Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Sensor air bag

Dopiero dołączylem
    Mieszka w
    Katowice
    Jeździ
    Q50, 2017, czarny
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

Domyślnie

Dzień dobry wszystkim Forumowiczom Właśnie stałem się szczęśliwym nabywcą q50s po lekkim strzale z przodu) ...no i cóż wyjąłem pasy i napinacze, poduszka czeka na wpiecie... No i szukam sensora głównego.. przeczytałem chyba całe to sympatyczne forum Miłośników Infiniti, widziałem, JPG gdzie widać poglądowe umiejscowienie sensorów ale chciałbym poprosić o dokładne wskazanie gdzie mam szukać głównego sensora aby go wyjąć i zawieźć do resetu. Rozebralem już częściowo konsolę pod prawym łokciem, ale wciąż nie widzę. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź

GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID PREMIUM AWD 2013 DeLuxeTech&Navi Pkg/Chesnut Bronze/Wheat Leather/Maple Wood
    Podziękował
    63
    Otrzymał podziękowanie 392 raz/y

Domyślnie

Cytat Napisał Marcello Zobacz post
    Dzień dobry wszystkim Forumowiczom Właśnie stałem się szczęśliwym nabywcą q50s po lekkim strzale z przodu) ...no i cóż wyjąłem pasy i napinacze, poduszka czeka na wpiecie... No i szukam sensora głównego.. przeczytałem chyba całe to sympatyczne forum Miłośników Infiniti, widziałem, JPG gdzie widać poglądowe umiejscowienie sensorów ale chciałbym poprosić o dokładne wskazanie gdzie mam szukać głównego sensora aby go wyjąć i zawieźć do resetu. Rozebralem już częściowo konsolę pod prawym łokciem, ale wciąż nie widzę. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź
    Jak będziesz kulturalny i się przywitasz w powitalni (takie tu panują zasady)
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php...ywitaj-si%EA-!
    dostaniesz info zwrotne i schemat ...

Poza tym opisz swoje auto w profilu / panelu użytkownika bo przy kolejnym Twoim zapytaniu zaczną się problemy z kwestiami typu wersja silnika, wersja wyposażenia itd... itp...
    możesz też założyć wątek dotyczący twojego wozidła w dziale:
    http://www.ifans.pl/forumdisplay.php?148-Co-stoi-w-gara%BFu-poza-INFINITI-)

a jak Ci się nie chce zastosować do powyższego bo "wpadłeś" na chwilę, tylko po poradę to poświęć swój czas na szukanie - bo jest to już gdzieś na forum dość dokładnie opisane.
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 12th-October-2018 o 19:11
    Pozdrawiam Irek

sold : FX30dS PREMIUM '10

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12