Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 24

Temat: reflektory xenonowe w EX30d a świecą że ledwo widać !

  1. #11
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,594
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Jedna uwaga. Niektóre Ex miały normalne żarówki zamiast xenonów.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  2. #12
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Infiniti EX30d, 2010, Black Currant
    Postów
    2
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć, miałem to samo w swoim aucie. Wypaliły się lustra i trzeba było je na nowo napylić. Teraz świecą jak nowe. Niestety zabieg wymaga dużej ingerencji w lampę więc polecam oddać to dobrego warsztatu.

  3. #13
    Dopiero dołączylem Avatar POCISK35mm
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Wa-wa
    Jeździ
    Bentley Continental GT Speed
    Postów
    26
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć. Jestem po serwisie i przeglądzie samochodu w Infiniti Wa-wa. Stwierdzili wypalone odbłyśniki (czy też lustra), także rozwiązaniem problemu jest albo wymiana reflektorów na nowe albo regeneracja obecnych. Wybiorę oczywiście drugą opcję, bo koszta są nieporównywalne. Dam znać jak będę po. Najpierw muszę się zorientować gdzie najlepiej dokonać regeneracji. Z tego co popytałem, to w Warszawie na Sytej albo w Otwocku...
    Ostatnio edytowane przez POCISK35mm ; 5th-June-2016 o 16:15

  4. #14
    Dopiero dołączylem Avatar POCISK35mm
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Wa-wa
    Jeździ
    Bentley Continental GT Speed
    Postów
    26
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Witam. Zapomniałem się podzielić informacjami i rezultatem z naprawy....
    Pojechałem do Otwocka do "firmy": regeneracjalamp. Napisałem "firmy" bo po przyjeździe okazało się że to malutki przydomowy garaż do którego wjeżdżając miałem może po 2-3 cm zapasu z obydwu stron. Natomiast wygląd to nie wszystko, a 2 gości, którzy przystąpili do naprawy zaskoczyli mnie swoją fachowością. Stwierdzili że lampy rzeczywiście nie dają światła (pomiar bliski zeru. Zdjęli więc przedni zderzak, wymontowali lampy, podgrzali i rozdzielili je na 2 części, wymienili odbłyśniki, poskładali i... świecą jak nowe! Odbłyśniki były całe matowe i to była przyczyna. Problem wyeliminowany w 2 godziny za 700 PLN ! Mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

  5. #15
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,594
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Pocisk35mm wrzuc jakiegoś linka.

    nie wiem czy pisalem ale widziałem cię w prosiaku - fajne blachy miał , ale to nie była Panamera
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  6. #16
    Dopiero dołączylem Avatar POCISK35mm
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Wa-wa
    Jeździ
    Bentley Continental GT Speed
    Postów
    26
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Siemka. W białej Panamerze miałem indywidualne, ale może był to jakiś samochód salonowy (na sprzedaż). Teraz przerzuciłem się na BENKA (tablice podobne jak w Panamie Pzdr.

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Buziaczek81
    Do??czy?
    May 2014
    Mieszka w
    Pruszkow
    Jeździ
    EX 37 2010
    Postów
    224
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? POCISK35mm Zobacz post
    Witam. Zapomniałem się podzielić informacjami i rezultatem z naprawy....
    Pojechałem do Otwocka do "firmy": regeneracjalamp. Napisałem "firmy" bo po przyjeździe okazało się że to malutki przydomowy garaż do którego wjeżdżając miałem może po 2-3 cm zapasu z obydwu stron. Natomiast wygląd to nie wszystko, a 2 gości, którzy przystąpili do naprawy zaskoczyli mnie swoją fachowością. Stwierdzili że lampy rzeczywiście nie dają światła (pomiar bliski zeru. Zdjęli więc przedni zderzak, wymontowali lampy, podgrzali i rozdzielili je na 2 części, wymienili odbłyśniki, poskładali i... świecą jak nowe! Odbłyśniki były całe matowe i to była przyczyna. Problem wyeliminowany w 2 godziny za 700 PLN ! Mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam.
    Podeslij jakis adresik gdzie robiles lub linka

  8. #18
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,594
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    No to grubo zmieniłeś autko Jak by ktoś trąbił na mnie z Bentleya to pewnie bym się nawet nie obejrzał :P
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  9. #19
    Dopiero dołączylem Avatar POCISK35mm
    Do??czy?
    Apr 2010
    Mieszka w
    Wa-wa
    Jeździ
    Bentley Continental GT Speed
    Postów
    26
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    link do regeneracji reflektorów: http://www.regeneracjalamp.waw.pl/ (Otwock, ul. Niezapominajki 114)

  10. #20
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Podbijam do tematu. Mam cholernie słabe swiatla w swoim FX-ie. Jak odpalam auto w garazu przy scianie to wydaje sie, ze swica mocno, niebieska barwa ale jak jest ciemno na drodze jest bardzo kiepsko. Auto miesiac temu mialo robiony przeglad przez poprzedniego wlasciciela. Moze fx-y tak swieca? Ale watpie bo naprawde w porownaniu z moja vectra to jest ciemnica. Zaczac od wymiany zarnikow? Co ostatnio testowaliscie/zakładaliscie polecacie.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. EX30d pierwsze Infiniti
    By Mors in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27th-September-2018, 15:11
  2. Ex30d
    By Lisciuu in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 4th-October-2015, 17:07
  3. Świecą się kontrolki slip, awd, abs i vdc
    By Szczepan in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13th-September-2015, 22:13
  4. Światła stopu słabo świecą
    By Dorota in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25th-November-2011, 01:24

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •