Witam,


Jestem od kilku dni szczęśliwym posiadaczem FXa z 2007 roku. Auto jest piękne i pierwysz raz nie mam dysonansu pozakupowego
Jednak mam inne pytanie. Mianowicie robię ~80-100 km dziennie po Warszawie, więc kupujące wiedziałem, że założę LPG. Mam obecnie 3 propozycje:


1. Nowotczyński z Mławy na Stagu, nie wiem ile reduktorów, jeszcze tego nie weryfikowałem, ale podobno jest debeściakiem - mam tam ~100km z Wawy i tylko to mnie powstrzymuje. W razie regulacji, czy awarii musiałbym praktycznie brać urlop, cena 4200 zł.
Plusy: wszyscy go polecają
Minusy: daleko i STAG podobno jest słabszy od BRC(?)


2. EGP.pl z Ostrobramskiej (Warszawa), cały komplet BRC na jednym reduktorze - cena 4500. Wada taka, że czytałem sporo negatywnych opinii, chociaż inni mówią, że jedni z najlepszych w Warszawie. Byłem u nich i poza tym, że mają śliczny i profesjonalny warsztat, to jakoś mnie nie przekonali. Generalnie boję się usług poserwisowych.
Plusy: blisko, podobno BRC jest najlepsze z tych trzech i jednak dużo osób poleca
Minusy: są też negatywne opinie, ale sprzed kilku lat i po prostu mnie nie przekonali


3. Znajomy warsztaty, do którego mam pełne zaufanie, robią na Techu, też nie wiem ile reduktorów, ale gazowałem u nich TT żony i śmiga bez zastrzeżeń od 15kkm. Martwi mnie tylko, że planują taką instalkę, która przy wysokich obrotach przełącza się na Pb. Wydaje mi się, że to nie jest najlepsza opcja.
Plusy: 3700 zł za instalację i pewność, że w razie "sraczki" pomogą mi o każdej porze dnia i nocy. Druga sprawa, to że jak powiem, że nie może się przełączać na benzynę przy "butowaniu" to tak zrobią dokładając co trzeba.
Minusy: gazują dość często, ale nie jest to core ich działalności. Wg mojej wiedzy Tech'a można od biery porównać co najwyżej ze STAGiem, ale nie umywa się do BRC.


Generalnie na różnice nie patrzę, więc nie wiem co zrobić... Co Waszym zdaniem wybrać?


Pozdrawiam
Marcin