Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 41 do 50 z 134

Temat: Q50 wersja USA vs EU

  1. #41
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Math Zobacz post
    Jak nie zapomnisz to daj znać jak wyszło
    Wszytko przyjechało w tych cenach, jedynie ze dostawa maski była bardzo droga i czas dostawy z emiratów był chyba 2-3 tygodni. Raczej opłaca się odholować auto do Ukrainy, tam kupić części i naprawić, tylko ze auto musi być na Polskich tablicach, z niezarejestrowanym samochodem ze stanów tak nie da się wiec musiałem jeszcze płacić za dostawę z Ukrainy do Polski (500 usd za wszystko)

    OEM PN Wartosc $ Dostawa $
    484704GF0A 40 4.19
    265554GR1B 50 4.22
    F31014HKMA 127 62.64
    F31004HKMA 127 61.2
    F510M4GAMA 245 231.12
    620224HC0H 150 49.2
    623104HB0B 105 14.12
    622544GA0A 75 5.76
    638404GA0B 20 4.2
    622A14GA0A 8 0.07

  2. #42
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    warszawa
    Jeździ
    saab 95, 2003, brazowy; Q50S AWD 3,7
    Postów
    34
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie wymiana dzwigni kierunkowskazów q50S 3,7 z USA dla przeciwmgielnego tylnego

    [QUOTE=Bartek.;49464]Q50 w USA


    1. Światła

    Wersja EU ma pomarańczowe kierunkowskazy z tyłu i ma światło przeciwmgielne z tyłu. . Przeciwmgielne TYŁ - wystarczy/można wymienić lampę tylną lewą część z klapy bagażnika (koszt w ASO ~500 pln) oraz wymienić dźwignie kierunków na kierownicy (dźwignia z dowolnego modelu II generacji w wersji EU z przeciwmgielnymi P+T) ~200-300 używki na allegro.
    II generacja czyli od 2017 ?
    Czy menetki kierunkowskazów od wszystkich wszystkich wersji europejskich Q50 niezależnie od wersji silnikowej i posiadanych pakietów sa taki same ?
    W mojej sytuacji zastanawiam się czy zakladajac je do q50 S 3,7 z 2014 z pakietem DELUXE , Technology nie utracę jakiejś funkcjonalności obslugi tempomatu aktywnego, ustawień ledów z AFS, czy innej funkcji dostepnej w oryginalnych manetkach?

    PS; Moje autko już płynie...

  3. #43
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    [QUOTE=cavilon;77756]
    Cytat Napisa? Bartek. Zobacz post
    II generacja czyli od 2017 ?
    Czy menetki kierunkowskazów od wszystkich wszystkich wersji europejskich Q50 niezależnie od wersji silnikowej i posiadanych pakietów sa taki same ?
    W mojej sytuacji zastanawiam się czy zakladajac je do q50 S 3,7 z 2014 z pakietem DELUXE , Technology nie utracę jakiejś funkcjonalności obslugi tempomatu aktywnego, ustawień ledów z AFS, czy innej funkcji dostepnej w oryginalnych manetkach?
    INFINITI II generacja czyli dowolny model europejski od 2009 (produkcyjnie 2008) FX/QX70 ; EX/QX50 ; M/Q70 ; G37 teoretycznie wersja i wyposażenie nie ma znaczenia bo światła przeciwmgielne przód/tył są w EU obowiązującym standardem (ja kupowałem chyba od FX30d),
    przełączniki od Q50 - tu trzeba uważać na wersję bo wersje uboższe chyba nie miały wszystkich funkcji

    Kupując na Allegro - uważaj bo jest dużo wersji z US - bez opisu ze to z US

    W tym przełączniku (manetki masz do biegów) nie ma żadnych dodatkowych funkcjonalności poza światłami, kierunkami i przeciwmgielnymi (w prawym wycieraczki i spryskiwacz)
    nie ma czegoś takiego jak ustawienia LED'ów - są w pełni automatyczne w zakresie ASF i HBA (automatyczne długie/drogowe - funkcjonują w pozycji AUTO ; w pozycji NIEAUTO przełączasz standardowo/ręcznie), natomiast sterowanie ICC oraz tarczą bezpieczeństwa (pełna tarcza - jeżeli masz DAS) znajduje się po prawej stronie NA kierownicy,

    Mam takie same auto rocznikowo i w podobnej konfiguracji do Ciebie tylko że Hybrydę... a jeszcze jedno...
    przeciwmgielnych nie uruchomisz gdy oświetlenie jest na AUTO i pracuje w trybie świateł dziennych...

    Manetka jak w przykładowym poniższym linku do aukcji
    https://allegro.pl/oferta/manetka-ki...-70-7917666974



    manetki.jpg
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 18th-May-2019 o 14:29
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. Dzięki slepy62 za powyższy Post:

    cavilon (18th-May-2019)

  5. #44
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    warszawa
    Jeździ
    saab 95, 2003, brazowy; Q50S AWD 3,7
    Postów
    34
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Taras110387 Zobacz post
    Na przykład grill, kosztuje 100usd
    Udało Ci sie zamówić ten grill?
    Bo ja jak probowałem to sie okazuje ze trzeba ustalic dostawę na Ukrainie...
    Czy da sie bezp do Polski?

  6. #45
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Tak, tylko ze jestem Ukraińcem i zamówiłem najpierw z dostawa po Ukrainie, a później załatwiłem dostawę wszystkiego z Ukrainy do Polski przez znajomych. Chyba można znaleźć internet sklep z dostawa do polski, ale raczej trzeba będzie zapłacić VAT i CLO w Polsce.

  7. #46
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Tez są pół legalne firmy czy może i legalne jaki pracują po schemacie: dostarczamy paczkę na adres przy granice z Polską, dalej oni przewożą przez granice (chyba bez odprawy celnej) i dalej wysyłają ją po Polsce kurierem czy pocztą.
    Na przykład ta polska firma posylochka pl , strona jest na rosyjskim, ale można zadzwonić, oni mówią po Polsku.
    Ostatnio edytowane przez Taras110387 ; 23rd-May-2019 o 21:43

  8. #47
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Witam, w końcu sprowadziłem i wyremontowalem autko. Pojechałem na przegląd i gość mnie zawrócił. Mowie ze lampy nie europejskie i trzeba wymienić na europejski i tak samo tylne lampy bo mrugają na czerwono (wymieniłem żarówki na mocne żółte ledy philips, ale i tak kolor bardziej czerwony a nie pomarańczowy). Mam tez odczucie ze gość po prostu chciał kasy.
    Jak radziłyście sobie z tymi problemami? Dla czego żółte ledy nie zmieniły kolor kierunkowskazów na pomarańczowy?
    Ostatnio edytowane przez Taras110387 ; 30th-May-2019 o 19:20

  9. #48
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    Jakiej kasy ? Dziwię sie, że jeszcze ktoś tak myśli, a nie pomyślałeś że to przestepstwo, że jak Cię za 2 dni zatrzyma Policja z powodu głupoty i stwierdzi nieprawidłowe światła , to ktoś zapuka do diagnosty ? Co grozi ? Zawiasy, utrata uprawnień na 5lat
    " zarówno za rażące zaniedbania jak i niewielkie uchybienia popełnione przez diagnostę pojazdu, jest cofnięcie mu uprawnienia do badania technicznego pojazdów na okres 5 lat"
    "
    Na kary więzienia w zawieszeniu skazał sąd trzech diagnostów z Raczek, którzy potwierdzali nieprawdę w dowodach rejestracyjnych."
    "Gdańsk: Po
    nierzetelnym badaniu technicznym pojazdu sprowadzonego z Japonii diagnosta stracił uprawnienia."
    Ostatnio edytowane przez Kazik_R52 ; 30th-May-2019 o 19:37

  10. #49
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Odnośnie kasy, może i przesadziłem ale Pan chyba za dużo czasu ma, że by pisać głupstwa, nich Pan zobaczę ile złomu jeździ po polsce, a tu kurcze kierunkowskazy nie wystarczająco żółte.
    Pojechałem do znajomego gościa na stację kontroli, on sprawdził przednie światła, jest tam delikatny skos z prawej strony, światła są takie same jak europejski. Kierunkowskazy też powiedział że są za czerwone. Ale dziwnie, dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz i już świecą na żółto-pomarańczowo, wygląda na to ze na stacji bateria mi się rozładowala i te żółte ledy nie dawały pewną moc. Chyba spróbuję jeszcze raz pojechać na stację bez żadnych przerubek.

  11. #50
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Tak to teraz wygląda
    https://youtu.be/RjaLecU8g1w

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Q50 wersja Sport i Premium - zmiana zderzaka
    By skalus90 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13th-December-2017, 14:58
  2. Q50 - jaka wersja i napęd
    By q50fan in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 17th-January-2015, 23:48
  3. LE - produkcyjna wersja ETHEREA ?
    By slepy62 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22nd-April-2012, 21:03
  4. Wersja GT i S FX II gen
    By slepy62 in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3rd-April-2012, 17:48
  5. FX50 - wersja europejska a wersja US
    By sirtrojan in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11th-January-2011, 09:52

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •