Poka? wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Q30 vs V40

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    krakow
    Jeździ
    brak
    Postów
    3
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Q30 vs V40

    Witam wszystkich forumowiczów. W najbliższym czasie chce kupić nowy samochód, szukam w segmencie C premium. Brałem pod uwagę Merca A klasę, Q30 i Volvo V40. Po jazdach próbnych odpadł Merc, bo czułem się w nim dużo bardziej ściśnięty niż w V40 i Q30. Także pozostał mi wybór między V40 a Q30. Myślałem nad wersją Premium Tech z silnikiem 1.6t (DCT), oraz z pakietem bezpieczeństwa (przy aucie kosztującym taką kupę kasy, to chciałbym mieć jednak pewność że nie obrysuję zderzaka :P). Czy ktoś z posiadających ma właśnie taką konfigurację? Mam pytanie co do rabatów u dealera. Czy dostaliście większy rabat niż 5%? Mówię tutaj o samochodach z fabryki, nie ze stocku. Niestety w Krakowie Pani nie chciała dać mi większego rabatu. W Volvo natomiast dealer od ręki dał ponad 10% i po dłuższych negocjacjach trochę jeszcze udało się ugrać .
    Fajnie by było, jakby ktoś z posiadających powiedział jak z awaryjnością tego modelu, oraz jaki jest koszt przeglądu tego samochodu? Jestem wdzięczny za każdą odpowiedź

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Witamy na forum, zapraszamy jednak najpierw do powitalni

    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...zywitaj-si%EA-!
    Pozdrawiam, Patryk.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? dymitri Zobacz post
    Czy ktoś z posiadających ma właśnie taką konfigurację? Mam pytanie co do rabatów u dealera. Czy dostaliście większy rabat niż 5%? Mówię tutaj o samochodach z fabryki, nie ze stocku. Niestety w Krakowie Pani nie chciała dać mi większego rabatu. W Volvo natomiast dealer od ręki dał ponad 10% i po dłuższych negocjacjach trochę jeszcze udało się ugrać .
    Fajnie by było, jakby ktoś z posiadających powiedział jak z awaryjnością tego modelu, oraz jaki jest koszt przeglądu tego samochodu? Jestem wdzięczny za każdą odpowiedź

    Po pierwsze zapraszamy do powitalni
    (takie są u nas zasady):
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...ywitaj-si%EA-!

    Auto jest zbyt świeże na naszym rynku żeby mieć wiedzę na pytania które zadajesz, zwłaszcza dotyczące awaryjności, co nieco podpowiem:

    1. rabat do 10% jest realny - ale trudniej go uzyskać w gotówce chyba że kupujesz ze stock'u / przy zamówieniu z fabryki negocjuj upust w postaci dodatków, konfiguracji indywidualnej lub akcesoria - tak jest przynajmniej w W-wa (mogę podać Ci namiar na kogoś z W-wy)

    2. co do kosztów serwisowych SZANOWNA PANI SPRZEDAJĄCA - ma obowiązek podać Ci szacunkowe kwoty przegladów - są trzy rodzaje przeglądów (chyba co 15tkm) 1=3/małe; 2 średni; 4 duży - koszty przeglądów można w znaczny sposób obniżyć samemu wymieniając niektóre części eksploatacyjne jak np. filtry powietrza czy kabinowy, klocki hamulcowe itp...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #4
    Dopiero dołączylem Avatar Navynov
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Reda, Hel
    Jeździ
    Infiniti Q30 1,6t (156KM) DCT, 2016, Gray Graphit
    Postów
    24
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Powiem tobie tak, już gdzieś pisałem, że chciałem zakupić Mazdę 3, nie myślałem o Volvo. Na infiniti Q30 trafiłem w jednej z galerii handlowej. Obejrzałem auto i powiedziałem sobie, że jest to to o co mi chodzi (oczywiście przy posiadanym budżecie). Mazda już się opatrzyła, a szczególnie kolor czerwony, choć należy oddać, że jako pierwsza firma poszła tak daleko z nowym wzornictwem. Jakość wykonania Infiniti, a Mazdy, na korzyść Infiniti. Oczywiście jeszcze jedno przemawiało na korzyść - nowy model i nietuzinkowe auto. Negocjacje trwały w kilku salonach producentów japońskich aut, Infiniti wygrało. Kupiłem z dużym rabatem, bo zdecydowałem się na produkcję z roku 2016. Plus - cena, minus ograniczony wybór, bo pod koniec roku nie wiele już z tych aut pozostało na stoku. Kupiłem 1,6t (156KM) w automacie i w wyposażeniu Premium Tech i w kolorze takim jak chciałem. Pewnie, że gdybym miał taką możliwość to wziąłbym jeszcze ten pakiet Bezpieczeństwo, ale nie miałem już takiej opcji, no i go nie mam, ale czujników jest po 6 szt przód i tył i jeszcze kamerka cofania i to musi mi wystarczyć. Wybór należy do ciebie, rozumiem, że zainteresowany jesteś rocznikiem 2017 to też nie podaję tobie ile to dostałem upustu, bo to inne negocjacje Ja miałem tyle kasy co miałem i kupiłem autko z którego jestem b. zadowolony, rocznik 2016 a pierwsza rejestracja 2017.

Podobne w?tki

  1. Infiniti Q30
    By stef in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 18th-February-2017, 23:07
  2. Infiniti Q30
    By Miko in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2017, 00:11
  3. q30 picasso
    By kmn in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-July-2016, 19:56
  4. Q30 prapremiera :)))
    By Miko in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17th-March-2016, 18:32
  5. Q30
    By g_t in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 9th-April-2015, 13:51

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •