Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Korzeniowa Dama C200 Kompressor S204 Elegance :)

  1. #21
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    ...za to wole uklad kierowniczy (jest bardziej komunikatywny), zwrotnosc i sztywnosc nadwozia.
    Tu wielki ukłon - układ kierowniczy w Mercedesach - jest bezkonkurencyjny...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #22
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    No i mercem juz zrobione ponad 2tys km Wiem, ze malo, ale taki osiadly tryb zycia prowadze Ogolnie auto bardzo mi pasuje. Jak na 1.8 te 184KM w tej budzie w miare starczaja. Spalanie srednie 10L/100km, wiec znosnie. Z plusow jakie jeszcze zauwazylem po przesiadce, to bardzo dobrze dzialajace automatycznie wycieraczki, klima sprawniej ( i ciszej) pracujaca w trybie "auto", skrzynia bardziej hamuje silnikiem przy sciagnieciu nogi z gazu. Z minusow zostaja dzwiek i wolniejsza skrzynia. No i trakcja w infi byla bez porownania (ale to oczywiste).
    Jak narazie mankamentow/awari odpukac brak
    Ale nie bylbym soba, gdybym czegos nie kupil do auta Wiec sie zaczelo Jak narazie kupiona kiera z modelu 2012.
    kiera.jpg
    Wybor padl na czteroramienna (mimo, ze 3 ramienna bardziej mi sie podoba) ze wzgledu na to ze taki typ jest zgodny z VIN. Do tego bardziej pasuje mi do stylu pakietu Elegance i drewna eukaliptusowego. Jest mniejsza i ma grubszy wieniec niz obecna co bardzo mnie cieszy. Niestety nie pasuje P&P, bo nei dzialaja guziki. Sa 2 opcje, albo wymniana plytki sterujacej w kierownicy na przedliftowa, albo zmiana kolumny na ta z polifta. Ze wzgledu na pakiet elegance (chromowana obwodka na galce kierunkow) i wersje kombi zdecydowalem sie na pierwsza opcje. Sterownik juz kupiony i czekam na paczke Pozniej licznik i reszta gratow w srodku... Potem sie zobaczy
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  3. #23
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    No to kiera i licznik w aucie Skorzystalem z chwili wytchnienia przez swieta i udalo sie zamontowac. Teraz jeszcze kodowanie licznika. Mam nadzieje, ze uda sie to ogarnac. Z tego co wiem w PL nikt tego jeszcze nie robil Jak narazie nie dziala wskaznik paliwa, predkosci (na wyswietlaczu cyfrowym predkosc wyswietla normalnie) i nie ma przebiegu (migaja kreski). Moze uda mi sie wepchnac na przyszly tydzien na kodowanie...
    Kiera duzo fajniejsza. Mniejsza i grubszy wieniec. Elektroniki uzylem ze starej kiery, wiec wszystko lacznie z podswietleniem dziala jak nalezy
    Attached Images Attached Images
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. Coobcia G35c - projekt Kompressor !!!
    By Coobcio in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 242
    Ostatni post / autor: 31st-May-2015, 12:53
  2. Moze MB C200 W203
    By LOKTONG in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28th-April-2014, 12:18

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •