uwaga panowie skorzystalem z oferty naprawy silnika remont generalny pan poinformowal mnie ze zrobi to w 3 dni wkoncu sie specjalizuja w tym silniku. po dwuch tygodniach opowiada mi bajki ze dopiero wal przyszedl po szlifie i czy wogole chce nowy za doplata 1000 zl czy ten po czym gdy mu mowie ze auto musi byc do czwartku bo jest termin lakeirnika to proponuje ze odbiore takie jak jest a po lakierniku przywioze na remont hehe przeciez juz sie zabieral za skladanie to jaki remont po lakierniku. stary numer oszusta. podczas rozmowy telefonicznej uzyl stwierdzneia ze mnie pojebalo.. no i sie zaczelo . nie wie z kim rozmawia to uslyszal pare gorzkich slow . zaczal od tego momentu straszyc mnie policja itp ze nagral rozmowe ze go nękam ze namawiam do samobujstwa . no ludzie dom wariatow kur..a jego mać pojade tam do niego i jezeli auto do czwartku jest nie zrobione zażądam od niego zwrotu kosztow za wynajem samochodu zastepczego na caly okres naprawy. oto link do jego oferty na olx naprawde lepiej uważajcie bo to stary naciągacz i debil przy okazji mega

https://www.olx.pl/oferta/silnik3-5-...tml#d3e5e32f13