Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 59

Temat: Jaki aku do Fx35

  1. #21
    Forumowy wyjadacz Avatar Schirru
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Postów
    230
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    woow, jeśli to prawda to w takim razie nie ma w Polsce możliwości dokupienia takiego akumulatora, który spełniłby te wymagania, a będącego jednocześnie tak niewielkich rozmiarów...

    jesli chodzi o wymiary to tak jak mówi Grzechu - standardowa wielkość akumulatorów dostępnych na półce w sklepie będzie ciut większa od ramki, wiec aku będzie stał na jej obrzeżach a nie w sródku. nie stanowi to jednak problemu. co do wysokości to nie wiem... niby tam miejsca troche jest ale czy az na 22,5 cm..?
    ja żadnego ładowania zastępczego nie podpinałem. musialem pozniej na nowo ustawic radio i fotel

  2. #22
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Kolego musiałeś coś źle wyczytać ew powołujesz się na parametry z innego modelu niż FX35 - taki aku musi mieć niezłe rozmiary (!) i tak jak pisałem w I poście parametry 52Ah i 582A wydają śię być bardzie prawdopodobne.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #23
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    niezłe rozmiary...
    chyba tak. W dieslu jest 110 Ah / 800 A - a wymiarowo jak 2 małe 39x17, wys. 18,5 - no i nie pod maską a w bagażniku !
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #24
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    szary FX35 2005r
    Postów
    35
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    ja kupiłem Centre Future 62Ah z pakietem assistance i jak na razie doskonale sie spisuje
    a nawet jak nie odpali to dzwonie na helpline, przyjeżdża pan i odpala mi na kabelki- wot ta technika teraz
    Ostatnio edytowane przez Darek ; 13th-November-2010 o 14:30

  5. #25
    Forumowy wyjadacz Avatar keyes
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    3miasto
    Jeździ
    był FX35, 2005, czarny
    Postów
    151
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Szukam aku do mojego FX35 i tak:

    - W serwisówce znalazłem, że powinien być 80D26L, a to jest 65Ah i 582A, Wymiary:260x173x227 - znalazłem taki http://prostowniki.com.pl/produkt-pa...l-65ah-jap,338 , ale nie mam pojęcia jak sprawuje się Panasonic, może ktoś ma jakieś doświadczenia ?

    - Zadzwoniłem do salonu INFINITI w Warszawie a tam powiedzieli mi, że w ich książce sewisowej jest 110D26L, a to jest 90Ah i 680A, Wymiary: 260x172x225 - znalazłem tylko BOSCH i w dodatku nie dostępny w Polsce.

    Wydaje mi się, że 90Ah to za dużo do tego samochodu.

  6. #26
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    nie kombinuj weź taki jak ja mam : Varta 63Ah 610a albo cos o podobnych parametrach - Ten mój minimalnie nie miesci sie na półce ale docisnąlem śrubki i jest OKI
    centra z assistance to tez fajna opcja
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  7. #27
    Forumowy wyjadacz Avatar keyes
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    3miasto
    Jeździ
    był FX35, 2005, czarny
    Postów
    151
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Jednak salon mial racje. Zabralem sie dzis za wymiane aku i po wyjeciu okazalo sie, ze orginal to 110D26L. Nie jest tak tylko u mnie, do demontazu skorzystalem z opisu kolegi sirtrojan i na jego zdjeciach widac takze ze seryjne aku to 110D26L, czyli 90ah

  8. #28
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Nie widziałem żadnych zrozumiałych dla mnie napisów a z tego aku jestem zadowolony
    Kręcić kręci nawet w -18 stopni wiec czego chcieć więcej za 300 PLNów
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #29
    Forumowy wyjadacz Avatar keyes
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    3miasto
    Jeździ
    był FX35, 2005, czarny
    Postów
    151
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Na jednym ze zdjec widac kawalek napisu 110D26L. Mysle, ze u nas ciezko bedzie dostac aku o takich parametrach przy takich wymiarach. Chyba nie bede kombinowal i wstawie boscha S4 70Ah, ktorego juz kupilem. Z tego co czytam na forach to zazwyczaj do fx35 wstawiaja 63, 65, 67, 77Ah

  10. #30
    Forumowy wyjadacz Avatar krzychu
    Do??czy?
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat
    Postów
    226
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Witam,

    Byłem ostatnio w ASO Nissan na Pułąwskiej i stwierdzono, że mój akumulator również niedomaga.
    Sprawność na poziomie 0 %, naładowanie około 80 %.

    Przejrzałem Wasze posty i obecnie mam dylemat, który akumulator powinienem dobrać.
    Varta, Centera czy Bosch ? Demontaż starego i montaż nowego nie powinien sprawić większego problemu.
    Na jakie koszty powinienem się przygotować ? Dzięki za wszelkie info w tym temacie.

    Druga sprawa:
    Mam prawdopodobnie zwarcie w instalacji świateł stop, a co z tym związane również kierunkowskazów - tył.
    Objawy - miganie kierunkowskazów z większą częstotliwością niz normalnie.
    Możecie polecić dobrą firmę, która psoiada odpowiednie kompetencje w tym zakresie ??
    Posiada odpowiednie schematy itp.
    Dostosowanie świateł było zrealizowane w Poznaniu i nie jest mi po drodze.


    Pozdrawiam
    Krzychu
    Krzysiek
    SOLD FX35 '06 Black / Brick | Technology | Sport | Touring | Summer - 20" Chrome rims, Winter - 20" rims '08 design | Klocki Przód i Tył HAWK PERFORMANCE HPS| Dywaniki WeatherTech FloorLiner
    CURRENT FX50S Premium '09 Umbria Twilight / Wheat | Summer - 21" Turbiny - Dunlop Sport MAXX RT 2 265/45R21 | Winter = 21" Fabryczne - Pirelli Scorpion Ice&Snow & NOKIAN WR SUV 4 265/45R21 | Dywaniki WeatherTech FloorLiner

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. jaki żarnik xenon do fx35
    By lolipanther in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 21st-December-2021, 01:20
  2. Jaki olej do Fx35
    By dexsterek in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 11th-June-2015, 22:04
  3. Jaki aku do G35 coupe?
    By badyl in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10th-January-2014, 15:17
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-February-2013, 10:06
  5. Aku- problem z rozruchem
    By BAJZEL in forum Audio & Elektronika
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25th-August-2012, 21:31

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •