Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Poka? wyniki od 31 do 32 z 32

Temat: M- bagietka

  1. #31
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    U mnie gaśnie po jakimś czasie... Bajzel zajrzyj na bmw-klub/forum sporo tam tego. Ja wczoraj wyrzuciłem klapki i olej z transferu wymieniony.

  2. #32
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    ArtPol - już dopatrzyłem, że gaśnie, na bmw klub jestem codziennie ale nie odnajduję się tam...
    Jakoś tak wszystkiego tam pełno ale mało kiedy konkretne odpowiedzi ... spędzam tam pare godzin dziennie i pewnie w końcu się przekonam i zadomowie ... tylko w sumie po co skoro nie planuje zostać przy marce... poinwestuje zrobie wszystko na cacy i sprzedam heheh
    Walczyłem dzisiaj pół dnia ale coś nie gra ... mam nadzieje , że to nie sama pompa wspomagania ... a sam pasek który dostał porządnie po dupie ... ewentualnie jedna rolka jest mi podejrzana na szczescie opie po jakies 70 – 90 zł wiec nie bedzie tragedii
    Cholerne odpowietrzenie wspomagania ...
    Generalnie przez te klapki kolektora z których sie lało plus to co dołożyłem ja z płynem wspomagania szykuje sie mycie silnika bo wygląda tragicznie J
    Tak czy inaczej jutro biorę kolegę żeby za mną powoli jechał i mam zamiar odstawic auto do mechanika ... niech porządnie opowietrzą układ wspomagania i zerkną czy wystarczy pasek rolka również .. a najbardziej boli mnie to , że nie bardzo mogę tam siedziec i patrzec bo urwanie du...y mam
    Ale skoro sam wszystko rozkrecałem i mniej wiecej wiem to nie wcisną mi ciemnoty J
    Tyle dobrego experience J

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •