypipe flansza pasuje bez żadnych przeróbek?
    Czy muszę robić jakąś redukcję po drodze?

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Aftermarket Power lift gate
    By lucajp in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15th-February-2017, 16:24
  2. Układ chłodzenia
    By golden35 in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17th-September-2013, 16:02
  3. elektroniczny układ kierowniczy
    By solista in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18th-October-2012, 14:27
  4. Układ Hamowania
    By Sebek121 in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22nd-March-2012, 21:20
  5. Stillen - układ dolotowy powietrza
    By sirtrojan in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 13th-November-2010, 22:57

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •