Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Silnik, miska olejowa. Potrzebna pilna pomoc!

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    16
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Exclamation Silnik, miska olejowa. Potrzebna pilna pomoc!

    Witam Panowie i Panie. Mam do Was prośbę. Niestety mój Fx35 2004 wystawil mi kopyto. Poszło porządnie- dwie dziury w bloku silnika wielkości pięści, wszystko w drobny mak 😧 Potrzebuję nowego silnika- znalezłem porządnego speca od regeneracji całych bloków silnika- rozmawiałem z nim przez telefon wszystko super- silniki sprowadza z Niemiec, części ze stanów i z zachodu. Ogólnie super rzecz jednak czas.... na tą chwilę nie wiadomo, czy z regeneracją silnika dla mnie wyrobił by się do końca grudnia. A ja nie mam tyle czasu. Znalazłem silnik na Allegro z Nowego Tomyśla-czytałem na forum,że firma znana- ma wiele silników do FXa. Oczywiście u mnie rykoszetem dostał rozrusznik- też do wymiany-też niby mają na sprzedaż. Nie w tym rzecz. Ustaliłem, ze silnik maja typowo od FXa jednak bez napędu na 4-jaki jest u mnie. Potrzebuje wobec tego miski olejowej- z mojego rzecz jasna sie nie nadaje. I w tym tkwi problem. Możecie pokazać mi tą konkretną miskę? Totalnie nie mogę znaleźć informacji, jak ona wygląda i czy bedzie ok, gdy kupię ją osobno- bo z silnikiem nie dostanę. Będę też wdzięczny za jakieś konkretne linki etc. mogą być konkretne słupki silinka. Dobra. Teraz czas na wnioski- FX 2004 z przebiegiem niecałe 200000 km wystawia kopyto. Ulga, bo klęknął na A1 tydzień po tym, jak zawiózł mnie i przywiózł z wakacji we Włoszech. Tam koszty by mnie pogrążyły. Myślę, że przede wszystkim kwestia oleju (choć mogę się mylić). Olej wymieniany w kwietniu tego roku. Dodatkowo w lutym wrzucony w gaz Stag ze wtryskiwaczami Barracuda. Czytałem dużo o tym i niektórzy twierdzą że kwestia gazu. Ja osobiście nyślę o oleju. Zalałem opisanym na forum 10W40 Castrola. Doradźcie co zrobić, by jak już wkleje tym razem ponad 12000 zl w jego naprawe nie powtorzyc bledu. Czy w Waszej opinii w ogole oplaca sie naprawiac? Ratujcie pilnie!

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    16
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    20161010_125128.jpg

    20161010_125143.jpg

    20161010_125052.jpg

    Tak to właśnoe wygląda ��
    Attached Images Attached Images

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Współczuję, ale wytłumacz mi 1. Gdzie masz informację o zalewaniu tego silnika 10W40 i w dodatku Castrola??? Powiem tak, jeszcze gorszy od tego co wlałeś byłby tylko minerał. No nic, stało się i trzeba naprawić. Czy możesz się pochwalić kim jest ta osoba która sprowadza silniki z Niemiec? Czy przypadkiem nie chce jakichś zaliczek?
    Pozdrawiam, Patryk.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar butrym81
    Do??czy?
    Oct 2011
    Mieszka w
    CIN
    Jeździ
    BYŁO:Infinicja fx35 /06, Jest FX30dS
    Postów
    345
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Współczuję. Seryjny panewka wciąż działa.
    Kwestie speców i magikó od regeneracji przerabiał ostatnio kolega Sabi82. Nie wyszło to najlepiej.
    Pogadaj z tymi z Nowego Tomyśla, może akurat, napewno najszybciej bo i tak tanio nie będzie

  5. #5
    ADMINISTRATOR-FAN INFINITI Avatar Black
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    WPR
    Jeździ
    G35 2003-Mazda Xedos 9
    Postów
    2,121
    Podziękował
    35
    Otrzymał podziękowanie 27 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Doman12 Zobacz post
    silniki sprowadza z Niemiec,
    to nie ten sam co oferował sprowadzenie silnika koledze sabi82?,chciał zaliczke 7K i ponoć opinie ma fatalne.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ
    G35-RWD-Sedan-Manual-JWT Pop Charger-Hawk Brakes-Tinted Windows-19 inch rims-Ulter 2x90mm
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ▬▬ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬インフィニティ

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Dąbrowa Tarnowska
    Jeździ
    było FX 30dS Premium, VolVo S90 2018
    Postów
    110
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Kiedyś był program w TVNTurbo "Turbo kamera" z gościem z Nowego Tomyśla, który 2 lata wymieniał silnik w jakimś samochodzie. W programie tym w tle były też Infiniti. Więc uczulam i zwiększyć czujność. Osobiście w Nowym Tomyślu sam robiłem zakup i kupiłem prawie 3 lata temu komplet kół 21" z prawie nowymi oponami i czujnikami. Mimo transakcji internetowej i kwoty przedpłaty 8tys wszystko było ok i z transakcji jestem zadowolony.

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Nie wiem, czy mówimy o tym samym człowieku z Nowego Tomyśla, ale ja od gościa daniels1500 (nick Alllegro) brałem miesiąc temu 4 oryginalne koła do EX37 - felgi, opony zimowe, czujniki. Koła w super stanie, przywiózł mi osobiście do Torunia.

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Dąbrowa Tarnowska
    Jeździ
    było FX 30dS Premium, VolVo S90 2018
    Postów
    110
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? grabba Zobacz post
    Nie wiem, czy mówimy o tym samym człowieku z Nowego Tomyśla
    Właśnie o to chodzi że ja też nie wiem. W każdym razie nawet tu na forum były ostrzeżenia przed transakcjami właśnie z gościem z Nowego Tomyśla. Nie wiem kogo autor posta miał na myśli. Tak jak pisałem ja z transakcji jestem zadowolony ale coś czuję że ci wszyscy sprzedawcy z częściami infiniti z Nowego Tomyśla, mają duże powiązania. Z poniższego wątku występuje już pod innym nickiem na A..ro.

    http://www.ifans.pl/showthread.php?3...=nowy+tomy%B6l

  9. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    16
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Jeżeli chodzi o regenerację to mówię o kolesiu z Poznania to jest link do jego aukcji- nie wiem, nie bylem,nie widzialem- przez telefon wydaje sie konkretny i obeznany w temacie.
    http://allegro.pl/silnik-nissan-350z...530981837.html

    Jeżeli chodzi o olej to dałem du*y w 100% i wszystko w tym temacie.

    Nowy Tomyśl to m.in. ta aukcja
    http://allegro.pl/infiniti-fx35-3-5-...293103047.html

    Ale jestem w tej komfortowej sytuacji, ze silnik przeklada mi tesciu- swietny, doswiadczony mechanik. Wiec zalezy mi tylko na zakupie sprawnego motoru. Panowie a co z moim pytaniem?
    Dzieki za wsparcie, ale wiem, ze to ja dalem tylka. Jak znajde wrzuce linka dot. tego oleju, choc wydaje mi sie, ze to nie na Ifans bylo tylko innym forum. NAuczka na przyszlosc- sluchac tylko Was. Czym wiec zalac swieza jednostke?

  10. #10
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    Infiniti FX35
    Postów
    16
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    http://www.ifans.pl/archive/index.php/t-2972.html

    Tutaj jest jakaś wzmianka, ale juz przestanę się pogrążać. Teraz trzeba za błedy płacic i wyciagnac wnioski.

  11. Dzięki Doman12 za powyższy Post:

    bartek1706 (8th-November-2016)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Potrzebna pomoc w ocenie FX37 S II Gen.
    By mapmen in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21st-September-2013, 22:50
  2. potrzebna pomoc-porada
    By slepy62 in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15th-March-2012, 21:44
  3. potrzebna pomoc w oględzinach fx
    By mapmen in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 6th-December-2011, 07:40
  4. POMOC POTRZEBNA - TŁUMACZENIE Ang - pol . Historia Infiniti :)
    By sirtrojan in forum Dział organizacyjno-techniczny
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11th-July-2011, 08:44
  5. pomoc szybko potrzebna - "amerykaniści"
    By slepy62 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 9th-February-2011, 20:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •