Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 42

Temat: G37 auto nie reaguje/nie zapala z przycisku Start/Stop. Symbol "key" na wyswietlaczu.

  1. #11
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Pulawy
    Jeździ
    G37 Cabrio Blue sky 2010r
    Postów
    43
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    może przekodują immo i kody kluczyków i będzie ok.

    w poprzedniej gen bylo lepiej o tyle ze wyjmowało się surówkę- wkładało do gniazda , przekręcało i kiera sie odblokowywała i wtedy można było , pod wrzuceniu skrzynki na N , kombinować z przestawieniem auta.

    obstawiam jednak, że rozkodowały się kluczyki/moduł.
    witam,
    dzwonilem do Infiniti Wawa i oczywiscie kazali holowac do nich bo na odleglosc nie moga nic poradzic...jeszcze sie nie poddaje ciagle mam nadzieje ze uda mi sie przywrocic do zycia te moje autko!

  2. #12
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Pulawy
    Jeździ
    G37 Cabrio Blue sky 2010r
    Postów
    43
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Miko Zobacz post
    Co do elektryka. U nas było tak,że w G37 padł akumulator po dłuższej przerwie w użytkowaniu . Samochód nie mógł odpalić nawet na jakimś tam starterze, który ponoć uruchamiał nawet ciężarówki. Dopiero ładowanie z drugiego samochodu przez około 30 minut pomogło. Ponieważ samochód był na gwarancji został sprawdzony w serwisie i stwierdzono wadę akumulatora. Wymiana w ramach gwarancji.
    Witam,
    jak naladowac akumulator jesli auto stoi na dworze 2gi dzien, z daleka od jakichkolwiek gniazd elektrycznych itp. Zostaje opcja ładowania auta z drugiego samochodu przez co najmniej pol godziny?

    W gre wchodzi kupno nowego aku, musze sprawdzic tylko wymiary półki ,moze ktos ma rekomendacje na aku do G37 cabrio. Dziekuje z gory.

  3. #13
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Wyjmij aku. Podladuj w przez caly dzien i wsadz do auta. Może pomóc.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #14
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Pulawy
    Jeździ
    G37 Cabrio Blue sky 2010r
    Postów
    43
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Miko Zobacz post
    Amumulator na 99% . Mieliśmy podobnie.
    Koledzy,
    Zastanawia mnie maly fakt, jak przed wczoraj odpalalem samochod przed podroza Pulawy-Lublin (65 km w jedna manke) to zuwazylem ze pomaranczowa ikonka kluczyka "key" sie zapaliła. Na pocztaku myslełem ze to jakis mały bład w aucie i ze zaraz zniknie. Pytanie co dokladnie oznacza ta ikonka? Moze to był sygnał ze bateria w moim pilocie kluczyku sie rozładowuje i jak wymieniłem baterie w pilocie to pilot zdazyl sie juz rozkodowac (moze przekroczylem czas w jakim bateria ma byc wymieniona,slyszalem ze musi to byc zrobione bardz szybko). Drugi pilot długo lezał w domku i bareria tez mogła sie przeciez wyczerpac. Z drugiej strony nurtuje mnie pytanie czy jesli mam rozkodowany klucz to auto nie powinno sie dac otworzyc ot tak sobie.
    W kazym razie plan mam taki: wyciagne dzis w nocy aku i go podładuje w domku, jutro sprawdze jego stan/pojemnosci i jak bedzie ok to wsadze z powrotem i zobacze czy odpali. Moze nawet kupie nowy aku.Poczekam do poniedzialku na elektronika z komputerem i zobacze co wyniknie z podlaczenia kompa. Jesli wyjdzie ze rozkodowal sie kluczyk to kaplica i serwis Infiniti w Wawie tylko uratuje auto-wtedy zabule jak za zboze :-((((

  5. #15
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    moze nie bedize tak żle z tym buleniem. A swoją drogą wymień baterię w pilotach na nowe. nawet jeśli kupiłeś już nową. Może jakieś zwarcie jest .

    aha i taka uwaga. wyjmij z kieszeni/auta inne klucze do dostępu bezkluczykowego. Raz nie mogłem odpalić FXa kolegi bo w kieszeni miałem ... swoje kluczyki. On stał przy drzwiach. Dopiero jak odłożyłem swoje do garażu , jak ręką odjął.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Buziaczek81
    Do??czy?
    May 2014
    Mieszka w
    Pruszkow
    Jeździ
    EX 37 2010
    Postów
    224
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Ja tez mialem problem z kluczykiem tzn drugim zupelnie nowym.Chcialem zobaczyc czy dziala w razie jakies awarii tego pierwszego.Chcialem otworzyc samochod ale nie moglem zmienilem baterie i nadal nic.Okazalo sie ze zamienilem sama surowke i kluczyk zaczal dzialac

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Z aku masz takie opcje
    - weź grube (tylko na prawdę grube ,to chyba najszybsza opcja ) kable do odpalenia z innego auta
    - podstaw inny akumulator żeby zobaczyć chociaż na chwile czy odpali
    - zabierz swój akumulator do ładowania na noc tylko że jak padaka to i tak to nic nie da

  8. #18
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Pulawy
    Jeździ
    G37 Cabrio Blue sky 2010r
    Postów
    43
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam koledzy,

    dzieki wielkie za rady. Dzis nie dalem rady wyjac aku z mojego G37, lał deszcz a na parkingu ciezko było mi sie samemu uporac z demontazem podszybia w taką aurę. Jutro powymieniam baterie w pilotach/kluczykach jeszcze raz i z kumplem zdemontuje aku. Dzis sprawdzalem stan swojego aku, chyba mam niedoładowany , wynosił 11,48 V (oczywiscie bez obciazenia:-))
    Dam znac jaki jest postęp.Milego weekendu.

  9. #19
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar zajac01
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jeździ
    INFINITI FX35 2004 RWD BiFuel 20''
    Postów
    507
    Podziękował
    32
    Otrzymał podziękowanie 34 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? jaroLPU Zobacz post
    Probowalem takza umiescic kluczyk w dedykowane gniazdo pod kierownica z lewej strony i odpalac -niestety nic sie nie dzieje.

    W tym gnieździe przekręca się kluczyk jak w stacyjce? Może spróbuj jeszcze raz z ruchem kierownicy? Możliwe, że jest zblokowana i stąd problem.
    W FXie miałem podobnie. Co prawda mam plastikowy kluczyk od keyless go, a nie przycisk start/stop, ale może sytuacja analogiczna.

  10. #20
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    Infiniti FX Ii, 2008, biały
    Postów
    9
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Jesli jest jak u mnie w fx ( a chyba jest), to tylko sie wsuwa kluczyk/transponder do slotu i powinien zadziałać przycisk star/stop nawet jak jest bateria rozladowana ( tak jest chyba napisane w instrukcji) Spróbowałbym też jeszcze oba kluczyki włożyć do slotu jeśl tego nie zrobiłeś już (a pewnie zrobiłeś), powodzenia


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. "Używany SUV ,który niemal się nie psuje"
    By Ologt in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-March-2016, 19:32
  2. Auto nie zapala, wentylatory sie właczaja.
    By miro4441 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8th-October-2014, 11:05
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11th-October-2013, 18:10
  4. Auto części - Wołomin "Auto Partex"
    By Athens in forum Sklepy On-line INFINITI
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20th-July-2012, 20:16
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10th-October-2011, 02:22

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •