Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Niepokojące odgłosy zawieszenia przy ruszaniu na skręconych kołach FX35

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maxs
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    kraków
    Jeździ
    było infiniti fx 35 2006, jest lexus isf
    Postów
    129
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    Witam i jak tam temat się zakończył, rozwiązaliście ten problem Panowie? U mnie też zaczyna coś cykać i prztykać. Obstawiam właśnie na łożysko amora jak i również te gumy które są pod i nad nim (trzeszczenie). Pozdroo
    Witam,
    Wymieniłem to łożysko amora na oryg. i na parę miesięcy przeszło ale od czasu do czasu sobie strzeli to najczęściej jest na skręconych kołach przy przejeździe przez jakiś uskok, więc stwierdzam że to nie wina łożyska bo wcześniej jak mi tylko to oglądali i zdjęli i założyli ponownie tego samego amora to tez na jakiś czas przestało, może to być wina tych gum co piszesz, ich mi nie wymienili bo stwierdzili że są w dobrym stanie no i jak już psztyka to psztyka tylko w prawym.

  2. Dzięki maxs za powyższy Post:

    djoneway (14th-January-2018)

  3. #12
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maxs Zobacz post
    Witam,
    Wymieniłem to łożysko amora na oryg. i na parę miesięcy przeszło ale od czasu do czasu sobie strzeli to najczęściej jest na skręconych kołach przy przejeździe przez jakiś uskok, więc stwierdzam że to nie wina łożyska bo wcześniej jak mi tylko to oglądali i zdjęli i założyli ponownie tego samego amora to tez na jakiś czas przestało, może to być wina tych gum co piszesz, ich mi nie wymienili bo stwierdzili że są w dobrym stanie no i jak już psztyka to psztyka tylko w prawym.
    Dzięki Maxs za odpowiedź ja mam tak że nawet jak stoję na światłach to coś strzela tak jakby stygło a w trakcie wolnej jazdy najczęściej po wybojach słyszę bardziej takie tarcie gumy trzeszczenie niż cykanie i dochodzi to z góry nie z zawieszenia z dołu. Podejrzewam właśnie te gumy. Z tego co piszesz wychodzi na to że trzeba by było wymienić gumy razem z łożyskiem. Teraz z prawej strony będziesz już całość wymieniał?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  4. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maxs
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    kraków
    Jeździ
    było infiniti fx 35 2006, jest lexus isf
    Postów
    129
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    Dzięki Maxs za odpowiedź ja mam tak że nawet jak stoję na światłach to coś strzela tak jakby stygło a w trakcie wolnej jazdy najczęściej po wybojach słyszę bardziej takie tarcie gumy trzeszczenie niż cykanie i dochodzi to z góry nie z zawieszenia z dołu. Podejrzewam właśnie te gumy. Z tego co piszesz wychodzi na to że trzeba by było wymienić gumy razem z łożyskiem. Teraz z prawej strony będziesz już całość wymieniał?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    U mnie jak mechanik pierwszy raz to oglądał to niby twierdził że łożysko jest ok, ewentualnie niech Ci to rozbierze i zobaczy co się dzieje jak wyjdzie że to łożysko to sobie dokupisz i zbiezność na koniec zrobisz. U mnie narazie jest cisza jak zacznie coś się dziać to te gumy powymieniam.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Puknięcie na skręconych kołach
    By MarianoS81 in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 7th-April-2017, 15:01
  2. Zmiana twardości zawieszenia FX35 03-08, podziękowanie dla Rafała (RALFM7)
    By tiger456 in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 29th-March-2016, 12:36
  3. Moje byłe FX35 wystawone przy Krasnobrodzkiej ;)
    By krzychu in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26th-June-2014, 01:42
  4. Co to za dzwięk przy hamowaniu na zbkolowanych kołach?
    By babel in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20th-January-2011, 06:26
  5. przeglad zawieszenia FX35
    By sirtrojan in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28th-August-2010, 11:46

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •