Poka? wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Aotorecyrkulacja

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie Aotorecyrkulacja

    Wstyd się przyznać ale prawie ponad rok jak użytkuję moją Infi odkryłem, że chyba mam automatyczna recyrkulacje w klimie. Na Panelu głównym tym pod mapa Navi wchodzę w klimę i mam auto recyrkulacje, po włączeniu przez kilka minut świeci się żółta dioda na bocznych przyciskach oznaczająca zamknięty obieg powietrza a póżniej chyba włącza się auto bo co jakiś czas ta dioda gaśnie a czasami niezależnie sama się zapala. Myślę, że zapala się jak samochód sam zamyka obieg powietrza bo wykrył przykre zapachy. Poprawcie mnie jeżeli jestem w błędzie......ale chyba tak to działa. A przy okazji mam ciekawe obserwacje z jazdy w deszczu, ja mam wrażenie, że coś gdzieś cieknie i są dziwne odgłosy padającego deszczu jakby samochód był z papieru, oczywiście nic nie przecieka i nie cieknie ale takie dziwne wrażenia słuchowe......też tak macie???????

  2. #2
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? wojuś Zobacz post
    Wstyd się przyznać ale prawie ponad rok jak użytkuję moją Infi odkryłem, że chyba mam automatyczna recyrkulacje w klimie.
    Sorry Winnettou...
    ... ale jak widać analfabetyzm wtórny nie ma granic

    idę się napić - w końcu mam tydzień urlopu...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #3
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Czasami się zastanawiam, czy coś pisać na forum, o coś pytać ewentualnie dzielić się swoimi wątpliwościami żeby nie być zaraz "analfabetą" albo "malkontentem". Nie cierpie instrukcji obsługi a szczególnie tak napisanych jak ta do Inf, u żony w nissanie tez się nie da tego czytać....... nie wszyscy są tak dociekliwi i oblatani jak Ty ślepy62, i myslałem, że to forum jest między innymi dla takich jak ja ciemniaków..... a swoją drogą co pijesz?

  4. #4
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? wojuś Zobacz post
    Czasami się zastanawiam, czy coś pisać na forum, o coś pytać ewentualnie dzielić się swoimi wątpliwościami żeby nie być zaraz "analfabetą" albo "malkontentem". Nie cierpie instrukcji obsługi a szczególnie tak napisanych jak ta do Inf, u żony w nissanie tez się nie da tego czytać....... nie wszyscy są tak dociekliwi i oblatani jak Ty ślepy62, i myslałem, że to forum jest między innymi dla takich jak ja ciemniaków..... a swoją drogą co pijesz?
    Sorry i weź to na wesoło - w teczce z dokumentacją masz też skróconą instrukcję obsługi - obrazkową kilka kartek i nie trzeba czytać





    a popijam sobie ... SINGLE BARREL JD - jedną z nielicznych "łapówek" za pomoc w ściągnieciu różnych bebechów z Usandolandii

    Łukasz - wielkie dzięki - dobrze wchodzi, a tak "poza nawiasem" - rzeczy Twoje i Lukasz32 - będą za tydzień bo do POLAMERU dotarły dopiero w piątek i nie załapały się na piątkową wysyłkę...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 6th-March-2017 o 23:05
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #5
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Sorry i weź to na wesoło - w teczce z dokumentacją masz też skróconą instrukcję obsługi - obrazkową kilka kartek i nie trzeba czytać

    a popijam sobie ... SINGLE BARREL JD - jedną z nielicznych "łapówek" za pomoc w ściągnieciu różnych bebechów z Usandolandii

    Łukasz - wielkie dzięki - dobrze wchodzi, a tak "poza nawiasem" - rzeczy Twoje i Lukasz32 - będą za tydzień bo do POLAMERU dotarły dopiero w piątek i nie załapały się na piątkową wysyłkę...
    Spoko.... ja właśnie otworzyłem DEANSTON Single Malt...... bardzo przednia szkocka łycha
    Pozdro

  6. #6
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? wojuś Zobacz post
    Spoko.... ja właśnie otworzyłem DEANSTON Single Malt...... bardzo przednia szkocka łycha
    Pozdro
    a no to zdrówka bom już powoli cieplutki

    a... przepijam sobie 5' letnią Maderą Justino
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  7. #7
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    a no to zdrówka bom już powoli cieplutki

    a... przepijam sobie 5' letnią Maderą Justino
    Niektórym to dobrze......... A Infi i tak jest zaje........sta

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •