Poka? wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: M35 hybryda lub Q70 hybryda

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2015
    Mieszka w
    Kalisz
    Jeździ
    Q70 3,5h 2015r biały
    Postów
    11
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie M35 hybryda lub Q70 hybryda

    Witam, czy ktoś z szanownych kolegów posiada w/w model z felgami 18 lub 20 cali? chodzi mi o porównanie komfortu gdyż noszę się z zamiarem kupna 20 cali. w tej chwili mam 18 cali.

  2. #2
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Artjak Zobacz post
    Witam, czy ktoś z szanownych kolegów posiada w/w model z felgami 18 lub 20 cali? chodzi mi o porównanie komfortu gdyż noszę się z zamiarem kupna 20 cali. w tej chwili mam 18 cali.
    Cytat Napisa? Artjak Zobacz post
    a ty jakiesz masz opony w swoim m37? i jak odczuwasz komfort jazdy? pewnie do serwisu podjadę zeby mi dali na test 20 z jakiegoś demonstracyjnego bo mają. jeżdziłem dieslem Q70 na 20 i nie było żle ale diesel ma inne zawieszenie. zbyt duże ryzyko kupować w ciemno 20 lub 19.
    ... nie byłeś w serwisie ? - bo wtedy będziesz miał najlepsze porównanie

    w sumie czy to w M'ce na "20 czy w FX'ie na "21 - w porównaniu do mniejszych kółek - komfort jest co nieco mniejszy - czyli auto już nie płynie po drodze, natomiast zdecydowanie poprawiają się właściwości jezdne - tak w zakrętach jak i na prostej, a przy dużych prędkościach auto nie "pływa" na boki...

    O ile się nie mylę w M3.5h vel Q70h masz elektroniczne tłumienie drgań zawieszenia więc wszystkie drobne drgania zostaną wytłumione, większe dziury już niestety odczujesz w

    w każdym bądź razie chcesz mieć lepsze / bardzo dobre właściwości jezdne - zakładaj "20...

    Jeżeli masz auto na gwarancji - dzwoniłem do serwisu na Krasnobrodzkiej w W-wie i nie ma żadnych przeciwwskazań, możesz sobie felgi z oponami wymienić u nich..., w sumie w Q70h możesz w lecie posuwać na "20 a zimą na "18, bo w M3.7S - "18 nie da rady założyć ze względu na hamuce AKEBONO SPORT

    Co do komfortu Q70 na "20 o ile się nie mylę - odpisywał Ci GRABBA - a jak nie - poczytaj trochę jego postów...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2015
    Mieszka w
    Kalisz
    Jeździ
    Q70 3,5h 2015r biały
    Postów
    11
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    no własnie , przy dużych prędkościach auto pływa jednak przy umiarkowanych prędkościach ( do 150-160km/h) płynie jak poduszkowiec. i o w tej chwili mam zi ówki załozone na 18 cali jednak myslę czy nie założyć na wiosnę 20. rodzi się jednak obawa czy auto nie będzie czuć każdej dziury .

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Ja u siebie mam 20" na lato i na zimę. Ciężko mi powiedzieć czy jest super komfortowo, czy nie, bo nie mam porównania.

    Kilka osób z forum było wożonych moją Mką po dość dziurawych drogach, więc mogą coś powiedzieć. Nie wiem tylko, czy z uwagi na emocje cokolwiek zapamiętały

  5. Dzięki grabba za powyższy Post:

    Artjak (7th-January-2016)

  6. #5
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Hehe no grabba powiem Ci, ze raczej na komfort pokonywania nierownosci nie zwracalem uwagi Zreszta i tak bardziej odczowalne bylo wciskanie w fotel Generalnie M to duza limuzyna i raczej jakos strasznie na tych 20" komfort nie powinien ucierpiec. W FX 1 zawieszenie jest twarde i tam czuc roznice... Aczkolwiek do wszystkiego da sie przyzwyczaic Jak mialbym Mke to na pewno wrzucilbym kola 20"...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  7. Dzięki korzen za powyższy Post:

    Artjak (7th-January-2016)

  8. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2015
    Mieszka w
    Kalisz
    Jeździ
    Q70 3,5h 2015r biały
    Postów
    11
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    dogadałem się z serwisem w Katowicach że jak będzie ładna pogoda to podjadę i założą mi jakieś 20 to sobie potestuję. M37 ma inne zawieszenie wieć to porównanie trochę jest wirtualne.mam chęć założyć 20 wygląd , trakcja na pewno się polepszy tylko nie strawię jak będę każdą dziure czuł. ale jak to się mów coś za coś. w tej chwili jesli chodzi o cisze w srodku i komfort to nic do zarzucenia poza tym pływaniem. ale przy felgach 18 to jak popatrzę to opony są jak balony więc siłą rzeczy nie przyklejają się do asfaltu.żebym miał bliżej do Grabby to bym się do ciebie wybrał ale ode mnie z Kalisza dojazd kiepki.przynajmniej teraz jak sniegu trochę mamy.

  9. #7
    Dopiero dołączylem Avatar hybryda35
    Do??czy?
    Dec 2017
    Mieszka w
    Solec Kujawski
    Jeździ
    M35H Y51, 2011, czarny
    Postów
    28
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    witam ja posiadam kola 18 na zime i kola 20 na lato dalej potrzebujesz ibfo jak sie jezdzi

Podobne w?tki

  1. Q50 kilka spraw/pytań o q50 hybryda AWD 2014
    By Custom13 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 23:42
  2. [M35] Infiniti Q70 3,5H lub M35h kto ma?
    By Artjak in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23rd-January-2016, 14:19
  3. Sportowa hybryda od Infiniti w 2016
    By BAJZEL in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7th-June-2013, 19:01
  4. Infiniti m35
    By Ryszard in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20th-March-2012, 18:58
  5. Infiniti m35 2006
    By Jacob_USA in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28th-July-2010, 12:32

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •