Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: LPG W Małopolsce

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Dlatego JA mimo, że mechanicy mi mówią , że zdecydowanie za często przy moich przebiegach bywam u nich i tak regularnie 2 razy w roku jestem na przeglądzieautka i lpg ...
    i w duszy mam opinie , że za często , że nie trzeba i nawet sie nie zastanawiam bo pieniądz żaden a śpie spokojnie ...
    latam na LPG non stop plus regularnie co 3 miechy przepalam pełniutki bak benzynki szczególnie na trasach i dłuższych dystansach
    i odpukać 3 rok strzeli a z napraw wymieniłem piaste w kole

    i tak powiem ... bo mnie to boli ... a bardzo wylewny jestem ...
    elektryk wysokich napiec jak saper myli się tylko raz heh

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  2. #12
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    No i tak ma byc Ja tam problemow nie mialem z LPG ostatni rok, ale wiadomo, ze wszystko sie zuzywa... Dla mnie to inne aspekty biora gore... Caly czas mam swiadomosc, ze nie jestem madrzejszy od inzynierow nissana i dokladane LPG w mniejszym badz wiekszym stopniu szkodzi silnikowi (tak wiem , mam PRINSA, regularnie serwisuje, startuje na Pb, temperature przelaczania zwiekszylem do 50stopni, nie uzywam lpg powyzej 4tys rpm)... Zreszta sama specyfika paliwa i listra prinsa mowi sama za siebie... Do tego kabel od akumulatora jakis dodrutowany, w srodku ten okropny wskaznik, weze jak z pralki i te wtryskiwacze pod maska... No ja ciagle walcze z soba Kupilem auto z PRINS lpg (chcialem bez) i tak kozystam... Ale fajnei jest tylko placic na stacji, a reszta to dodatkowe "problemy".... Kto co lubi, ale ja auta nastepnego tego do kochania (jak infi ) to nie zagazuje... Jak ma byc tanio to klekot i po klopocie...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  3. #13
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    No i byłem dziś u gaziarza, Fifi zostało ustawione na automatyczne przełączanie na benzynę pow 4000obr/min. Momentu przełączenia wogóle nie czuć, a mogę pałować bez obaw że silnikowi jest zbyt gorąco.

    Eco driving: LPG
    Fast driving: PB98
    Nie muszę za każdym razem ręcznie przełączać na wskaźniku, komputer robi to za mnie. Uważam ze jest to bardzo dobre rozwiązanie.

    pozdrawiam

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. LPG
    By sirtrojan in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 23rd-September-2020, 20:27
  2. Mechanik na Sląsku lub w Małopolsce
    By season29 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22nd-August-2017, 19:09
  3. co użytkownicy myśla o LPG i inne offy z tematów LPG
    By Tomek g35c in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 3rd-April-2013, 17:32
  4. LPG w FX
    By mapmen in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 6th-January-2012, 17:12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •